• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک برای ارتباط بین combobox و textbox
درود بر عزیزان من زبان php را تازه دارم یاد میگیرم و بسیار مبتدی هستم و در جائی که کار میکنم تصمیم دارم یک نرم افزار تحت وب با زبان php بنویسم البته مقداری از پروژه را طراحی کردم ولی در مهمترین قسمت آن مانده ام و هر انجمنی که بگید سوالم را مطرح کردم اما متاسفانه کسی به من پاسخ نداد سوال من این است.
همانطور که گفتم شرکت ما خدمات فروش ارائه میدهد و من میخواهم یک combobox و دو textbox ایجاد کنم که کاربر برای ورود اطلاعات انروز خود وقتی وارد نرم افزار شد ابتدا از طریق combobox کد محصولی که فروخته است را انتخاب کندسپس دو text box نمایان شود که اولی به صورت غیر فعال باشد و درون آن نام محصول نمایان شده باشد و در textbox دوم کاربر مبلغ را وارد کند و داده را ذخیره کند اگر امکان دارد راهنمائیم کنید ممنون میشوم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
درود
در فایل ضمیمه فقط توانستم ارتباط بین combobox و textbox را برقرار کنم ولی مشکلی که دارم اگر بخواهم به mysql ارتباطش بدم چطور باید انجام بدم و چطور وقتی روی دکمه ذخیره کلیک میکنم اطلاعات مربوط به آن کد معین و در آمد ذخیره شود در دیتابیس ممنون میشم کمکم کنید

فایل‌های پیوست
.zip   test.zip (اندازه 1.4 KB / تعداد دانلود: 1)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
درود
درخواست کد ممنوع هست شما باید دستوراتی مثل ارتباط با دیتابیس و دستور insert رو بلد باشید
از این لینک میتونه کمک تون کنه
https://www.w3schools.com/sql/default.asp
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان