• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست طراحی اسکریپت سایت پرداخت های اینترنتی
سلام
قصد راه اندازی وبسایتی مانند Zarinpal.com , Takpardakht.com , shetab.biz را دارم .
خواستم بدانم کسی از دوستان توانایی انجام این کار را دارد ؟
- زمان تحویل پروژه به طور تقریبی چقدر زمان میبرد؟
- قادر به پشتیبانی اسکریپت هستند؟
- قادر به عقد قرار داد مرتبط با تحویل و پشتیبانی اسکریپا هستند؟
- قیمت آن به طور تقریبی چقدر خواهد بود؟

- امکانات هم مانند سایت های ذکر شده باشد،
ماژوال WHMCS, FREER هم نیاز دارم.

ممنون
منتظر پاسخ دوستان هستم. Heart
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اشتهات هم بد نیستا . یهو می خوای زرین پال داشته باشی .Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این کار با توجه به موارد امنیتیش توسط یک فرد بالای ۱۰ تومن قیمتش هست (شرکت های گرونتر انجام میدن)
زمانش هم تقریبا بین ۴-۵ ماه زمان برای پیاده سازی احتیاج داره
قاعدتا پشتیبانی هم داره دیگه
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza sudo mohsened ali786
(۱۳۹۱ مرداد ۰۹, ۰۱:۵۶ ب.ظ)alri نوشته: اشتهات هم بد نیستا . یهو می خوای زرین پال داشته باشی .Big Grin

مرسی که SPAM فرستادید!
نیازی نیست شما اشتهای من را ارزیابی کنید !

(۱۳۹۱ مرداد ۰۹, ۰۲:۵۶ ب.ظ)admin نوشته: این کار با توجه به موارد امنیتیش توسط یک فرد بالای ۱۰ تومن قیمتش هست (شرکت های گرونتر انجام میدن)
زمانش هم تقریبا بین ۴-۵ ماه زمان برای پیاده سازی احتیاج داره
قاعدتا پشتیبانی هم داره دیگه

سلام
دقیقا امکانت زرین پال را نمیخواهم...
یه چیز ساده صرفا برای ده الی چهل تا مشتری !
10 تومن احساس نمیکنید اندکی بالا هست؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:مرسی که SPAM فرستادید!
نیازی نیست شما اشتهای من را ارزیابی کنید !
فکر کردی اسپم دادم .
بابت اشتها زیاد باید پول زیاد هم خرج کنی . اینجا کسی با 10 تومن هم حاضر نمی شه این کار رو انجام بده بهت قول می دم . درد سر های امنیتیش زیاده و کار تست یه نفره دو نفره سه نفره نیست . یه تیم لازم داره که همیشه مراقبش باشن .
از اونجایی که هر اتفاقی که بیفته گردن برنامه نویس رو می گیره . به نظر من صلاح نیست کار هایی که با حساب مالی مردم سر و کار داره رو یه شخص بنویسه . واسه خودش درد سر می شه .
افتاد Idea
  پاسخ
تشکر شده توسط : Hamid
من چرا پستهام بعضی وقتها نمیاد
دوستان آرومتر. لطفا پستهاتون رو ویرایش کنید.

دوست عزیز اینکار حساسیت زیادی رو داره. و نیاز به حقیقاتی در زمینه پیاده سازی و امنیت داره. وگرنه با ۲-۳ تومن هم می تونن برات بنویسن. اما امنیتش ... .
  پاسخ
تشکر شده توسط : sudo
(۱۳۹۱ مرداد ۰۹, ۱۰:۲۲ ب.ظ)admin نوشته: من چرا پستهام بعضی وقتها نمیاد
دوستان آرومتر. لطفا پستهاتون رو ویرایش کنید.

دوست عزیز اینکار حساسیت زیادی رو داره. و نیاز به حقیقاتی در زمینه پیاده سازی و امنیت داره. وگرنه با ۲-۳ تومن هم می تونن برات بنویسن. اما امنیتش ... .

ممنون از پاسختون

من توان مالی ام فعلا تا 3 میلیون تومان است.
یه چیز ساده هم نیاز دارم،
چیزی که بین 10 تا 100 تا مشتری که دوستانم هستند را ساپورت کند ، نه چیز خیلی حرفه ای !
Heart
  پاسخ
تشکر شده توسط :
پس باید قید امنیت هاش رو بزنید و بدونید اگر یه آدم حرفه ای پیدا بشه می تونه دورتون بزنه
  پاسخ
داش وحید خدا وکیلی انقدرام سخت نیست دیگه.
این سایت فقط نقش یه واسط رو ایفا میکنه .
درخواست رو میگیره میریزه توی دیتابیس بعد انتقال میده به بانک .
بانک هم قطعاً یه سری اعتبارسنجی انجام میده روی داده بعد برمیگردونه ، اینورم باز یه چیزی رو پاس میدیم به سایتی که ازش اومدیم .

این وسط یه سری حساب کتاب توی دیتابیس گذاشته میشه .

امنیتش فقط بحث لاگین و ... باشه که اونم واسه هر سیستمی باید قابل قبول باشه نه حالا صرفاً همین یکی چون پرداخت هست .
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
همین کارها رو می کنید که امنیت کشک میشه دیگه Big Grin.
بحث لاگین نیست. بحث وقتی ایجاد میشه که می خواییم پرداخت اینترنتی انجام بشه و یک سری اطلاعات با یک پروتکلی (که یک سری روشهای استاندارد برای اینکار طی این سه چهار سال براش تعریف شده) برای سایت ارسال میشه و بعد این اطلاعات بازگشت می خوره و بعد که بازگشت خورد از طریق یک پروتوکل دیگه ولیدیت کردن پرداخت باید تایید بشه. از دید اولیه این کار ساده هست. اما نکتش اینه که چون بحث مالی پیش میاد پای کرکرهای حرفه ای هم میاد وسط و اونها دنبال یک نفوذ هستن. هر نفوذی در اینجا منجر به تنها دادن یک اخطار نیست که اخطار بدی هم باشه سایت چند ساعت بخوابه یا یک سری اطلاعات پاک بشه که بعد بک آپش رو برگردوند. یک نفوذ ممکنه حساب طرف رو خالی کنه و هیچ بازگشتی هم وجود نداره. این یه نرم افزار حسابداری نیست
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia sudo alri zoghal

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان