• 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست افتتاح تالار جدید
با سلام خدمت مدیران iranphp
با توجه به اینکه انجمن شما سریعترین و بهترین جواب ها رو میرسونه ازتون خواهشمندم تالاری با مضمون اندروید - جاوا و xml راه اندازی نمایید-با تشکر
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این موضوع با اساسنامه و سیاست گزاری اولیه سایت همخوانی نداره.
حتی به نظرم پرسش و ایجاد تاپیک هایی با موضوع اندروید - جاوا در انجمن نباید مجاز باشه.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اما بنظر من این دلیل مناسبی نیست.
مهمترین اصل هر انجمنی جلب رضایت مراجعه کنندگانه
خب خیلی خوب میشه یه برنامه نویس از یک سایت تمام مشکلات برنامه نویسی رو حل کنه هر زبانی که باشه.

اگه به اساسنامه گوگل هم مراجعه کنید ماهیت گوگل فقط موتور جستجوگر بود اما الان فقط گوگل توو سرویس بهداشتیه که نیست-البته امروز فردا اونجا هم میاد
  پاسخ
تشکر شده توسط :
هر انجمنی هدف خودش رو دنبال میکنه. که در این انجمن به طور کامل در بخش اساسنامه و سیاست گزاری اولیه پرداخته شده.
بر اساس همین اساسنامه که به خاطرش اینجا جمع شدیم قرار نیست تمام کاربرانُ راضی نگه داریم بلکه تصمیم بر پیش بردن اون اهدافه.
ما سایتی مثل برنامه نویس نیستم که زبان های برنامه نویسی زیادی رو پوشش بدیم. حتی از دامین انجمن هم مشخصه اینجا باید چه خبر باشه.
حالا داخل انجمن ایران پی اچ پی، تالار جاوا!
اعضای زیادی هم داخل این انجمن تخصص این زبان رو ندارن که بتونن به موضوعات اون بپردازن.
ماهیت گوگل موتور جستجو نبود، از یک موتور جستجوگر شروع کرد و سرویس های دیگه ای هم داد. اما هیچ وقت داخل سرویس موتور جستجوگرش نیومد شبکه اجتماعی راه اندازی کنه و بلعکس.

من به عنوان ناظم نظرمُ گفتم. تصمیم رو وحید میگیره.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa ayoubsys sara147
منم نظرم با نظر احسان یکی هست
  پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys undefined

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان