/
  • درخواست اضافه شدن فریمورک لاراول

• صفحه‌ها (2):
  • ارسال پاسخ   امتیاز موضوع:
    • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

حالت موضوعی | حالت خطی درخواست اضافه شدن فریمورک لاراول
    نویسنده پیام
    undefined آفلاین
    احسان

اعتبار: 73
    تشکرها : 1893
    ( 1886 تشکر در 1115 ارسال )
    ارسال: #11
    RE: درخواست اضافه شدن فریمورک لاراول
    نقل قول: اول اینکه : این احسانه هم چه لایکی میکنه
    احسانه اسم دختره Dodgy من احسان هستم.

نقل قول: دوم اینکه : من وارد این بازی کثیف نمیشم. چند سال از زندگیم صرف کل کل استقلال پرسپولیس شد. چند سال هم صرف php , .net
    بین فریمورک های php یه بحث هایی وجود داره که از کل کل بین php و .net کار ها سنگین تره... من بهش میگم جنگ داخلی Big Grin

نقل قول: آخه اینا چه میدونن لاراول چیه ! همون برن با یی کد بزنن
    داغون، کدوم یکی از تصمیماتی که تو برنامه نویسی گرفتی درست بوده که این یکی درست باشه؟! Big Grin
    ۱۳۹۶ فروردين ۷ ۰۵:۰۸ عصر
    یافتن ارسال‌ها پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط : Maysam.m Reza
    Maysam.m آفلاین
    میثم محمودی

اعتبار: 10
    تشکرها : 192
    ( 138 تشکر در 109 ارسال )
    ارسال: #12
    چه فتنه ای به پا کردم Big Grin

خداییش انتخاب فریمورک مثل انتخاب همسره! یکی خیلی خوشگله اخلاق نداره! یکی اخلاق داره قیافه نداره! یکی اخلاق داره حیا نداره! Tongue
    ۱۳۹۶ فروردين ۷ ۱۰:۲۶ عصر
    یافتن ارسال‌ها WWW پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط : Reza
    dindarloo آفلاین
    عضو جدید
    **

اعتبار: 1
    تشکرها : 2
    ( 2 تشکر در 2 ارسال )
    ارسال: #13
    پیش نهاد من اینه چرا آب به آسیاب لاراول بریزیم اصلا. یه فریم ورک ایرانی پیدا کنید ازش حمایت کنید.
    ۱۳۹۶ فروردين ۷ ۱۱:۵۷ عصر
     تشکر شده توسط :
    Hamid آفلاین
    حمید رضا رحیمی

اعتبار: 20
    تشکرها : 525
    ( 340 تشکر در 216 ارسال )
    ارسال: #14
    (۱۳۹۶ فروردين ۷ ۰۵:۰۸ عصر)undefined نوشته شده توسط:  احسانه اسم دختره Dodgy من احسان هستم.
    بیا پی وی Big Grin

(۱۳۹۶ فروردين ۷ ۰۵:۰۸ عصر)undefined نوشته شده توسط:  بین فریمورک های php یه بحث هایی وجود داره که از کل کل بین php و .net کار ها سنگین تره... من بهش میگم جنگ داخلی Big Grin
    مشکل اینجاست که همه براساس نیاز خودشون فریمورک انتخاب کردن و جواب گرفتن و گفتن این فریمورک خداست. اگه هم جواب نگرفته باشن میگن اه با php نمیشه این کارو کرد Big Grin مثلا خودم
    از اسم زند بدم میومد اصلا به غیر از لوگوش هیچیشو ندیدم و الانم در حد شنیده ها میدونم که زند دیگه عددی نیست Smile
    سال 90-91 با کیک کار کردم به نظرم یکم خنگ بود
    اخرای 91 سیمفونی کار کردم و جواب گرفتم و اون موقع میگفتم سیمفونی خیلی غوله
    93 با لاراول کار کردم و اولاش میگفتم همون سیمفونیه ولی برداشتن ساده ترش کردن و سیمفونی خیلی بهتره. بعد لاراول ۵ اومد سوتی های ۴ رو حذف کرد و منم سیمفونی رو کامل یادم رفت و لاراول شد غول Big Grin
    ولی در نهایت مهم ترین مورد این میشه که
    نقل قول: آخه اینا چه میدونن لاراول چیه ! همون برن با یی کد بزنن

(۱۳۹۶ فروردين ۷ ۰۵:۰۸ عصر)undefined نوشته شده توسط:  داغون، کدوم یکی از تصمیماتی که تو برنامه نویسی گرفتی درست بوده که این یکی درست باشه؟!
    بزرگترین اشتباه زندگیم این بود که برنامه نویس شدم Sleepy البته نمیدونم اگه الان برمیگشتم به ۷-۸ سال پیش ، چیکاره میشدم !! شاید ادمین سرور انتخاب بهتری بود یا شاید کلیه هامو میفروختم دلار میخریدم و سال 88 دلارارو میفروختم میزاشتم بانک با همون ماهی ۱ ۲ تومن سودش میشستم خونه Big Grin
    در کل به اونایی که فکر میکنن با برنامه نویسی آینده خوبی دارن (به جز کسایی که تو فکر رفتنن) میگم که یه تجدید نظر کنن. تو کل افراد دور و برم خفن ترینشون یکی از بچه هاس که جاوا میزنه و همین الان از ۴ تا کشور پیشنهاد داره و درآمدش ۱۰ تومنه. حداقل تو تهران با این ۱۰ تومن هیچ غلطی نمیشه کرد (حالا ۲۰ نفر میان پست میزارن که تو ۱۰ تومن بهم بده کلی غلط میکنم: ))) )

پ.ن ۱ : تو که خدای اسپم هستی . منم ترشی نخورم یه چیزی میشم . پس این بازی کثیف رو تموم کن
    پ.ن ۲ : لاراول بر اساس ۵۰۰ تا نظرسنجی "سایت پوینت" و ... بهترین فریمورک ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ شد. تو ایران شدیدا جا افتاده و بیشتر از ۵۰٪ اگهی ها لاراول کار میخوان. پس چونه نزن و موضوع تاپیک رو عوض نکن و وحید رو بفرست یه زیر انجمن درست کنه یا اون زند مسخره رو اسمشو عوض کنه Big Grin کانتنت هاشم بریزه تو انجمن بحث آزاد Smile
    (آخرین ویرایش در این ارسال: دیروز ۱۲:۴۰ عصر، توسط Hamid.)
    دیروز ۰۹:۱۴ صبح
     تشکر شده توسط : undefined Maysam.m
    Reza آفلاین
    رضا شیخله

اعتبار: 113
    تشکرها : 2625
    ( 2508 تشکر در 1575 ارسال )
    ارسال: #15
    نقل قول: لاراول بر اساس ۵۰۰ تا نظرسنجی "سایت پوینت" و ... بهترین فریمورک ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ شد. تو ایران شدیدا جا افتاده و بیشتر از ۵۰٪ اگهی ها لاراول کار میخوان. پس چونه نزن و موضوع تاپیک رو عوض نکن و وحید رو بفرست یه زیر انجمن درست کنه یا اون زند مسخره رو اسمشو عوض کنه
    بهترین فریم ورکی که بر اساس نظر سنجی انتخاب بشه که بهترین نیست ، میشه گفت پر استفاده ترینه Big Grin
    (جریان پراید توی ایرانو که میدونی از هر کی که پراید داره بپرسی نظرت در مورد پراید چیه میگه بهترین ماشینه Big Grin )

هیچ فریم ورکی بدنیست اما متاسفانه یا خوشبختانه لاراول یک پُل خوب شد برای کساییکه آماتورن و میخوان سریع جهش کنن بپرن روی یه فریم ورک (یه زمانی CI و یه زمانی کیک این وظیفه رو انجام میداد)
    اغلب اونایی که الان پروژه لاراول میزنن تا چند ماه پیش آماتور بودن Big Grin
    بیشترشونم جوگیر هستن Big Grin مکررا دیدم که میگم

من خودم وقتی میخواستم فریم ورک انتخاب کنم یه دور اکثر فریم ورک ها رو زدم

نقل قول: تو ایران شدیدا جا افتاده و بیشتر از ۵۰٪ اگهی ها لاراول کار میخوان
    این روش خوبی برای انتخاب فریم ورک نیست ، تا کی میخوای بخاطر کار این شاخه اون شاخه بپری
    به شخصه Yii رو ترجیح میدم و هر کارفرمایی که بگه پروژمو با لاراول بزن باصدای بلند بهش میخندم و گوشی و قطع میکنم Big Grin
    دیروز ۱۲:۳۲ عصر
     تشکر شده توسط : Maysam.m
    webnevesht آفلاین
    محمدرضا سلطانی

اعتبار: 22
    تشکرها : 378
    ( 685 تشکر در 417 ارسال )
    ارسال: #16
    (۱۳۹۶ فروردين ۶ ۰۷:۴۷ عصر)Reza نوشته شده توسط:  
    (۱۳۹۶ فروردين ۵ ۰۸:۱۷ صبح)Hamid نوشته شده توسط:  اینا چه میدونن لاراول چیه اخه Big Grin
    لاراول یه چیزی مثل پرایده که هر کسی میتونه بخره و سوارش بشه و پز بده که ماشین داره و رانندس Tongue

اما Yii یه چیزی مثل بنزه Cool
    نه هر کسی میتونه بخرتش نه هر کسی میتونه رانندگی بکنه باهاش

Big Grin

یعنی استدلالت منو گرفتBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin نه خوشم اومد ازت. آفرینCoolBig Grin
    دیروز ۰۳:۲۷ عصر
     تشکر شده توسط : Reza Maysam.m
    Hamid آفلاین
    حمید رضا رحیمی

اعتبار: 20
    تشکرها : 525
    ( 340 تشکر در 216 ارسال )
    ارسال: #17
    (دیروز ۱۲:۳۲ عصر)Reza نوشته شده توسط:  (جریان پراید توی ایرانو که میدونی از هر کی که پراید داره بپرسی نظرت در مورد پراید چیه میگه بهترین ماشینه Big Grin )
    تو اونی که پراید داره و میگه بهترین ماشینه رو بهم نشون بده Big Grin

(دیروز ۱۲:۳۲ عصر)Reza نوشته شده توسط:  هیچ فریم ورکی بدنیست اما متاسفانه یا خوشبختانه لاراول یک پُل خوب شد برای کساییکه آماتورن و میخوان سریع جهش کنن بپرن روی یه فریم ورک (یه زمانی CI و یه زمانی کیک این وظیفه رو انجام میداد)
    اغلب اونایی که الان پروژه لاراول میزنن تا چند ماه پیش آماتور بودن Big Grin
    بیشترشونم جوگیر هستن Big Grin مکررا دیدم که میگم
    این حرفتو استثنا قبول دارم. تو شرکت هایی که لاراول کار کردم ، زیاد بودن بچه هایی که اگه فریم ورک های Php رو ازشون میگرفتی میرفتن تو دیوار و بازم کم نبود اونایی که اگه لاراول رو ازشون میگرفتی چند روزی گیج بودن

بعدش تمام کل کل من با تو اینه که تو میخوای ثابت کنی که لاراول پیف پیف بو میده و من میگم باید تو ایران پی اچ پی باشه . اصلا باشه بو میده Big Grin مگه نمیگی پر استفاده ترینه ؟ خب باید به پر استفاده ترین بیشتر خدمات داده بشه . همون پرایدم ۲۰۰۰۰۰۰ تا تعمیرگاه داره. بعد لاراول تو ایران پی اچ پی ، زیر انجمن نداره.

پ.ن : احتمالا اگه انجمن هم داشته باشه ، من نرم جواب بدم . فقط به خاطر کل کل با تو دارم اینجا چونه میزنم Big Grin
    امروز ۰۹:۰۴ صبح
     تشکر شده توسط : Maysam.m
    « قدیمی تر | تازه‌ تر »

• صفحه‌ها (2):
  • ارسال پاسخ
    پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    IranPHP.org | تماس با ما | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS