• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست آموزش كاملا مقدماتي php
سلام دوستان
من قصد دارم php ياد بگيرم ولي هر آموزشي رو كه ميخونم انگار از وسط كلاس رسيدم! و خيلي مفاهيمي كه توي آمزشهاي مقدماتي ازشون اسم ميبرن برام نا آشناست
قبلا هيچ برنامه ي تحت وب و غير وب كار نكردم فقط مدتيه html رو از توي آموزشهاي نت دارم كار ميكنم و تقريبا توي html ميتونم گليمم رو از آب بكشم
لطفا يه منبع بسيار مقدماتي و ساده براي يادگيري php به من معرفي كنيد
خيلي ممنون
  پاسخ
تشکر شده توسط :
از اینجا بخون :
W3Schools
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۳ آذر ۱۱, ۰۵:۱۰ ب.ظ)Alaa نوشته: از اینجا بخون :
W3Schools
لطف كردي دوست عزيز
ولي وقتي منابع فارسي براي من گنگ هستن واقعا فكر نميكنم بتونم از منابع انگليسي استفاده اي بكنم
اگه منبع فارسي ساده معرفي كنيد ممنون ميشم
حالا كتاب، سايت، جزوه يا هرچي كه خيلي ساده توضيح داده باشه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
W3Schools واقعا خیلی ساده توضیح داده و فکر میکنم اگر شما با زبان مشکل دارید در ادامه روند یادگیریتون حتما به مشکل بر میخورین.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y
شما درست ميگيد، دقيقا يكي از مشكلات من زبان هست ولي با توجه به نيازي كه به php دارم، مجبورم هر جور شده استارت يادگرفتن php رو بزنم
حالا اگر در مسير به مشكل بخورم گمون ميكنم بهتره از اينكه اصلا شروع به يادگيري هم نكنم
من فكر ميكنم در آموزش php به زبان فارسي كمي سهل انگاري شده، خيلي از علاقه مندان به فراگيريش رو ميشناسم كه مشكل منو دارن و بيخيال يادگيري شدن
ممونم و همچنان منتظر يه منبع خوبم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
مگه php یه نرم افزار فارسی که بتونی رفرنس فارسی پیدا کنی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
Information 
(۱۳۹۳ آذر ۱۱, ۰۵:۳۸ ب.ظ)H3rmes نوشته: شما درست ميگيد، دقيقا يكي از مشكلات من زبان هست ولي با توجه به نيازي كه به php دارم، مجبورم هر جور شده استارت يادگرفتن php رو بزنم
حالا اگر در مسير به مشكل بخورم گمون ميكنم بهتره از اينكه اصلا شروع به يادگيري هم نكنم
من فكر ميكنم در آموزش php به زبان فارسي كمي سهل انگاري شده، خيلي از علاقه مندان به فراگيريش رو ميشناسم كه مشكل منو دارن و بيخيال يادگيري شدن
ممونم و همچنان منتظر يه منبع خوبم

دوست عزيز شما كه تو انگليسي مشكل داريد ميتونيد از سايت بياموز استفاده كنيد كه برگردان فارسي سايت w3 هستش.اين سايت ميتونه مشكلتو حل كنه ولي يادگيري زبان هم خيلي مطلب مهميه كه بايد بهش توجه كنيد.
Smile
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان