• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داینامیک سازی بخشی از کد
سلام دوستان.
من یک فایل جی کوئری دارم که داخلش یه سری محتویات داره.
این محتویات حامل یک آرایه هستش که میخوام داینامیک بشه.

اما چون فایل در پسوند .js ذخیره شده نمیدونم باید چطوری داینامیکش کنم.

این کد منه:
کد پی‌اچ‌پی:
var r={data:function(){return{value:[],options:[{id:"m",label:"McDonalds",children:[{id:"m-fries",label:"French Fries"},{id:"m-cheeseburger",label:"Cheeseburger"},{id:"m-white-cheedar-burger",label:"White Cheddar Burger"},{id:"m-southwest-buttermilk-crispy-chicken-salad",label:"Southwest Buttermilk Crispy Chicken Salad"},{id:"m-cola",label:"Coca-Cola®"},{id:"m-chocolate-shake",label:"Chocolate Shake"}]},{id:"kfc",label:"KFC",children:[{id:"kfc-fries",label:"French Fries"},{id:"kfc-chicken-litties-sandwiches",label:"Chicken Litties Sandwiches"},{id:"kfc-grilled-chicken",label:"Grilled Chicken"},{id:"kfc-cola",label:"Pepsi® Cola"}]},{id:"bk",label:"Burger King",children:[{id:"bk-chicken-fries",label:"Chicken Fries"},{id:"bk-chicken-nuggets",label:"Chicken Nuggets"},{id:"bk-garden-side-salad",label:"Garden Side Salad"},{id:"bk-cheeseburger",label:"Cheeseburger"},{id:"bk-bacon-king-jr-sandwich",label:"BACON KING™ Jr. Sandwich"},{id:"bk-cola",label:"Coca-Cola®"},{id:"m-oreo-chocolate-shake",label:"OREO® Chocolate Shake"}]}]}}},i=n(1),a=Object(i.a)(r,(function(){var e=this,t=e.$createElement
  پاسخ
تشکر شده توسط :
میخوام یه فانکشن باشه توو index کد که بشه ازونجا تغییرات رو اعمال کرد
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوستان گرامی کسی راهنمایی میتونه بکنه؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان