• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطا در اتصال به درگاه بانک پاسارگاد
سلام...
اون مشکلم با درگاه بانک پارسیان حل شد و به راحتی الان پرداخت آنلاین با پارسیان رو انجام میدم...
الان برای اتصال به درگاه بانک پاسارگاد دچار مشکل شدم که مدل کارش کلا فرق میکنه با پارسیان....

وقتی از اطلاعات پیش فرض کد نمونه بانک استفاده می کنم وصل میشه به درگاه اما وقتی Private Key و کد ترمینال و کد پذیرنده خودم رو وارد میکنم error های زیر رو میده:
کد پی‌اچ‌پی:
Warningsimplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: certificate.xml:1parser error Premature end of data in tag DQ line 1 in /home/www/jamtourist.ir/reservation/phpsample/RSAProcessor.class.php on line 16

Warning
simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: Qd+cMPziO69XZ2fUQKLaS0IzTFpgCV3aVMPFSFXgAXIj7BuBY8CTcg77T8O4QsJQIpWMxa16Dn1RcDrP in /home/www/jamtourist.ir/reservation/phpsample/RSAProcessor.class.php on line 16

Warning
simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: ^ in /home/www/jamtourist.ir/reservation/phpsample/RSAProcessor.class.php on line 16

Warning
simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: certificate.xml:1parser error Premature end of data in tag RSAKeyValue line 1 in /home/www/jamtourist.ir/reservation/phpsample/RSAProcessor.class.php on line 16

Warning
simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: Qd+cMPziO69XZ2fUQKLaS0IzTFpgCV3aVMPFSFXgAXIj7BuBY8CTcg77T8O4QsJQIpWMxa16Dn1RcDrP in /home/www/jamtourist.ir/reservation/phpsample/RSAProcessor.class.php on line 16

Warning
simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: ^ in /home/www/jamtourist.ir/reservation/phpsample/RSAProcessor.class.php on line 16

Warning
str_repeat() [function.str-repeat]: Second argument has to be greater than or equal to 0 in /home/www/jamtourist.ir/reservation/phpsample/rsa.class.php on line 79 

کدهای نمونه ی بانک رو براتون میذارم اینجا

فایل‌های پیوست
.zip   1_25_PHPSample.zip (اندازه 5.75 KB / تعداد دانلود: 61)
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
الان چک میکردم فهمیدم private-key ای که به بانک دادم رو اشتباه دادم...
بانک یک فایل فرستاد که public-key و private-key ایجاد میکرد و باید اونو به بانک میدادیم....
الان فهمیدم فایلی که ارسال شده ناقص بوده... آیا راهی هست که بشه دوباره اون private-key رو به دست آورد؟ یا اینکه باید از طرف خود بانک اقدام کنیم؟
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386
تصادفا توی این سرچ به این تاپیک برخورد کردم...اون مشکل همون روز برطرف شد...با مکاتبه با بانک دوباره Private key و Public key رو تنظیم کردم و key جدید براشون گذاشتم مشکل برطرف شد. گفتم اینو بنویسم اگه کسی به همچین مشکلی برخورده بود بدونه حل شده.
  پاسخ
تشکر شده توسط : ali786 Reza azadmol

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان