• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطای session
Sad 
با عرض سلام
بنده یک اسکریپت خریداری کرده ام که برای مدیریت کاربران، سرور و ارائه اکانت هست
این اسکریپت روی هاستی که شخص فروشنده ارائه کرد نصب کردیم و مکشلی نداشت ولی بر روی هاست خودم که می خواهم آن را استفاده کنم با خطای زیر همراه است:
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/walleir/public_html/panel/cp/index.php:1) in /home/walleir/public_html/panel/cp/index.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/walleir/public_html/panel/cp/index.php:1) in /home/walleir/public_html/panel/cp/index.php on line 2

موضوع اینجاست که اسکریپت به صورت صحیح نصب شده و دیتابیس هم به اسکریپت متصل هست
این خطا در هدر اسکریپت نمایش داده می شود
با نام کاربری و رمز لاگین انجام می شود ولی بعد از لاگین که بر روی هر کدام از دکمه های مدیریتی کلیک می کنیم از اسکریپت خارج می شود و دوباره باید لاگین کرد
و خط های ابتدایی صفحه index به صورت زیر است:
کد پی‌اچ‌پی:
<?php
session_start
();
$ROOT="../";
include (
'nusoap.php');
include (
$ROOT.'includes/config.php');
include (
$ROOT.'includes/system.php');
$mihanpal = new mihanpal();
if(isset(
$_GET['action']) && $_GET['action']=='logout'){

session_unset();

session_destroy();

از شخصی که این اسکریپت را خریداری کردم متاسفانه هیچ کمکی به بنده نمی کند و میگوید این اسکریپت بر روی هاستی که من ارائه می دهم صحیح کار می کند ولی روی هاست شما خیر پس مشکل از اسکریپت نیست!! منم گفتم خب برای این خطا و مشکل نیاز اسکریپت چی هست که به میزبانی خودم بگم فعال کنند میگه من نمی دونم و باید از هاست ما استفاده کنید که با این اسکریپت سازگار است. . .

بخاطر همین از دوستان عزیزی که تجربه دارن در این مورد خواهش می کنم به بنده راهنمایی کنند تا این مورد را حل کنم Confused
(تو انجمن راه حل هایی هم که گفته شده جست و جو کردم ولی هیچکدام مشکل من را حل نکرد!!)
با تشکر
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اینُ تست کن

کد پی‌اچ‌پی:
ob_start();
session_start();
$ROOT="../";
.
.

هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : raminsat1
(۱۳۹۲ اسفند ۲۹, ۰۲:۰۰ ق.ظ)Ehsan نوشته: اینُ تست کن

کد پی‌اچ‌پی:
ob_start();
session_start();
$ROOT="../";
.
.

با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز
متاسفانه با این خط هم مشکل رفع نشد
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اینجا رو مطالعه کنید.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : raminsat1
همونطور که احسان لینک داد این اتفاق وقتی می افته که یه رشته ای کاراکتری چیزی، قبل از اون تابع session_start چاپ می شه

فایل ها رو با یه ادیتور مثل notepad++ یا netbeans یا sublime یا notepad باز کن (office word و ... نباشه) و دقت کن که قبل از تابع هیچ خروجی یی چاپ نشه
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط : raminsat1 undefined

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان