/
  • خصوصی سازی آموزش ها

• ارسال پاسخ   امتیاز موضوع:
    • 1 رأی - میانگین امیتازات: 2
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

حالت موضوعی | حالت خطی خصوصی سازی آموزش ها
    نویسنده پیام
    ahora آفلاین
    کسی که از شکست نا امید نمیشه

اعتبار: 4
    تشکرها : 130
    ( 54 تشکر در 41 ارسال )
    ارسال: #1
    Brick خصوصی سازی آموزش ها
    با سلام

من مدت زیادی بود که با سایت سابق iranphp آشنا شده بودم ولی به هیچ وجه توش عضو نشدم چون یکی از دلایلی که متنفر بودم ازش هردنبیلی بودن اون بود یعنی اینکه تو یه پست میخوندی مثلاً اموزش بود بعد یه دفعه پارزیت اومده بود وسط که به عنوان مثال اعتراض کرده بود من که خودم یکی از آموزشی که باید برای جلسه دومش 2 ساعت بگردم متنفرم

ولی اومدم تو این نسخه جدید ایران پی اچ پی به نظرم رسصید این رو بگم

خیلی خوب میشه پست های آموزش خالص رو جدا از پست های دیگه یا مشکلات کاربران یا اعتراضاتشون نسبت به اون پست یا هر چیز دیگه بزارین

بزارید یه قانون ثابت برای کاربران بزارید که هم ازشون تبعیت کنن

امیدوارم به این نظر من توجه کنید و اون رو اعمال کنید و تا اینکه حداقل این iraphp سرنوشت اون iranphp رو نداشته باشه

با تشکر
    (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۸۷ دي ۹ ۰۵:۲۱ عصر، توسط ahora.)
    ۱۳۸۷ دي ۹ ۰۵:۲۰ عصر
    یافتن ارسال‌ها WWW پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط :
    Na3r آفلاین
    ناصر خلقی

اعتبار: 11
    تشکرها : 257
    ( 576 تشکر در 308 ارسال )
    ارسال: #2
    RE: خصوصی سازی آموزش ها
    حرف که قشنگه ولی فکر نکنم عملی بشه

اینجا مدیرا میتونن نظارت داشته باشن و پستهای نامربوط رو پاک کنن به نظرم اینجوری بهتره

iranphp قدیم هم به خاطر ضعف تو مدیریتش اونجوری شده بود ولی با شناختی که من از مدیرای این انجمن دارم انشاالله اون مشکلات دیگه اینجا وجود نخواهد داشت
    ۱۳۸۷ دي ۹ ۰۶:۱۹ عصر
    یافتن ارسال‌ها پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط :
    amir.s آفلاین
    عضو

اعتبار: 3
    تشکرها : 453
    ( 186 تشکر در 99 ارسال )
    ارسال: #3
    سلام

این امر شاید اینطوری میسر بشه که آموزش های خوبی که کاربر ها ارائه میدن رو اصلاح و ساختار یافته کنیم و در سایت قرار بدیم.

چون بحث کردن در مورد بعضی موضوعات و آموزش ها کاملا الزامی هست. اینطوری بخش آموزش های به قدرت لازم می رسه و اگه لازم هم شد به همون طرح Wiki با این محتوا ها می پردازیم .
    ۱۳۸۷ دي ۹ ۰۸:۱۶ عصر
     تشکر شده توسط : oia
    admin آفلاین
    وحید سهرابلو

اعتبار: 100
    تشکرها : 1362
    ( 6198 تشکر در 3439 ارسال )
    ارسال: #4
    اگر واقعا به بحث آموزش اهمیت می دید من ایده بهتری رو دارم
    یک LMS راه بندازیم (همون سیستم مدیریت آموزش)
    اما این کار نیاز به این داره که دوستان بیشتر همکاری کنند و بیشتر مطالب آموزش رو قرار بدن. دوستان باید اعلام کنند که می خوان مدرس یک بخش بشن یا هر طور دیگه ای که LMS پر از مطالب باشه.
    اگر اینطور باشه من LMS رو راه اندازی می کنم
    ۱۳۸۷ دي ۹ ۰۸:۲۷ عصر
     تشکر شده توسط : oia
    molana آفلاین
    چالیست - chalist

اعتبار: 60
    تشکرها : 1644
    ( 1550 تشکر در 1015 ارسال )
    ارسال: #5
    (۱۳۸۷ دي ۹ ۰۸:۲۷ عصر)admin نوشته شده توسط:  اگر واقعا به بحث آموزش اهمیت می دید من ایده بهتری رو دارم
    یک LMS راه بندازیم (همون سیستم مدیریت آموزش)
    اما این کار نیاز به این داره که دوستان بیشتر همکاری کنند و بیشتر مطالب آموزش رو قرار بدن. دوستان باید اعلام کنند که می خوان مدرس یک بخش بشن یا هر طور دیگه ای که LMS پر از مطالب باشه.
    اگر اینطور باشه من LMS رو راه اندازی می کنم

هم می شه این کارو کرد
    هم می شه توی انجمن های سایت زیرمجموعه های آموزشی قرار بدین که فقط و فقط در اون در مورد آموزش بحث بشه و کاربرت سوالات رو در بخش دیگری بپرسن.

ولی با همونی که وحید گفت موافقم
    یه LMS که توش بترکونیم.
    ۱۳۸۷ دي ۹ ۱۰:۲۷ عصر
     تشکر شده توسط :
    amir.s آفلاین
    عضو

( 186 تشکر در 99 ارسال )
    ارسال: #6
    بازم سلام Angel

اما LMS نیاز شدید به تولید محتوای آموزشی معتبر و ساخت یافته داره. به نظرم هنوز زوده ! ( البته جسارتم رو ببخشید)

من بیشتر به این فکر میکنم که با یه بخش آموزشی برای سایت و انجمن بستری داشته باشیم برای رشد مخاطبین و بعد از این رشد یافته های برای اهداف بزرگتر همکاری بگیریم . قبل از LMS خیلی چیزها هست که باید انجام بشه .

البته این ایده خوبی هست و فکر نکنم با این ایده کسی مخالفتی داشته باشه . اما بحث اجرا که میشه خیلی موضوع متفاوت هست . محتوا باید از پیش تعریف شده باشه و .... البته این حرف رو از روی تجربه میگم . کاره خیلی بزرگی هست ...

(شاید حرف هام تکراری باشه! اما ) باید سایت رو آماده کنیم . اخبار و اطلاعات رو به بهترین شکل قرار بدیم تا آماده معرفی این مجموعه به سایت های دیگه و تبلیغات بشیم . اینطوری مخاطب بیشتری بدست میاد و در نتیجه جریان و سیری برای کارها به وجود میاد که دراین سیر انجام این کارها با موفقیت بیشتری مواجه میشه .

من همیشه توی قواعد ایجاد سایت و ... روی قانون اول بیشترین تاکید رو دارم ( بازم جسارت بنده رو ببخشید Rolleyes شما همتون اساتید بنده هستید)
    __ قانون 1 : سایت شما مانند فروشگاه در کوچه بن بست هست . کسی به سراغ شما نمیاد مگه اینکه شما رو بشناسه ! __

بهتره بحث رو منحرف نکنم . چندتا از این CMS ها رو که می دونید خوب هستند رو به رای بگذارید . یکی انتخاب میشه . من با مامبو و جوملا بسیار کار کردم.

موفق باشید Blush
    ۱۳۸۷ دي ۹ ۱۱:۵۶ عصر
     تشکر شده توسط :
    admin آفلاین
    وحید سهرابلو

اعتبار: 100
    تشکرها : 1362
    ( 6198 تشکر در 3439 ارسال )
    ارسال: #7
    (۱۳۸۷ دي ۹ ۱۱:۵۶ عصر)amir.s نوشته شده توسط:  بازم سلام Angel

اما LMS نیاز شدید به تولید محتوای آموزشی معتبر و ساخت یافته داره. به نظرم هنوز زوده ! ( البته جسارتم رو ببخشید)

من بیشتر به این فکر میکنم که با یه بخش آموزشی برای سایت و انجمن بستری داشته باشیم برای رشد مخاطبین و بعد از این رشد یافته های برای اهداف بزرگتر همکاری بگیریم . قبل از LMS خیلی چیزها هست که باید انجام بشه .

البته این ایده خوبی هست و فکر نکنم با این ایده کسی مخالفتی داشته باشه . اما بحث اجرا که میشه خیلی موضوع متفاوت هست . محتوا باید از پیش تعریف شده باشه و .... البته این حرف رو از روی تجربه میگم . کاره خیلی بزرگی هست ...

(شاید حرف هام تکراری باشه! اما ) باید سایت رو آماده کنیم . اخبار و اطلاعات رو به بهترین شکل قرار بدیم تا آماده معرفی این مجموعه به سایت های دیگه و تبلیغات بشیم . اینطوری مخاطب بیشتری بدست میاد و در نتیجه جریان و سیری برای کارها به وجود میاد که دراین سیر انجام این کارها با موفقیت بیشتری مواجه میشه .

من همیشه توی قواعد ایجاد سایت و ... روی قانون اول بیشترین تاکید رو دارم ( بازم جسارت بنده رو ببخشید Rolleyes شما همتون اساتید بنده هستید)
    __ قانون 1 : سایت شما مانند فروشگاه در کوچه بن بست هست . کسی به سراغ شما نمیاد مگه اینکه شما رو بشناسه ! __

بهتره بحث رو منحرف نکنم . چندتا از این CMS ها رو که می دونید خوب هستند رو به رای بگذارید . یکی انتخاب میشه . من با مامبو و جوملا بسیار کار کردم.

موفق باشید Blush
    بنده هم که گفتم که نیاز به همکاری داره
    البته اگر قرار باشه LMS راه بیفته فقط به افرادی که حاضر به همکاری هستند و تواناییی قرار دادن درسها رو دارند لینک داده میشه تا از همین ابتدا اقدامات لازم انجام بشه تا عقب نمونیم
    البته آقای مخلصی نظراتشون خیلی کارساز هست که نمی دونم چرا این مدت نیستند (البته گفته بودن ممکنه یه مدت کوتاهی یه مقدار مشغله براشون به وجود بیاد)
    در CMS هم لطف کنید در تاپیک خودش صحبت کنید
    باز هم از همکاری همه شما ممنونم
    ۱۳۸۷ دي ۱۰ ۱۲:۳۵ صبح
     تشکر شده توسط :
    amir.s آفلاین
    عضو

( 186 تشکر در 99 ارسال )
    ارسال: #8
    نقل قول: بنده هم که گفتم که نیاز به همکاری داره
    البته اگر قرار باشه LMS راه بیفته فقط به افرادی که حاضر به همکاری هستند و تواناییی قرار دادن درسها رو دارند لینک داده میشه تا از همین ابتدا اقدامات لازم انجام بشه تا عقب نمونیم
    حتما دراین مورد شک ندارم که مدیریت صحیحی خواهد داشت . اما بیشتر هدفم این بودکه بگم با ظرفیت فعلی ... یکم زود به نظر میاد! (فقط یه نظر شخصی)

نقل قول: در CMS هم لطف کنید در تاپیک خودش صحبت کنید
    شرمنده! حق با شماست . علاقه شدید من به قدرتمند شدن مجموعه باعث میشه یه دفعه حرف ها اینطوری بهم وصل بشه Big Grin
    ۱۳۸۷ دي ۱۰ ۰۲:۲۵ صبح
     تشکر شده توسط :
    ahmadi81 آفلاین
    عضو

اعتبار: 1
    تشکرها : 73
    ( 76 تشکر در 34 ارسال )
    ارسال: #9
    Bug RE: خصوصی سازی آموزش ها
    سلام . ببخشید پابرهنه اومدم وسط Tongue
    من در فروم های شبیه همین فروم دیدم تاپیک های آموزشی یک طرفه است و کاربر نمی تونه جوابی برای اون تاپیک ارسال کنه پس در نتیجه یک تاپیک تروتمیز و پیوسته برای آموزش ایجاد شده (و به قول جناب مولانا برای پرسش و پاسخ یک تاپیک جداگانه ایجاد بشه)
    فکر کنم این جواب بده تا کم کم راه حل های قویتری پیدا بشه
    ۱۳۸۷ دي ۱۰ ۱۰:۴۱ صبح
     تشکر شده توسط :
    Alimokhlesi آفلاین
    مدیر کل

اعتبار: 13
    تشکرها : 601
    ( 1126 تشکر در 412 ارسال )
    ارسال: #10
    نگران محتوای آموزشیش نباشید Angel
    من می تونم اونهارو طراحی کنم و البته با نظرات دوستان هم ویرایش شه و تغییر کنه.
    Shy
    ۱۳۸۷ دي ۱۰ ۰۴:۰۵ عصر
     تشکر شده توسط :
    « قدیمی تر | تازه‌ تر »

ارسال پاسخ
    پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    IranPHP.org | تماس با ما | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS