• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خسته شدم انقد گشتم
دوستان به نظرتون انصاف هست که کسایی میان کلی دامنه به نام خودشون ثبت میکنن و بعد یه فروشگاه دامنه میزنن با قیمت های انچنانی ؟؟؟
به خدا من دیگه خسته شدم انقد دنبال یه دامنه برای فروشگاه گشتم رفتم یه دامنه از همین فروشگاهها پرسیدم گفت یه قیمتی گف که نگو ....
جایی مکانی یا کسی برای رسیدگی نیس؟ یه دامنه ای که با 60 تومن فوقش میشه تمومش کرد 6 ، 7 برابر این قیمت داره به فروش میرسهConfusedConfusedConfused
یعنی انقد ....؟؟؟؟؟؟!!!!!UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y
خخخخخخ
یادمه صاحب php.ir میگفت ۱۵ میلیون!
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

صدام: "اگر با ارتش شاه ایران طرف بودیم، یک ماهه جنگ را می بردیم"
http://gulfnews.com/opinion/thinkers/ira...i-1.500997
  پاسخ
تشکر شده توسط : kasbookar
این کار غیر قانونیه و جرم محسوب میشه.
شما میتونید با ایمیل در مورد فروش دامنه باهاشون صحبت کنید و بعدش به عنوان مدرک جهت شکایت از اون استفاده کنید.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : kasbookar Y.P.Y ayoubsys
اره اونطوری هست برخی ها هم به مزایده میزارن دامنه هارو AngryExclamation
مسئولین زیربط هیچ کاری چرا نمیکنن؟؟؟

میشه مگه به محتویات موجود ایمیل شکایت کرد؟ کار از این حرفا گذشته احسان جان ، الان هرکی زور داره میزنه اون یکی رو له میکنه : شما نزنیا مارو گناه داریمTongueTongue

دلم انقد پره ها که نگو CoolCoolCool

راهی نیس این موذل رو به گوش مسئولان برسونیم؟
اینطوری پیش بره چن سال دیگه یک دامنه ازاد هم گیرمون نمیاد این شرکت ها هم درشونو تخته کنن باید
این گروه مافیا هرچی هست رو میخرن و به قیمت گزاف میفروشن
خدا ازشون نگذره ایشالاSadSad
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نه احسان جان تا اونجا که من میدونم جرم نیست و هیچ قانونی هم براش وجود نداره. شما رفتی یک دومین ثبت کردی و بعد میفروشیش. درسته کار اخلاقی ای نیست اما در نظر بگیر که نمیشه اینو ثابت کرد. طرف خیلی راحت میگه ثبت کردم فروشگاه راه بندازم به فلان دلیل نتونستم و حالا این دومین رو نمیخوام و میخوام بفروشم.

سر دومین های بین المللی که اصلا هیچ کاری نمیتونی بکنی حتی اگه گوگل باشی.
دومین های IR یکم سفت و سخت تر هست در صورتی که به نوعی دومینت متعلق به جایی یا موضوع ویژه ای باشه. یکی از دوستان من دومین BankEmellat.ir رو داشت و بانک ملت شکایت کرد و این دومین رو ازش گرفتن. به طور مثال تو برو دومین TV50.ir رو ثبت کن. 10سال دیگه که شبکه تلویزیون 50هم راه افتاد میان ازت میگیرن. یا به طور مثال همین رفیق بالایی من دومین Emamreza.ir و Imamreza.ir دستش بود. و جالب اینجاست که هیچکی هم هیچ حرکتی نتونست روش بزنه که بگیرن ازش. دومینه داشت منقضی میشد و من اومدم دومینو بگیرم ازش اما حماقت کردم و زورم اومد پول انتقال رو بدم گفتم دومین آزاد بشه دوباره ثبت کنم همون لحظه که آزاد شد رفتم ثبت کنم دیدم دومین رو زده غیرقابل ثبت و بعد هم آستان قدس گرفتش.

من خودم دو سه تا دومین که اصلا دست خودم بوده و استفاده کاری میکردم ازشون رو از دست دادم چون توی یک اکانت دیگه ای بوده دومینم و ایمیل اطلاع رسانی بابت اکسپایرش بهم نرسیده و دومین منقضی شده و یکی رفته زرتی ثبت کرده دومین 5تومنی رو میگه 300تومن
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط : kasbookar
جنگ جهانی بعدی سر دامنه هاست من میدونم دروغه میگن سر آب هست آب هزار سال دیگه هست ولی دامنه نه شما بگو 2 سال Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : vejmad
.یه دامنه چند روز پیش می خواستم بگیرم طرف به 20 میلیون می فروخت.AngryAngryAngryAngryAngryAngry...
  پاسخ
تشکر شده توسط :
توی nic.ir در مورد غیر قانونی بودن خرید و فروش دامین توضیحاتی نوشته شده بود.
در بخش قوانین.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۵ تير ۲۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ)kasbookar نوشته: دوستان به نظرتون انصاف هست که کسایی میان کلی دامنه به نام خودشون ثبت میکنن و بعد یه فروشگاه دامنه میزنن با قیمت های انچنانی ؟؟؟
به خدا من دیگه خسته شدم انقد دنبال یه دامنه برای فروشگاه گشتم رفتم یه دامنه از همین فروشگاهها پرسیدم گفت یه قیمتی گف که نگو ....
جایی مکانی یا کسی برای رسیدگی نیس؟ یه دامنه ای که با 60 تومن فوقش میشه تمومش کرد 6 ، 7 برابر این قیمت داره به فروش میرسهConfusedConfusedConfused
یعنی انقد ....؟؟؟؟؟؟!!!!!UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided

خوب چرا فکر نمیکنید یک اسم جدید خلق کنید و دامینش رو ثبت کنید ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۵ تير ۲۴, ۱۱:۵۶ ق.ظ)undefined نوشته: توی nic.ir در مورد غیر قانونی بودن خرید و فروش دامین توضیحاتی نوشته شده بود.
در بخش قوانین.
مهم اثباتشه.... شما میتونی اثبات کنی که فلان دومین رو فلانی خریده که فقط بفروشه؟ یا اگه همین قضیه برای شما پیش بیاد به نظرت نمیتونی منکر بشی که من برای فروش اینو ثبت نکردم ؟ و میخواستم یه سایت باهاش راه بندازم.
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان