• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حقوق یک برنامه نویس چه قدره
با سلام
حقوق یه برنامه نویس با شرایط زیر چه قدره .
آشنایی کامل با oop , توابع
آشنایی به کتابخانه های زند و پیر
توانایی انجام کار با روش mvc
توانایی کار با smarty
jتوانایی کار با یکی از orm های رایج مثل doctrin
jتوانایی انجام کار با سیمفونی
html , css متوسط به بالا
جاوااسکریپت و jq متوس به بالا
توانایی نوشتن دستورات حرفه ای sql
آشنایی کامل با query string

شرایط دیگر :
حالا فرض بر اینکه محل تهران و شرکت خصوصی باشه . و شرکت هم خیلی بزرگ نباشه . طرف لیسانس باشه
زمان کار در شرکت ۸ ساعت - خدمت رفته - بدون سابقه کار یا دو سال سابقه کار فردی
(( من میگم تسلط داره دیگه سابقه کار مهم نیست ))

دوستان خواهشا بگید انصافا اگه یه نفر واقعا به همه اینها مسلط باشه حقوقش تو یه شرکت چه قدر باید باشه و باید توقع چه دستمزدی داشته باشه

لطفا رنج عددی بدید به صورت min , max

<< من نمی دونم چرا مد شده تو همه شرکت ها برای جا به جا کردن یه جعبه کوچیک واسه کلاس هم که شده کامیون راه می اندازن >> همون مثال جعبه و کامیون بود
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بستگی به چیزهای دیگه هم داره. کدوم شهر. چه شرکتی. سابقه کار و ...
  پاسخ
تشکر شده توسط :
حالا فرض بر اینکه محل تهران و شرکت خصوصی باشه . و شرکت هم خیلی بزرگ نباشه .
فقط می خوام بدونم به صورت کلی یه همچین شخصی که این همه وقت واسه تسلط تو اینها گذاشته چه قدر حقوقش باید باشه

<< البته بگم اینایی که گذاشتم شرایط من نیست ها . فقط می خوام بدونم این لیستی که شرکت های خصوصی میدن و باید بلد باشی طرف چه حقوقی باید درخواست کنه . >>
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بستگی به کار شرکت هم داره ، بیمه .
سابقه خودتون هم ، نحوه مدت انجام کار ، پروژه ای یا قراردادی کار کنید ، چقدر میتونید توی شرکت باشید ، و مهمتر از همه سربازی رفتی؟Big Grin
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط :
والا من حالم به هم می خوره از این لسیت های بلند بالایی که میدن این شرکت ها .
حالا با اجازه . خودم نظرم رو بگم که یه چنین فردی باید بیشتر از ۱ میلیون و دویست بگیره . حالا اون شرکت هر چی هم می خواد باشه .
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386
خودت شرکت بزن. نمی شه؟
خدایا، این دنیا را بیهوده نیافریدی.
  پاسخ
تشکر شده توسط : alri
محدوده 1 تومن حداقل
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

کد کمتر => خطای کمتر => قابل فهمتر => خوانایی بالاتر => نگهداری بهتر

پاسخ
اگر اینهایی که گفتی رو واقعا بلدی رزومت رو برام بفرست

در پاسخ هم بگم اگر سابقه کار نداشته باشی و سطح دانشگاه معمولی باشه با مدرک لیسانس تو رنج 800 تومن هست
  پاسخ
تشکر شده توسط : alri zoghal shgninc
نقل قول:خودت شرکت بزن. نمی شه؟
شرکت زدنه مهم نیست . می شه از اسم شرکت و مکان دوستان استفاده کرد . مهم گرفتن کاره که باید جور بشه . مطمئن باش که اگر می تونستم کار جور کنم صد سال کار شرکتی نمی کردم .
نقل قول:اگر اینهایی که گفتی رو واقعا بلدی رزومت رو برام بفرست
دوست من اگر دقت کنی گفتم این لیستیه که همه شرکت ها می دن .
نه انصافا تسلط تو خود سیمفونیش اونم تک نفره چه قدر طول می کشه ؟

به نظر من کسی که موارد بالا رومسلط باشه ( نه اینکه حرفی مسلط باشه ) حد اقل سه یا چهار سال کار تیمی هم باید کرده باشه تا تحت شرایط تیم موارد خاصی رو انجام داده باشه و یاد گرفته باشه .
کسی که شرکتی کار نمی کنه همیشه مجبوره یه ذره از این و یه ذره از اون رو بلد باشه . چون تو هر شرکتی که میره یه لیست متفاوت تحویل می گیره . . مثلا یکی می گه من می خوام طرفم orm کار خوبی باشه . یکی میگه من می خوام sql نویس خوبی باشه .
اینه که این شخص بی چاره تا تو یه شرکتی نره و تمرکز روی چیزی نکنه همین آشه و همین کاسه .
به نظر من برنامه نویس چیزی رو هم که ندونه با سرچ و منوال بالاخره ئیدا می کنه .

تا اینجا رنج تو یه تومنه . آخه میری این شرکت اون شرکت می گه ما یه زند کار حرفه ای می خوایم با پایه حقوق Big Grin
بعد تو نمونه کاراش نهایتا یه سایت شخصیه معرفی آثار یه فرده . آخه ای شرکت تو برا این از زند استفاده کردی ؟ اگه کردی که خیلی ابلهی .Huh
  پاسخ
تشکر شده توسط :
به نظر منم به شرایط مختلفی بستگی داره....
یه نمونه اش مدل کار اون شرکته....
یه موقع هست شما به عنوان برنامه نویس توی شرکت کارت یه کار خاصه فقط....
مثلا شرکت دوست من هرکس یه وظیفه ای داشت....یکی فقط کارش طراحی اینترفیس بود...یکی فقط روی دیتابیس کار میکرد و ارتباطاتتش....یکی کلاس های دیتابیس...یکی کد زنی....خب قاعدتا برای همچین کاری یه حقوق مشخصی هم پرداخت میشه....
یه موقع هم هست که یکی رو میخوان همه ی کارهای بالا رو انجام بده...قاعدتا حقوقش بالاست خب.
من اگه همچین شرایطی داشتم حدود 800تا 1تومن کمتر جایی شاید قبول نمیکردم.

توی مشهد یه بار به یه شرکتی رفتم....مدل مثال اولم بود کارش...گفت کار شما فقط کدنوشتنه....تمام مستندات برنامه ها رو بچه های دیگه آماده میکنن میدن شما کد میزنی...گفت فلان قدر حقوق پایه است....هرماه هم باید 10تا jobs انجام بدی حداقل که حقوق پرداخت بشه....به ازای هر job هم فلان قدر میدیم حداقل در ماه انقدر میشه حقوقت...اگه تعداد jobهاتو ببری بالاتر بیشتر میگیری.... که البته شرایطشون نخورد و موقعیت بهتری پیدا کردم رفتم جای دیگه
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان