• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف بک گراند و ذخیره ی shap
سلام. من میخوام وقتی در فتوشاپ مثلا با ابزار restangle tools یک مستطیل میکشم ، بتونم فقط اون رو save کنم و backgruond که سفید یا هر رنگ دیگه ای هست ، save نشه . برای shape یک لایه ی جدا ایجاد میکنم ، تبدیل به مسیر هم میکنم ، بگ گراند رو delet هم میکنم ، چشم رو از کنار back هم بر میدارم ، اما باز نمیشه .
این خیلی تو طراحی وب سایت لازمه . مثلا میخوایم یک مستطیل خیلی باریک ایجاد کنیم و اونو تو منوی افقی بزاریم که تکرار بشه . لطفا راهنمایی کنید.
خیلی ممنون.
الان این عکس رو برای مثال ببینید . بک گراندش حذف نشده .
ولی دومی بدون بک هست
آرام باش ؛ توكل كن ؛ تفكر كن و سپس آستينها را بالا بزن , آنگاه دستان خداوند را خواهي ديد كه زودتر از تو دست به كار شده است.امام علي عليه السلام.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
background content رو transparent انتخاب(ctrl+n) و در هنگام ذخیره سازی (alt+shift+ctrl+s) با پسوند PNG-24 ذخیرش کن
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386 pary_daryayi
ممنونم آقا احسان . من قبلا transparent رو امتحان کرده بودم ، ولی png-24 رو نه .
اما یه موردی که وجود داره اینه که وقتی ذخیره میکنم باز دارای بک گراند سفید هست ، اما وقتی در طراحی وب بکار میبرم ( مثلا در یک دایو قرار میدم) ، اون بک گراند سفید دیگه دیده نمیشه . البته باز هم امتحان میکنم ، ولی درسته میگم ؟ ، همین اتفاق میفته ؟
آرام باش ؛ توكل كن ؛ تفكر كن و سپس آستينها را بالا بزن , آنگاه دستان خداوند را خواهي ديد كه زودتر از تو دست به كار شده است.امام علي عليه السلام.
  پاسخ
تشکر شده توسط : undefined
نه Wink
اون بک گراند سفیده مال windows Viewer تون هست Cool
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : undefined
(۱۳۹۱ تير ۲۶, ۰۸:۲۷ ب.ظ)hamid_80386 نوشته: نه Wink
اون بک گراند سفیده مال windows Viewer تون هست Cool

نه . برای viewr نیست . الان با همین روش اینو درست کردم . بک گراند سفید داره ولی در دایو سفید نیست . جالبه !!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
تو سیستم من نداره:

Wink
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
تصویر پیوست شما background نداره، برای اثباتش هم میتونیم اون رو داخل div قرار بدیم یا داخل فتوشاپ بازش کنیم(که خودتون هم بهش اشاره کردین).
background سفید، همون طور که حمید گفت میتونه از windows Viewer باشه. چون معمولا اکثر نرم افزار های نمایش تصویر در حالت عادی زمینه transparent رو نشون نمیدن و زمینه ی دلخواه خودشون رو جایگزینش میکنن مثل سفید برای شما یا خاکستری برای من.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
البته من هیچ اصراری ندارم که حرف من درسته (اگر درست نباشه بهتره چون خیلی دنبال این گشتم ، مربی فتوشاپم هم نمیدونست Smile) ولی اگر از قسمت view نوار ابزار پنجره mycomputer با larg icon (ویندوز سون )ببینید ، معلومه که بک گراند سفید داره .
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خب اون به خاطر پس زمینه ی سفید پنجره سون هست. اون تصویرو بذار روی دسکتاپ(البته اگر تصویر دسکتاپ رنگهای متفاوت داشته باشه مثل یه منظره) و ببین چه اتفاقی میوفته.

اما در نهایت، اصلا مهم نیست Big Grin. جدی میگم، شما میخوایی توی وب ازش استفاده کنی که جواب میده. پس چرا وقت و فکر خودت رو روی مسائل فرعی میذاری.

موفق باشید.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : pary_daryayi
آره حق با شماست.فقط میخواستم بدونم اتفاقی توی وب جواب نداده و کاری که انجام دادم اصولی بوده ( منظورم این نیست که شما غیر اصولی یاد دادیدااا، نحوه ی استفاده ی خودم رو میگم ... ) تا بعدا دوباره برنگردم به عقب .... چون از این موارد پیش اومده . بهرحال ممنون که تا اینجای تاپیک همراهی کردید . خیلی این مورد برام مهم بود .
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان