• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جستجو در سایت
سلام
بچه ها این ابزار گوگل هست که میاد داخل یه سایت واسمون search میزنه و متن و نوشته های مطابق رو واسمون پیدا میکنه؟
چه جوری هست منطقش؟

بعدم یه سوال دیگه ابزاری هست که شبیه جستجوی گوگل باشه و منتها No Name باشه؟ یعنی فقط یه تکست باکس خالی و یه آیکن سرچ باشه و آرم گوگل یا چیزه دیگه ای کنارش نباشه؟

بعد اگه خودمون بخوایم همچین چیزی بنویسیم باید با کلاس ها و متدهای مربوط به فایل کار کنیم یا اصلاً اصول دیگه ای داره؟

خلاصه یه همچین چیزی نیازم شده...
تا حالام فقط جستجوی بانک اطلاعاتی نوشتم...
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:بچه این ابزار گوگل هست که میاد داخل یه سایت واسمون search میزنه و متن و نوشته های مطابق رو واسمون پیدا میکنه؟
بچه خودتی Dodgy
نقل قول:چه جوری هست منطقش؟
منطقی نداره. شما فیلد جستجو رو که میذاری توی ایندکس هایی که از دامنه ات داشته سرچ میکنه. فقط همین. البته نوع ساده اش اینطوریه پیشرفته که مخصوص شرکت ها و وبسایت های پربازدیده و پولیم هست نمیدونم چطوریه.

نقل قول:بعدم یه سوال دیگه ابزاری هست که شبیه جستجوی گوگل باشه و منتها No Name باشه؟ یعنی فقط یه تکست باکس خالی و یه آیکن سرچ باشه و آرم گوگل یا چیزه دیگه ای کنارش نباشه؟
هرکدوم از پایگاه داده خودشون استفاده میکنن. میخوای از بینگ یا یاهو استفاده کن Cool فکر نکنم ابزاری باشه ولی تو براحتی (باید احتمالاً) بتونی همون فیلد رو ویرایش کنی. مگه HTML بهت نمیده؟ اگر میده استایل دیگه ای براش تعریف کن.

نقل قول:بعد اگه خودمون بخوایم همچین چیزی بنویسیم باید با کلاس ها و متدهای مربوط به فایل کار کنیم یا اصلاً اصول دیگه ای داره؟
بخوای خودت چیکار کنی؟ سرچ از طریق گوگل بنویسی یا مستقیم؟
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:بچه خودتی
بابا من که دیگه دارم به لقاء الله میپیوندم Smile)

میخواستم بنویسم بچه ها، اشتباه تایپ شد...

و مابقی سوالام چی میشه؟Huh
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:و مابقی سوالام چی میشه؟
ببخشید. یادم رفت سند کنم بعد یه ساعت اومدم سند کردم اصلاً حواسم نبود ادامه ای هم داره Big Grin ویرایش میکنم پست قبلیمو
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386
نقل قول:بخوای خودت چیکار کنی؟ سرچ از طریق گوگل بنویسی یا مستقیم؟
نه از طریق گوگل
مستقیم منظورم بود، یه engine که بیاد داخل متون سایتم رو پیمایش کنه...
البته اگه بقول شما بتونم همون HTML رو ویرایش کنم که دیگه بیخیال، بیکارم از نو بنویسیم؟ Wink
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:مستقیم منظورم بود، یه engine که بیاد داخل متون سایتم رو پیمایش کنه...
خب کاری نداره. تو همون ویرایش استایل فیلدی که بهت داده میشه رو تست کن اگر نشد یه تاپیک مرتبط با ساختن یه سرچ انجین ساده بساز.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان