• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدول کامنت ها در پایگاه داده My Sql سایت
سلام دوستان،

من حدود یازده سال پیش سایت mtavanfar.com  را طراحی کردم با پی اچ پی و مای اسکیوئل. بعد ها از کامپیوتر به ریاضی تغییر رشته دادم و مدت ها دور بودم از طراحی سایت و اینها. حالا تصمیم دارم دوباره شروع به بهنیه سازی سایت mtavanfar.com کنم. یک مشکلی که از ابتدا در مورد این سایت متوجه شدم به شرح زیر است و بینهایت ممنون می شم اگر راهنمایی کنید که چطوری این مشکل رو حل کنم؟

سایت قبلا در زیر هر نقاشی در صفحه مربوط به آن نقاشی یک فرم برای ورود کامنت داشت که من متاسفانه برای آن فرم CAPTCHA نذاشته بودم و در نتیجه ربات ها می تونستن کامنت بزارن. چون وقت نداشتم سیستم کپچا رو بذازم برای کامنت ها، تصمیم گرفتم که فرم ارسال کامنت رو حذف کنم از روی سایت.  کامنت های گذاشته توسط کاربران یا ربات ها توی پایگاه داده ها و جدول کامنت ها ذخیره میشدن. نکته ای که برای من خیلی عجیب هست اینه که با وجود اینکه من سیستم کامنت دهی رو از روی سایت برداشتم ولی با این وجود از اون به بعد تا حالا هنوز کامنت های ربات ها در جدول کامنت های پایگاه داده سایت ذخیره میشن‌!!!! من می خوام دوباره سیستم کامنت سایت رو با captcha این دفعه راه اندازی کنم ولی با توجه به اینکه ربات ها برای کامنت گذاری اصلا به اون فرم احتیاجی ندارن این مشکل با Captcha حل نمی شه؟؟؟!!!‌  بینهایت سپاسگزارم می شم اگر به من راهنمایی کنین که چطوری می تونم این مشکل رو حل کنم؟؟؟

با تشکر فراوان،
احسان
  پاسخ
تشکر شده توسط :
چرا با کپچا گذاشتن حل میشه
فعلن قبل از اینکه اینکارو بکنی میتونی URL ارسال کامنت رو عوض کنی!
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط : Aurora1
(۱۳۹۷ بهمن ۲۹, ۱۰:۴۸ ق.ظ)molana نوشته: چرا با کپچا گذاشتن حل میشه
فعلن قبل از اینکه اینکارو بکنی میتونی URL ارسال کامنت رو عوض کنی!

بسیار سپاسگزار خواهم بود اگر  بشکل گزیده راهنمایی کنین که چگونه بایستی فرمایش شما رو درباره جایگزینی URL ارسال کامنت انجام بدم؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان