• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت اشتباه اطلاعات در دیتابیس بر اساس سشن
با سلام
من یه پرتال ساده طراحی کردم و روی یه سرور محلی قرار دادم. چندین کاربر به اون ip سرور متصل میشن و سامانه رو میبینن.
مشکل اینه که هر کاربر با یوزر خودشش به پرتال وارد میشه و یه مبلغ رو ثبت میکنه اما اگر تقریبا تو یه محدوده زمانی باشن اعداد مثل هم تو دیتابیس ثبت میشه ..از سشن هم استفاده کردم اما نی دونم چرا مبالغ درست ثبت نمیشه .
توضیح بیشتر : هرکاربر که لاگین میکنه ، مبلغ رو وارد میکنه و گزینه ثبت رو میزنه ، نام کاربری ؛ تاریخ و ساعت حال حاضر و مبلغ در جداول ثبت میشه .اگه مثلا ساعت 10 یکی بیاد ثبت کنه و 11 یکی دیگه مشکلی نیست اما اگر با هم سامانه رو ببینن و لاگین کنن ، نام کاربری لاگین کرده و فرم ها درست نشون داده میشه اما در جدول فقط نام کاربری ، تاریخ و ساعت درست ثبت میشه و مبلغ هر دو یکسان میخوره
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوست عزیز کدت رو بزار که دوستان بررسی کنن
نمیشه حدس زد که مشکلتون چیه
کد بزارید
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کسی نیست کمک کنه ؟Sad
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اگر از یک آی پی استفاده می کنند کاربرا گاهی این مشکلات بوجود میاد.
مثلا من یادمه داخل شرکت وقتی وارد سایت دیجیکالا میشدیم گاهی وقتها که یک محصول رو میزدیم بره تو سبد خرید میرفت تو سبد خرید یکی از همکارها که لاگین کرده بود! یا مثلا یکی توی لیستش محصول رو اضافه کرده بود این رفته بود توی یه اکانت دیگه!
اگر همه مواردی که چک کردید درست باشه احتمالا با این مشکل مواجه هستید!
میثم محمودی | انجمن کد ایگنایتر فارسی
--------------------------
هرگز نمي توان با آدمهاي کوچک کارهاي بزرگ انجام داد
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۶ خرداد ۲۱, ۱۲:۱۴ ق.ظ)Maysam.m نوشته: اگر از یک آی پی استفاده می کنند کاربرا گاهی این مشکلات بوجود میاد.
مثلا من یادمه داخل شرکت وقتی وارد سایت دیجیکالا میشدیم گاهی وقتها که یک محصول رو میزدیم بره تو سبد خرید میرفت تو سبد خرید یکی از همکارها که لاگین کرده بود! یا مثلا یکی توی لیستش محصول رو اضافه کرده بود این رفته بود توی یه اکانت دیگه!
اگر همه مواردی که چک کردید درست باشه احتمالا با این مشکل مواجه هستید!

ip ها تو رنج های مختلف هست . همه با 10.94 شروع میشه . از مکانهای مختلف هم هستند اما نمی دونم مشکل چیه SadSadSad
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان