• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولید عدد در بازه زمانی 24 ساعت
سلام وقت بخیر

من میخوام در بازه زمانی 24 ساعت یکبار یک عدد سه رقمی تولید کنم

بدین شکل که از 001 شروع بشه و روز بعد هم از 001 شروع کنه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام لطفاً بیشتر توضیح بده درباره پروژه خودت برای چه کاری مخوای تولید کنی ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۲ اسفند ۰۵, ۰۱:۲۷ ق.ظ)game100 نوشته: سلام لطفاً بیشتر توضیح بده درباره پروژه خودت برای چه کاری مخوای تولید کنی ؟

سلام

من یک پروژه دارم که باید کد رهگیری بهم بده،کدرهگیری من هم شامل 3 رقمی هست که باید از 001 شروع تا ..... و برای فردا هم باید از 001 شروع تا.... یه حالت نوبت دهی روزانه را شما فرض کنید که هر روز از یک عدد 001 شروع میشود به مشتری میدهیم و ترتیب آن در سیستم مشخص میشود بدین شکل
001 مشتری اول
002 مشتری دوم
.
.
.
24 ساعت بعد یعنی روز بعد
001 مشتری اول
002 مشتری دوم
.
.
.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
برای اینکار باید یه جدول توی دیتابیس درست کنی و تاریخ رو داخل یه ستونش ذخیره کنی.
بعد هرروز روز اون تاریخ رو چک میکنی اگه وجود نداشت یکی درست میکنی شماره میشه یک و اگه وجود داشت شماره بعدی رو بر اساس تعداد کوئری قبلی خودت درست میکنی.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۲ اسفند ۰۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ)Maysam.m نوشته: برای اینکار باید یه جدول توی دیتابیس درست کنی و تاریخ رو داخل یه ستونش ذخیره کنی.
بعد هرروز روز اون تاریخ رو چک میکنی اگه وجود نداشت یکی درست میکنی شماره میشه یک و اگه وجود داشت شماره بعدی رو بر اساس تعداد کوئری قبلی خودت درست میکنی.

سلام تشکر از کمک و راهنمایی شما دوست عزیز اگر ممکن هست

توضیحات بیشتری ذکر کنید query ها چه جوری باشه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
cron job استفاده کن عزیزم خودتو اینقدر درگیر نکن بزار هر 8 ساعت اجرا بشه
اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی دیگه در مورد آزادی شعار نده !
آلبر کامو
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۲ اسفند ۰۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)M.J نوشته: cron job استفاده کن عزیزم خودتو اینقدر درگیر نکن بزار هر 8 ساعت اجرا بشه
من بفهمم فلسفه این کرون جاب چیه که هر جا باید بیاد!! Big Grin
آخه چه ربطی به کرون جاب داره؟؟؟؟

Maysam.m درست گفت.
برای کوئٰری هم که دیگه یه چیز پایه هست. بهتره در مورد دیتابیس مطالعه داشته باشین
  پاسخ
تشکر شده توسط : Maysam.m M.J
(۱۳۹۲ اسفند ۰۷, ۱۰:۰۵ ق.ظ)admin نوشته:
(۱۳۹۲ اسفند ۰۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)M.J نوشته: cron job استفاده کن عزیزم خودتو اینقدر درگیر نکن بزار هر 8 ساعت اجرا بشه
من بفهمم فلسفه این کرون جاب چیه که هر جا باید بیاد!! Big Grin
آخه چه ربطی به کرون جاب داره؟؟؟؟

Maysam.m درست گفت.
برای کوئٰری هم که دیگه یه چیز پایه هست. بهتره در مورد دیتابیس مطالعه داشته باشین

وحید جان کلاس داره این موضوع خواستم کلاس بزارمBig Grin

چرا میزنی خوب حالا بابا بچه که زدن نداره SadBlush
من که میدونم کرون جاب چیه
حقیقتا نمیدونم ذهنم کجا بود که من اصلا این بخش کد رهگیری رو نخوندم
من فک کردم دوستمون میخواد در روز طی یک ساعات مشخص یک کد تولید کنه (مثلا هر ۸ساعت) ولی نمیخواد یونیک باشه واسه روز بعد واسه همین گفتم کرون جاب

حالا نمیدونم چرا اصلا همچین چیزی از سوال دوستمون برداشت کردم!!!
حدسم اینه یه چیز دیگه خوندم اشتباه اینجا جواب دادم!!!

در هرصورت من عذر میخوام بخاطر این اطلاعات غلطی که دادم!!AngelHeart
اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی دیگه در مورد آزادی شعار نده !
آلبر کامو
  پاسخ
تشکر شده توسط : admin Alaa

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان