• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تنظیم صفحه ی پرینت
من از این کد جاوااسکریپت برای این استفاده کردم که وقتی اطلاعات یک مشتری ثبت شد ، یک رسید به اون داده بشه ،به این صورت که با کلیک بر روی دکمه ی ثبت یک صفحه ی دیگه باز بشه و بتونه از اون پرینت بگیره .
1. الان در سیستم من مشکل محدودیت pop-up پیش اومده . اولا چی میشه که اینطور میشه و باید چکار کرد ؟(سوال ویندوزی )
2. این روشی که استفاده کردم استاندارد هست ؟
3. کدی وجود داره که از چنین محدودیت هایی جلوگیری کنه ؟ یعنی کدهای جاوااسکریپت همیشه اجرا بشن .
کد:
<script language="javascript">
window.open("../form/Resid.php?print=2 &&  d=<?php echo $date_visit ;?> && rc=<?php echo $rahgiri_code ;?>  " ,null, "height=600,width=600,status=yes,toolbar=no,menubar=no,location=no");
        </script>
آرام باش ؛ توكل كن ؛ تفكر كن و سپس آستينها را بالا بزن , آنگاه دستان خداوند را خواهي ديد كه زودتر از تو دست به كار شده است.امام علي عليه السلام.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
صفحات پرینت باید خیلی خوب طراحی بشن. از نظر استایل باید دقت کنید که media مخصوص print رو بدید و هیچ چیزی در صفحه پرینت الا یک کادر ساده و خوش‌رنگ که تو چاپ سیاه و سفید درست نمایش داده بشه و میان اون محتوایی که باید پرینت بشه.
این از این، در صفحه جدید باز شدن کار درستیه. ولی جای اینکه از جاوا اسکریپت استفاده کنید، من پیشنهاد میدم یک فایل مخصوص صفحات پرینت داشته باشید که پارامتر های مورد نیاز رو دریافت کنه و در جای مناسب نمایش بده.
یعنی جای اینکه یک دکمه بذاری که با جاوا اسکریپت پاپ-آپ باز بشه که اینم خودش دردسرایی رو ایجاد میکنه، یک پنجره جدید با target برابر _blank . اینطوری هم دردسر کمتره هم خوشگل تره هم شیک تر. نه؟
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : pary_daryayi ali786
مرسی . rel مخصوص پرینت یعنی چی ؟ استاندارد خاصی داره که باید رعایت بشه ؟
آرام باش ؛ توكل كن ؛ تفكر كن و سپس آستينها را بالا بزن , آنگاه دستان خداوند را خواهي ديد كه زودتر از تو دست به كار شده است.امام علي عليه السلام.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:مرسی . rel مخصوص پرینت یعنی چی ؟ استاندارد خاصی داره که باید رعایت بشه ؟
من عذر خواهی میکنم منظورم خصیصه media بود. مقدارش رو باید برابر print بگذاری تا استایل هایی که درون فایل تعریف میکنی روی screen و موارد دیگه تأثیر نداشته باشه. http://www.w3schools.com/tags/att_link_media.asp

استاندارد واسه استایل نوشتن صفحه پرینت که نه ولی واسه بهتر چاپ شدن و از این جور چیزا یکسری نکات هست که باید رعایت کنی.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : pary_daryayi
من قبلا همچین چیزی نوشتم. شاید کمک کنه :‌
http://xoops.svn.sourceforge.net/viewvc/...iew=markup

http://xoops.svn.sourceforge.net/viewvc/...iew=markup
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۱ تير ۲۸, ۰۷:۵۵ ب.ظ)cyletech نوشته: یعنی جای اینکه یک دکمه بذاری که با جاوا اسکریپت پاپ-آپ باز بشه که اینم خودش دردسرایی رو ایجاد میکنه، یک پنجره جدید با target برابر _blank . اینطوری هم دردسر کمتره هم خوشگل تره هم شیک تر. نه؟
مرسی آقا علیرضا. درسته . من اینو امتحان کردم نشد. در صورتی که در کد بالا نتیجه میده.بنظرتون علت چیه؟
کد:
<a href=""  onclick="form.php?x=2",null, "height=600,width=600,status=yes,toolbar=no,menubar=no,location=no" target="_blank">go to </a>
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان