• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفاوت بین inline-block و inline را تجربه کنید
سلام،

تصمیم ندارم برای شما توضیح بدم، فقط این صفحه رو ببینید و خودتون تجربه کنید.
اینم یک نمونه که با تغییر inline-block به inline متوجه فرق این دو بشید.
اما اگر سوالی داری میتونی همینجا بپرسی Sleepy
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : pary_daryayi Hamid
من کد رو دیدم . دستتون درد نکنه که مثالهای خوب میزارید . ولی اون جا که گفتید با double click بر روی box ها درک کنید ، متوجه نشدم . خب اولی که خاصیت inline-block داره از parantesh فاصله داره و دومی نه . دابل کلیک چی رو مشخص میکنه ؟
o0o0o0o0 . یه چیزی ... اولی با دابل کلیک پاراگراف های مجاور جدا انتخاب میشن ولی دومی هر دو پاراگراف مجاور رو با هم انتخاب میکنه . درسته ؟ منظور همینه ؟
آرام باش ؛ توكل كن ؛ تفكر كن و سپس آستينها را بالا بزن , آنگاه دستان خداوند را خواهي ديد كه زودتر از تو دست به كار شده است.امام علي عليه السلام.
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech
نقل قول: اون جا که گفتید با double click بر روی box ها درک کنید ، متوجه نشدم
حدس میزدم اون قسمت گنگ باشه ولی نخواستم بیشتر توضیح بدم. شاید بهتر بود واضح تر میگفتم Huh
در هر صورت ممنون که پرسیدی. حتما دیدی که دابل کلیک روی یک کلمه/فاصله از یک پاراگراف باعث انتخاب کل پاراگراف میشه. در اون مثال خواستم نشون بدم که خاصیت inline-block اینطوری هست که یک بلاک به المنت ما اختصاص میده و با دابل کلیک روی اون المنت، المنت دیگر ما قادر به انتخاب/select نیست.
ولی برعکسش، خاصیت inline چنین نیست و شما با دابل کلیک روی دومین المنت، محتوای هر دو المنت رو انتخاب میکنید.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : pary_daryayi
آخ جون درست گفتم دیگه ...Tongue
آرام باش ؛ توكل كن ؛ تفكر كن و سپس آستينها را بالا بزن , آنگاه دستان خداوند را خواهي ديد كه زودتر از تو دست به كار شده است.امام علي عليه السلام.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:آخ جون درست گفتم دیگه ...
موقعی که داشتم مینوشتم متنمو اینو ننوشته بودی کلک Smile اره درسته
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
.. اگه ننوشته بودم که متن من باید بعد از متن شما می اومد نه اینکه به نوشته ی قبلیم attach میشد . مگه نه ؟Tongue
"pary is clever girl "
Heart
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان