• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر url و نقش کوکی در آن
سلام.

میخوام یه صفحه داشته باشم مث دیوار.

وقتی کوکی ندارم صفحه انتخاب شهر بیاد.وقتی هم کوکی ست شده بره به همون صفحه ای که کوکی شده
  پاسخ
تشکر شده توسط :
چک کن ببین کوکی مقدار داره یا نه اگه داشت ریدارکت کن به صفحه مورد نظر اگه نداشت هم که یه ویو خاص رو بهش نشون بده
الان مشکلت چیه؟
میثم محمودی | انجمن کد ایگنایتر فارسی
--------------------------
هرگز نمي توان با آدمهاي کوچک کارهاي بزرگ انجام داد
  پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys kasbookar
شما کوکی هاتو پاک کن برو سایت دیوار-صفحه انتخاب شهر برات میاد.
وقتی شهر انتخاب میکنی تا زمانی که کوکی توو مرورگرت باشه وقتی http://divar.ir رو میزنی مستقیم میره به همون url که اول براش ست کردی
میخوام همچنین کاری بشه.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام و وقت بخیر

آقا میثم توضیح خوبی دادند. مثلا در ابتدای فایل index.php بیایین کوکی رو چک کنین. اگر دارای مقداری بود (مثلا شهر تهران) اگهی های این شهر رو نشون بدین یا ریدایرکت کنین به ادرس site.ir/tehran
اگر دارای مقدار نبود صفحه انتخاب شهر را لود کنین ، و وقتی کاربر شهری را انتخاب کرد ، کوکی مورد نظر را با نام شهر مقداردهی کنین و سپس هم نمایش مطالب/ریدایرکت به ادرس.

موفق باشین
  پاسخ
تشکر شده توسط : kasbookar Maysam.m
بابا من سر مثال مشکل دارم.یه مثال بزنین محض رضای خدا
  پاسخ
تشکر شده توسط :
مثال نمیخواد که SadSadHuhHuh

کد پی‌اچ‌پی:
if(isset($_COOKIE["test"]) && !empty($_COOKIE["test"])  )
{
....
}
else
{
....

پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys
بابا اینو میدونم.

فانکشنی که با کلیک ست کنه کوکی رو میخوام.مثلا روی دکمه مشهد که کلیک کردم کوکی مشهد ست بشه.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۵ اسفند ۰۹, ۰۳:۱۳ ب.ظ)MRCanddy نوشته: بابا اینو میدونم.

فانکشنی که با کلیک ست کنه کوکی رو میخوام.مثلا روی دکمه مشهد که کلیک کردم کوکی مشهد ست بشه.

عزیز راهنمایی های لازمه توسط دوستان براتون شده پس لطفا کمی فکر کنید درباره راهنمایی هایی که شدهDodgy

میتونید با زدن دکمه اون متد رو به همون صفحه به صورت گت ارسال کنید و با اون کوکی خودتونو بسازید
یا اینکه نمیخواید صفحه رفرش بشه اون متد رو با اجاکس بفرستید به صفحه دیگه و اونجا کوکی رو فعال کنید بعد خروجی رو نشون بدید یا ریدایرکت کنید
  پاسخ
تشکر شده توسط : Maysam.m

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان