• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر در یک فیلد متنی
سلام.
یک فیلد متنی دارم که ایمیل یک کاربر را میگیره به شکل زیر:
کد:
<div class="form-group">
    <label for="email">{l s='Email address'}</label>
    <input class="is_required validate account_input form-control" data-validate="isEmail" type="text" id="email" name="email" value="{if isset($smarty.post.email)}{$smarty.post.email|stri  pslashes}{/if}" />
</div>
با توجه به نوع محصولات فروشگاهی که داریم فکر می کنیم بیشتر خریداران از این سایت ایمیل ندارند.حالا از اونجایی که تو پرستاشاپ1.6 ایمیل ضروری است می خواهم کاری کنم که کاربر در این فیلد وقت نام کاربری را بنویسد و بعد از سیستم به طور اتوماتیک یک
کد:
@mywebsite.com
اضافه کند.در واقع می خواهم سیستم را دور بزنم.تمام ارتباط های سایت جهت ارسال ایمیل را هم قطع کردم.توی خود سایت پیشتیبانش یه چیزهایی پیدا کردم ولی متوجه نشدم و تغییراتی را هم که داده بود مربوط به ورژن قبلی پرستاشاپ است
لینک
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کسی نبود؟خیلی فوری است.پول هم می دهم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
بهتره توی فروم پرستاشاپ مطرح کنید، بدون در نظر گرفتن تمام جوانب کار ممکنه بعدا باعث ایجاد یک باگ در سیستم شما بشه.
ولی برای برداشتن الزام وارد کردن مقدار در سمت کاربر کافیه کدتون رو به شکل زیر تغییر بدین:
کد پی‌اچ‌پی:
<div class="form-group">
    <
label for="email">{l s='Email address'}</label>
    <
input class="validate account_input form-control" data-validate="isEmail" type="text" id="email" name="email" value="{if isset($smarty.post.email)}{$smarty.post.email|stri  pslashes}{/if}" />
</
div
یعنی کلاس is_required رو حذف کنی.
این لینک میتونه کمک کنه.
به یـزدان که گر ما خرد داشتیم
کجـا این سر انجـام بد داشتیم؟
  پاسخ
تشکر شده توسط : alireza1375
اولا تشکر می کنم به خاطر اینکه پاسخ بنده را دادید و دوم آن که اینقدر در انجمن پرستاشاپ سوال کردم زبونم مو درآورده!Big GrinBig GrinBig Grin
سوم اینکه جواب نداد.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
فیلد نام کاربری هم بذار تا بشه یه کاریش کرد
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خیلی عالی
  پاسخ
تشکر شده توسط :