• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشخیص کاربران
سلام بچه ها Big Grin

میخوام پروفایل درست کنم اما نمیدونم چجوری Cool Big Grin

میخوام اگر یوزر وارد پروفایل خودش شد یک سری امکانات داشته باشه و یوزر های دیگه که وارد پروفایلش میشند تنها مشخصاتش رو ببینند .

میخوام با Ci بنویسیم حالا شما یک نمونه عادی هم مثال بزنید ( توضیح هم بود کفایت میکنه ) من تو Ci ردیفش میکنم . یه راه تو ذهنم هست ولی خیلی مسخرست Big Grin حالا شما نظرتون چیه ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سوالتون خيلي كلي هست. اين امكانات از كجا ميان؟ ثابتن؟ دايناميك هستن؟
به خيلي موارد بستگي داره، مثلا ميتونيد يه صفحه اختصاص بديد براي پروفايلي كه كاربران ديگه قراره ببينين كه از پروفايلي كه خود كاربر ميبينه جدا باشه
يا اينكه فقط يه صفحه باشه ولي اي دي كاربري كه داره صفحه رو ميبينه چك كنيد، اگه با اي دي صاحب پروفايل يكي بود امكانات خودش رو بهش نشون بديد در غير اين صورت اون امكانات غيرفعال باشن.
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
بزبون ساده تر بازم از یک flag استفاده کن !!! Big Grin Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
حالا خودم میخوام اینکار رو انجام بدم ، یه صفحه بزارم برا خود طرف ( site.com/profile مثلا ) یکی هم برا بقیه کاربرا ( site.com/profile/id/12 ) بعد اگر طرف رفت به این صفحه ( site.com/profile/id/id ) چک کنم اگر کاربری که داره وارد میشه آیدیش با آیدی پرفایل یکیه انتقالش بدم به همون صفحه اختصاصیش و امکاناتش رو نشون بدم Sleepy خوبه ؟ فکر کنم شبیه همونی که parvane فرمودند شد Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نه لزومی نداره این کار رو کنی
چون هیچ جا این کار رو نمی کنن
و درستش هم همینه!
هردوتاش باشه بهتر برای هم کاربره و هم غیر...
مثه همین انجمن و همه انجمن های دیگه
من الان می تون به هردوتا پروفایل برم. هم site.com/profile و site.com/profile/id/id
خودت برای همین انجمن امتحان کن. ( روی نام کاربریت کلیک کن تا به صفحه پروفایله عمومیت! )
  پاسخ
تشکر شده توسط :
از سشن میخوای استفاده کنی؟
اگه استفاده میکنی . وقتی کاربر لا گین کرده بود و خواست بره به صفحه شخصیش چک کن اگه نام کاربریش(یا هر چیزی که مد نظرته) با نام کاربری که تو سشن هست یکی بود صفحه رو نشونش بده. کاری به id هم نداره .
خلاص
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ممنون همگی ، مشکل خوردم باز مزاحم میشم Heart
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان