• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل تاریخ به شمسی در یک پروژه Open Source موجود
سلام
ما برای CRM از یک پروژه Open Source میخوایم استفاده کنیم. برای اینکار نیاز داریم که تاریخ رو به تاریخ شمسی تبدیل کنیم. هم نمایش تاریخ و هم date Picker ها.
آشنایی زیادی با php ندارم. معرفی کردن منبع یا هر راهنمایی قابل تقدیره.
اگر هم کسی این تبدیل تاریخ رو میتونه برامون انجام بده که خیلی عالی میشه.
البته من چند تا تاریخ شمسی تو این انجمن دیدم که نمیدونم چطوری باید از اینا تو پروژه استفاده کنم!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوست عزیز فارسی کردن CRM بدون دانش PHP به نظر خودت کمی دور از ذهن نیست؟
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa
(۱۳۹۴ اسفند ۰۲, ۱۰:۱۷ ب.ظ)hamid_80386 نوشته: دوست عزیز فارسی کردن CRM بدون دانش PHP به نظر خودت کمی دور از ذهن نیست؟

نه دور از ذهن نیست. من فارسی کردم و داریم استفاده میکنیم. فقط مشکل تاریخ شمسی داریم. چرا برای شما دور از ذهنه؟
در ضمن اگر کسی میتونه این پروژه تبدیل تاریخ رو انجام بده ممنون میشم پیام خصوصی بده و با هم صحبت کنیم.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:نه دور از ذهن نیست. من فارسی کردم و داریم استفاده میکنیم. فقط مشکل تاریخ شمسی داریم. چرا برای شما دور از ذهنه؟
در ضمن اگر کسی میتونه این پروژه تبدیل تاریخ رو انجام بده ممنون میشم پیام خصوصی بده و با هم صحبت کنیم.

دوست عزیز تبدیل تاریخ با اون XML که دارید ترجمه می کنید، فرق می کنه، اون به php ربط داره، کاری هم نداره البته، ولی باید php در حد ابتدایی بلد باشی

همچنین شما باید به html هم تسلط داشته باشید، الان کلی صفحه و پاراف باید راست به چپ بشن
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa mohammadhosain
بله میدونم ممنون از اینکه نگرانیتون رو اعلام کردید. من هم html و هم css بلدم. دات نت کار میکنم خودم و ترجمه هم فایل XML نیست قربان.
با php هم خیلی کم آشنایی دارم. تمامی مواردی که ذکر کردید رو بهش کامل مسلط ام. فقط این تبدیل تاریخ شمسی چون نیاز به تغییرات اساسی کد داره رو ترجیح میدم برون سپاری کنم به جای اینکه وقت بذارم و php یاد بگیرم.
و بازم خدمتتون عرض کنم ما کل پروژه رو ترجمه کردیم و داریم باهاش کار میکنیم و مشکلی با راست چین فعلا نداریم. فقط همین تاریخ شمسی و دیت پیکر ها مشکله که میخوایم حلش کنیم.

در ضمن به زودی این پروژه اوپن سورس CRM رو میخوایم منتشر کنیم تا همه فارسی زبانان بتونن از این گنجینه بی نظیر و قدرتمند CRM به رایگان استفاده کنند.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۴ اسفند ۰۵, ۰۳:۰۸ ب.ظ)amirrzd نوشته: بله میدونم ممنون از اینکه نگرانیتون رو اعلام کردید. من هم html و هم css بلدم. دات نت کار میکنم خودم و ترجمه هم فایل XML نیست قربان.
با php هم خیلی کم آشنایی دارم. تمامی مواردی که ذکر کردید رو بهش کامل مسلط ام. فقط این تبدیل تاریخ شمسی چون نیاز به تغییرات اساسی کد داره رو ترجیح میدم برون سپاری کنم به جای اینکه وقت بذارم و php یاد بگیرم.
و بازم خدمتتون عرض کنم ما کل پروژه رو ترجمه کردیم و داریم باهاش کار میکنیم و مشکلی با راست چین فعلا نداریم. فقط همین تاریخ شمسی و دیت پیکر ها مشکله که میخوایم حلش کنیم.

در ضمن به زودی این پروژه اوپن سورس CRM رو میخوایم منتشر کنیم تا همه فارسی زبانان بتونن از این گنجینه بی نظیر و قدرتمند CRM به رایگان استفاده کنند.
پروژتون که رلیز شده و به صورت آزاد منتشر شد بقیه روش توسعه خواهند داد و شمسی رو اضافه می کنیم.
  پاسخ
تشکر شده توسط : amirrzd Alaa hamid_80386
(۱۳۹۴ اسفند ۰۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ)admin نوشته: پروژتون که رلیز شده و به صورت آزاد منتشر شد بقیه روش توسعه خواهند داد و شمسی رو اضافه می کنیم.

این هم حرف منطقی ای بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان