• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیرات وبسایت بر کسب و کار
#1
تاثیرات وبسایت بر کسب و کار شما


عوامل زیادی در شکلگیری و بازاریابی در کسب و کار ها تاثیرگذارند. که از ان جمله به عوامل داخلی و خارجی میتوان اشاره کرد.

هدف گذاری برای اهداف کوتاه مدت یا بلند مدت و به طور کلی هدف گیری در بازار از کلیدی ترین عوامل داخلی به شمار می اید.
بخش منابع انسانی در کسب و کار از دیگر عوامل مهم قابل توجه است.این بخش شامل بازاریاب ها مدیران و… میشود.
روش های عملیاتی شامل شیوه مدیریت و اجرای کار ها , روش های سرمایه گذاری و تخصیص مالی در بازار از عوامل تاثیر گذار داخلی است.
همچنین توجه به عوامل خارجی چون وضعیت بازار در زوایای مختلف , فعالیت رقبا , تغییرات سیاسی و اجتماعی و استفاده از تکنولوژی در امور حائز اهمیت است.

داشتن یک ب سایت خوب میتواند تاثیر بلقوه ایی بر بازار کسب شما داشته باشد. امروزه اکثر خریداران قبل از خرید در اینترنت به جست و جوی شما میپردازند و از محصول مورد نیاز خود اطلاعات کسب میکنند .همچنین شما با داشتن یک وبسایت در ۷ روز هفته ۲۴ ساعته در بازار حضور خواهید داشت.
فراموش نشود اولین چیزی که مشتری ها با ان در ارتباط اند وب سایت شماست.امروزه به جای کارت ویزیت یا ادرس فیزیکی , ادرس سایت شما پرسیده میشود.

مزایای داشتن یک وبسایت خوب

از ان جمله شما را در بازاری بزرگ تر به رقابت و چالش میکشد و به افزایش اعتبار و شناختن بیشتر شما کمک میکند.
باعث میشود بیشتر دیده شوید و بهتر ببینید و دسترسی به شما هر زمان هر کجا توسط هر کس راحت تر صورت گیرد.
به ترتیب یک وبسایت بد میتواند کار شما را تعطیل کند.


منظور از وبسایت خوب وبسایتی است که در اولین نگاه هدف بازار شما و زاویه دید شما را به طور موثر به بیننده نشان دهد.مهمترین مورد ظاهری است که:
اعتماد کاربر را جلب کند و به شما اعتبار دهد
کاربران را درگیر بخش های مختلف کند و و انها را به علایق دیگر و بخش های دیگر هدایت کند
بخش پشتیبانی داشته باشد و به روز و متناسب با اهداف کنونی شما باشد.
و در نهایت سبب افزایش بازدهی و فروش شود.


چرا به یک وب سایت نیاز دارید:

از تبعات داشتن وب سایت مناسب, حضور دائمی در بازار را به ارمغان میاورد و موجب برقراری دور کاری برای صاحبان کسب و کار میشود.
موجب ارایه اطلاعات بیشتر به مشتری ها در ارتباط با محصولات مورد نظرشان در کنار کنترل و هدایت خودکارشان خواهد شد(دادن پیشنهادات مشابه به مشتری , ارایه امار فروش از تبلیغات به مدیر)
همچنین پرداخت انلاین ۲۴ ساعته , افزایش مشتری های وفادار و افزایش ارتباط با مشتری ها و توسعه ی بازار کار را به ارمغان میاورد
ارتباط با افراد جهت همکاری و استخدام تسهیل شده و با ایجاد لینک های خارجی از سایت های دیگر به وب سایت شما تاثیر مثبتی در seo مشاهده میشود.

همچنین از معایب داشتن وبسایت

از معایب حضور در اینترنت برای کسب و کار ها میتوان به مواردی چون قطع دسترسی و بروز مشکل فنی ( که بسیاری از مواردی که به عنوان مزیت شمرده میشد را ملغی میکند.) و دسترسی دشوار برای کاربران به دلایلی چون کندی بارگذاری یا طراحی و هدایت اشتباه و نقص امنیتی یا به روز نبودن سیستم و همچنین سیاست نادرست که باعث نارضایتی مشتری ها در قبال محصولات و خدمات سایت میشود نام برد.


این موارد را نمیتوان عیب تلقی کرد چرا که با وجود تیمی پویا از متخصصین it در کنار کسب کارتان میتوان از خطرات و هزینه های مادی و معنوی بسیاری جلوگیری به عمل اورد.
  پاسخ
تشکر شده توسط :


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان