• 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تابع رندم در php و محدودیت زمانی
[size=medium]سلام
من می خواستم کاربر صد تا انتخاب تصادفی داشته باشه که توی 24 ساعت 10 تا ازین انتخابارو فقط بتونه انجام بده و از این ده تا فقط یکی گل باشه 9 تا پوچ باشه و اعلام کنه که گل شده ولی پوچ ها رو اعلام نکنه با استفاده از تکست عدد رو وارد کنه کاربر و با کلیک کردن بفرسته همزمان از ده تا تکست
HuhConfused لطفا" راهنماییم کنید.
[/[/font]size]
  پاسخ
تشکر شده توسط :
واضح تر توضیح بدین لطفاً من که چیزی نفهمیدم >>> HuhHuhHuhHuhHuhHuh
  پاسخ
تشکر شده توسط : mamali_rush
منظورم اینه که 10 تا تکست باکس باشه.که کاربر از یک تا 100 رو بتونه تو هر تکست باکس وارد کنه مثلا" 15،59،و.... تا 10 تا بعدش یک باتن باشه که اون باتن رو کلیک کنه و مثه بازی گل یا پوچ بگه یکی ازین ده تا گل شده یا true شده.و محدودیت زمانی هم داشته باشه که توی 24 ساشعت فقط 10 تا وارد کنه و کلیک کنه و اگه خواست دوباره این کمارو کنه ازش خطا بگیره اگه 24 ساعت به پایان نرسیده بود با dream weaver و زبان php می خواستم این کدو بنویسم.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بعد شما بفرمایید 10 تا عدد از بین 100 تا گل هستند ؟
بعدش، اون مقدار/مقدارهایی که قراره گل محسوب بشه رو به صورت رندوم هر روز محاسبه بشه یا شما دستی وارد کنی ؟
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : game100 mamali_rush
نه ازین 10 تا فقط یکیش گله و به صورت شانسی کاربر ده تا عدد رو دستی وارد می کنه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
یعنی توی 100 تا عدد فقط یکی گل هست ؟
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : game100
نه از این 10 تا که وارد می کنه حتما" یکیش گل بشه

نمیدونم فکر کنم بهتره که از1تا 100 تا چند تا عدد مثلا" 10 تا یا 15 تا به صورت تصادفی در هر محدوده ی زمانی 24 ساعته گل بشه که اگه کاربر دقیقا" همون عددا رو وارد کرد همونا گل بشه فکر کنم اینجوری بهتره و از ده تا بیشتر هم حق انتخاب نداشته باشه چه پوچ بشه چه گل بشه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کد پی‌اچ‌پی:
<?
$last=1000;
srand(date('mdy'));
$number=rand(1, $last);
?>

خب اینجوری میتونی عدد تصادفی تولید کنی، اون هم مختص یک روز خاص ...
ده یا 15 بار این رو تکرار کن تو متغیرها بریز،
مقدارهای ورودی کاربرها رو چک کن ببین بین اون ها هست یا نه، اگه بود که خوش به حال طرف، اگه هم نبود که ...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : game100 sooren_66
من که بازم نفهمیدم موضوع چیه HuhHuhHuh
ساده بگو تا ککمت کنیم شما خودت یه گل ای رو در نظر میگیری بعد کاربر 100 تا عدد میده و بعد هر کدوم واییییییییییییییییییی خودم نمی فههمم چیه Big GrinBig GrinBig Grin:

الان فکر کنم فهمیدی چی میگی فقط این آخرش 10 تا عدد وارد کنه بعد به صورت تصادفی ؟؟؟ اون عداد یکی رو انتخاب کنه که بگه گله ؟؟؟ بعد شما انقضا زمانی هم بزاری ؟؟ برای چی ؟؟HuhHuh
  پاسخ
تشکر شده توسط : mamali_rush
برنامه خودش ده تا 15 تا عددو باز صدتاعددبه صورت تصادفی تو خودش نگه داشته باشه مثلا" توی متغیر مثه rand($r) بعد اگه کاربر یکی از این ده تایی که خودش به صورت دستی باشه رو وارد کنه اعلام کنه که گل شده. و ای محدودیت زمانی رو اصلا" نمی دونم چه جوری به کار ببرم اگه شما دوستان می دونید راهنماییم کنید کدشو بنویسم
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان