• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی رقیب بودن Internet Explorer
اساتید یه بحثی که هنوز که هنوزه داغ هست
اینه که Internet Explorer هم هنوز بیشترین کاربر رو داره ، با توجه به اینکه از بیشتر تکنولوژی های سایر مرورگر ها بهره مند نیست بازهم صدر هست
البته من اینو از گوگل انالیز سایت خودم میگم الان از 3200 بازدید من 2122 نفر از این مرورگر استفاده کردن 480 نفر از کروم و بقیه هم بین سایر مرورگر ها تقسیم شده
چرا اینطوریه واقعا؟
آیا ما ایرانیا با اکسپلورر قهریم؟ یا اونایی که استفاده میکنن براشون مهم نیست؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
IE برای من ابزاریه که باهاش میتونم یک مرورگز مثل کروم دانلود و نصب کنم.
نقل قول:Internet Explorer هم هنوز بیشترین کاربر رو داره
به خاطر اینکه بیشتر کاربرا از ویندوز استفاده میکنن و به طور پیشفرض این مرورگر هم روش نصبه.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : kasbookar
نقل قول: به خاطر اینکه بیشتر کاربرا از ویندوز استفاده میکنن و به طور پیشفرض این مرورگر هم روش نصبه.
بخاطر اینکه اکثر دانشگاههای دولتی ، دانشگاه پیام نور و ... از سیستم معظم گلستان استفاده میکنند که اون هم فقط با IE باز میشه .
اکثر دانشجو ها هم به IE میگن اینترنت Smile
یعنی اصلا نمیدونن مرورگر چیه Big Grin
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : undefined kasbookar ayoubsys
سیاست دولتی ها و دانشگاه ها بر اینه که میگن خب حداقل مرورگی که کاربرا دارن IE هست و ممکنه غیر از اون چیزی روی کامپیوترشون نصب نباشه، به همین خاطر برای همین مرورگر سرمایه گذاری میکنن.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:IE برای من ابزاریه که باهاش میتونم یک مرورگز مثل کروم دانلود و نصب کنم.
میگم احسان من اصلا این استفادرو هم ازش نمیکنم اصلا نمیدونم توی سیستمم مروگر اکسپلورر کجاسBig Grin
ولی خداوکیلی کسایی که از این مرورگر استفاده میکنن یا *** هستن یا اینکه ... هستن

نقل قول:بخاطر اینکه اکثر دانشگاههای دولتی ، دانشگاه پیام نور و ... از سیستم معظم گلستان استفاده میکنند که اون هم فقط با IE باز میشه .
اکثر دانشجو ها هم به IE میگن اینترنت Smile
رضا واقعا بدبختیه به خدا یه طراح و برنامه نویس بیاد کلی زحمت بکشه یه برنامه بنویسه بعد مردم بیان با اکسپلورر *** توش بعدشم هی فحش و ناسزا به بیچاره برنامه نویس بدن که ، فلان فلان بشه این برنامه نویس این سایت اصلا کارشو بلد نبوده همه چیو بهم ریخته ...

دیدم که میگما !!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
به یارو پروژه تحویل دادم رفته با اکسپلورر پیش فرض ویندوز xp چک کرده با عصبانیت ز زده بود بهم ، فلان فلان .... خلاصه بعدا انقد خجالت کشید که نگوBig GrinBig GrinTongueTongue
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza
توی اکثر سایتهایی که من دسترسی دارم کروم اوله بعدش فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر هست. البته اینترنتی اکسپلورر هم ۱۱ و ۹ همیشه بالاتر از بقیه بودن
  پاسخ
تشکر شده توسط : kasbookar ayoubsys

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان