• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به من سلام کنید !!!
سلام،

دو روز پیش من اوبونتو نصب کردم بالاخره به جمع شما ها پیوندیدم Big Grin . راستش رو بخوای برای شروع دلم رو زد چون 7 سال بود با ویندوز کار می کردم. اما من از رو نمیرم و میخوام دوباره باهاش کار کنم. ولی فردا میرم کافی نت نسخه جدیدش رو دانلود کنم. فقط یه چیزی میخوام ازتون.
اینا رو:
کلیه برنامه های اوپن سورس خوب که رو لینوکس کار کنن واسه یه طراح و برنامه نویس.
برنامه ها هرچی باشن بگین لطفا. همرو دانلود می کنم. Big Grin

هرچیز دیگه هم لازم دارم لطفا نامش رو بگید من بگیرم. مرسی مرسی زیاد زیاد. ببخشید دو روزی میشه نت دم دستم نیست. اینم الان که آنلاینم واسه کام دادشمه. فعلاً بای الان کلمو می کنه Blush
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : hidensoft oia
LAMP with important extension like mod rewrite for apache // eclipse
  پاسخ
تشکر شده توسط :
Gimp برای گرافیک
Wine برای نصب یکسری برنامه هایی که واسه Windows هستن اما بعضی وقتا لازمن .
Facebook
EMail: Mohsen [@] EDadkhah [.] ir
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech
پیشنهاد می کنم اول از همه پکیج زیرو بگیری
APTonCD
با استفاده از اون میتونی از همه ی پکیج هایی که رو سیستمته یه بک آپ یگیری و روی یه سی دی یا دی وی دی بزنی تا اگه یه موقع دوباره اوبونتو رو نصب کردی یا اصلا جای دیگه ای خواستی نصبش کنی از اون بتونی استفاده کنی.

پکیج Okular هم چیزه خوبیه , همه جور داکیومنتی رو میشه باهاش باز کرد از PDF و DJVU و ... تا CHM.

اگه اهل کارای 3D هستی میتونی از Blender استفاده کنی که محشره Angel

یه پکیج هم به اسم ACEtoneISO وجود داره که مثل clone cd کار میکنه. یعنی برات درایور مجازی درست میکنه و می تونی با استفاده از اون فایل های ISO یا BIN رو mount کنی و ببینی.Smile

برا همه ی کارای multimedia هم میتونی از VLC استفاده کنی که تقریبا همه چیزو play می کنه!!

اگه اهل torrent باشی , میتونی از Transmission Bittorrent Client استفاده کنی که به صورت پیش فرض رو خود ابونتو هس.

IDE خوب برای ++C/C خواستی , Qt هست که اینم فوق العادس. Big Grin
NetBeans جاوا هم اپن سورسه و میتونی نصبش کنی Sleepy
W H A T E V E R   Sleepy 
  پاسخ
تشکر شده توسط : payam cyletech
سلام
Wink
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اینو از حالت رنگ رنگی در بیار مسعود من اصن نمی تونم بخونم چش درد و گوش درد می گیرم Smile)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۰ مرداد ۰۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ)hidensfot نوشته: اینو از حالت رنگ رنگی در بیار مسعود من اصن نمی تونم بخونم Smile)

الان خوب شد نیک نام جون ؟ Smile
حالا من خواستم یکم ارسالم با کلاس باشه ! شما تو ذقم بزنید Sad

نقل قول:چش درد و گوش درد می گیرم

چش دردش قبول ولی گوش درد !!!! Huh
W H A T E V E R   Sleepy 
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:حالا من خواستم یکم ارسالم با کلاس باشه ! شما تو ذقم بزنید
عوضش فردا مرد میشی Smile))

نقل قول:چش دردش قبول ولی گوش درد !!!!
گوش درد داشتم فقط انداختمش گردن تو Smile)
  پاسخ
تشکر شده توسط : masoudmanson
بالاخره شما هم آزاد شدید Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
سلام دوباره. من الان کافی هستم دارم دانلود می کنم. ولی سوالاتی برام پیش اومده امیدوارم دوستان جواب بدن.
خب راستش من از ظاهر گنوم بیشتر خوشم میاد تا اوبونتو. یه ظاهر ردیف تر یا در همون حد برای اوبونتو سراغ دارید؟
دوم ، آیا لینوکس کلا به آنتی ویروس نیاز داره؟ آخه همین الان یه مقاله از سایت لینوکس خوندم گفته بود به تازه کار ها که لینوکس نیازی به آنتی ویروس نداره ! اگر حقیقت نداره لفاً یکی خوبشو معرفی کنید. مرسی
سوم ، برای اتصال با دایال آپ از gnome-ppp استفاده میخوام کنم. درسته اینکار؟
چهارم ، از اپلیکیشن های گنوم آیا میشه استفاده کرد رو اوبونتو؟
پنجم ، یه ابزار طراحی شبیه فتوشاپ اما رایگان میخوام. فکر کنم دوستی در همین تاپیک GIMP رو معرفی کرده بود. ولی من خوندم که ساده است! مثل همون paint در ویندوز.
بنظرتون اگر چیز دیگه ای هست باید داشته باشم یا بدونم بهم بگید لطفاً. مرسی
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان