• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به روز رسانی زمپ و مشکل با mysql
سلام دوستان

من برای اینکه ورژن php رو ارتقا بدم اومدم از محتویات زمپ قبلی یک بک آپ گرفتم و پاک کردم تا زمپ جدی رو نصب کنم الان زمپ جدید رو نصب کردم
فکر می کردم با کپی کردن محتویات فولدر data دیتابیس های قبلی بر می گرده اما ظاهرا ناقصه چطور می تونم از دیتابیس های قبلی استفاده کنم ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
شما فقط میتونید نوع InnoDB رو به صورت فایلینگ بکاپ بگیرید.
گاهی اوقات اتفاق میوفته که دیتابیس mysql کش میشه، یه بار اسم دیتابیس رو تغییر بدین و ببینید که مشکلتون حل میشه یا نه.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۳ بهمن ۰۵, ۰۱:۴۶ ب.ظ)Ehsan نوشته: شما فقط میتونید نوع InnoDB رو به صورت فایلینگ بکاپ بگیرید.
گاهی اوقات اتفاق میوفته که دیتابیس mysql کش میشه، یه بار اسم دیتابیس رو تغییر بدین و ببینید که مشکلتون حل میشه یا نه.

وقتی روی اسم دیتابیس تو مای ادمین کلیک می کنم لیست جداول رو نشون می ده ولی وقتی روی جدول کلیک می کنم می گه همچین جدولی وجود نداره !!

پس نمی شه به صورت فایل بک آپ گرفت حتما باید از طریق مای ادمین export گرفت ؟؟

دقت کردم یکی از دیتابیس هایی که فولدر اون شامل فایل های از نوع frm,MYD ,MYI بود الان داره به درستی کار می کنه اما یک دیتابیسی که من الان لازم دارم فقط شامل فایل frm بود و مشکل داره اگه لطف کنید بگید که فایل های دیگه چطوری به دیتابیس اضافه می شه ؟ تو مای ادمین باید روی دیتابیس کاری انجام بشه ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
هر دیتابیس شامل سه فایل frm,MYD ,MYI هست و اگر شما این سه رو ندارید یعنی عملیات کپی رو نافص انجام دادین. و بعید بدونم بشه اطلاعات رو بازگردانی کرد.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۳ بهمن ۰۷, ۱۰:۵۵ ب.ظ)Ehsan نوشته: هر دیتابیس شامل سه فایل frm,MYD ,MYI هست و اگر شما این سه رو ندارید یعنی عملیات کپی رو نافص انجام دادین. و بعید بدونم بشه اطلاعات رو بازگردانی کرد.

من به صورت کامل از زمپ کپی گرفتم اما مشکل اینه که بعضی از دیتابیس ها فقط فایل با فرمت frm رو دارن یعنی در واقع فکر می کنم دیتابیس هایی که خودم ایجاد کردم اینطوری شدن چون دیتابیس هایی که برای سیستم های مدیریت محتوا ایجاد کرده بودم هر سه فرمت رو دارن
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان