• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهینه سازی صفحه اصلی و انجمن
سلام دوستان.

مدیریت محترم، من بررسی کردم وب سایت رو، و به این نتیجه رسیدم که اصلا بهینه نیست!. اگر اجازه بدید یک دسترسی به صفحه اول وب سایت و انجمن بهم بدید تا یکسری تغییراتی تو تنظیمات سیستم بدم. برای مثلا عنوان و توضیح و ... .
می تونم بگم خودتون هم انجام بدید اما چون بعضی باید هفتگی آزمایش کنم ببینم این تگ هایی که قرار میدم کارساز هست یا نه!

راستی وب سایت اصلا رتبه نداره! باید سعی کنید آموزش هایی که در همه جای وب پخش شده رو در انجمن جمع کنید. حتی اگه آموزش ها رو از انگلیسی به فارسی ترجمه کنید تا تک باشه مطالب خیلی بهتره.

و این هم اضافه کنم که برای خاص شدن باید مطالب بسیار مهم و آموزشی که تک هستند رو در صفحه اول قرار بدید!

هرچی شما بگی Angel
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این کار رو باید خودم انجام بدم
راهکارهای شما چیه؟
sitemap.xml به چه صورتی باشه؟
من هر دوی iranphp.org و forum.iranphp.org رو به قسمت webmaster گوگلم اضافه کردم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
sitemap.xml که ساخته باشه. میتونید کل مطالبتون رو داخلش قرار بدید و بعد هر روز آپدیت کنید. اگر خودتون مایلید انجام بدید، باید صبر کنید تا آموزشم رو بدم بعد با اون جلو برید.
در رابطه با قسمت webmaster گوگل هم باید بگم که، هم شما و هم کاربران ثابت باید این کارو کنن. شما میباست به داشبورد وب سایت اضافه شده در وبمستر گوگل برید و هر روز بررسی کنید همچی رو. مثلا چه صفحاتی اررور 404 دارند و چه کلمات کلیدی بیشتر در گوگل دیده شده و ... .
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان