• 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین محیط برنامه نویسی برای نوشتن کدهایYii
با سلام
بهترین محیط برنامه نویسی برای نوشتن کدهای این فریم ورک چه محیطی است؟
لطفا اگر کسی تجربه کار با محیط های مختلف را دارد،تفاوت کدنویسی در آنها را شرح دهد؟
با تشکر محمد سلطانی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
Netbeans انتخاب خوبی هست،شما بعد از ساختن پروژتون و اضافه کردن فایل های پروژه نیاز دارید که پلاگین این فریمورک رو از قسمت پلاگین ها دانلود و اضافه کنید و بعدش هم کتابخونه فریمورک yii رو به پروژتون اضافه کنید
در کل اگه قصد دارید که با yii برنامه نویسی کنید Netbeans خیلی میتونه بهتون کمک کنه،چون خیلی از کلاس ها و توابعی که در yii 1.16 هست رو بهتون آفر میده موقع کدنویسی و سرعت انجام کار رو برای شما بالا میبره
موفق باشید
  پاسخ
تشکر شده توسط : shgninc
من شخصا با Sublime کار میکنم و فوق العاده است. پلاگین مربوط به Yii هم داره.
اما میتونی از نرم افزار PHPStorm هم استفاده کنی که نسبت به NetBeans و امثالهم کاملتره و امکانات فوق العاده ای داره. کامل هم Yii رو ساپورت میکنه.
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط : alirezadamash
Notepad++
بعضا داشتیم توی سررسید هم کد زدن و برنامه های خوبی نوشتن

بهتره برنامه نویس باشید و محدود به محیط توسعه نباشید
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : alirezadamash Alaa hamid_80386
نظر شما کاملا درست هست و بهش ایمان دارم،من شخصا با notepad بیشتر حال میکنم Smile چون خیلی سبکه
ولی خوب برای یه پروژه که در سطح متوسط به بالا باشه IDE کمک میکنه یه خورده سرعت رو بالا میبره و خطاها رو کم میکنه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۴ خرداد ۰۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ)alirezadamash نوشته: نظر شما کاملا درست هست و بهش ایمان دارم،من شخصا با notepad بیشتر حال میکنم Smile چون خیلی سبکه ...
البته notepade کجا و notepad++ کجا؟! البته اگر توی ویندوز کار می کنید، اگر هم توی لینوکس کار می کنید که محدودیتی ندارید...
میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است
سالهــــا مـــــى گــــــذرد، حادثه ها مى آید
انتظـــــار فـــــــرج از نیمـــــه خــــــرداد کشم

[عکس: ShowPicture.aspx?ID=52750d12-5d92-4286-9...height=100]
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من اولین کد پی اچ پی رو که یه برنامه کامل تجاری هم بود توی notepad ویندوز نوشتن، همه کد ها یکرنگ بود Big Grin
اتفاقاً چه برنامه خوبی هم شد Cool

ولی دریم ویور یه چیز دیگه س، با هیچ برنامه دیگه ای هم کنار نمی تونم بیام Blush
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
لطفا نظرات خود را بدهید تا بقیه هم استفاده کنند.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
Heart PHPStorm Heart
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
لطفا در هنگام نظر خود،دلیل استفاده خود را نیز بیان کنید تا دیگران نیز استفاده کنند.
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان