• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین فریم ورک PHP
من در این زمینه خیلی تحقیق کردم. اما آدم هر چی در این مورد بیشتر تحقیق می کنه بیشتر هم گیج میشه و می مونه کدوم یک از کتابخونه های php رو برای یادگیری انتخاب کنه.

از دوستان می خوام در این رابطه بنده رو راهنمایی کنن و فقط یک کتابخونه رو به همراه دلیل انتخابشون ذکر کنن.
در رابطه با کتابخونه های زبان جاوااسکریپت اگه بپرسیم که بهترینش کدوم هست همه به جرات اول اسم جی کوئری رو می یارن. می خوام بدونم در زمینه کتابخونه های php هم کدوم رو میشه به جرات به عنوان بهترین کتابخونه ازش اسم برد.
من خودم php رو سال هاست دارم کار می کنم و بهش اشراف کامل دارم
الان می خوام یادگیری یکی از فرم ورک هاش رو به صورت جدی شروع کنم.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
به نظر من زند فریم ورک ۲ چیز مناسبیه. تو خیلی از زمینه ها واقعا کامله و به روز ! همینطور شرایط کاریش بهتره
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
دوست من چند بار این موضوع مطرح شده همین چند هفته پیش هم یک تاپیک جدید در همین فروم ایجاد شد .
موفق باشید
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza hamedv90 shgninc
به نظرمن چیزی به اسم بهترین فریم ورک وجود نداره !
چون هیچ کدوم از همه لحاظ کامل نیستن !

یعنی یه جورایی همه چیز را همگان دانند و ...Big Grin

شما باتوجه به نیازتون از یک یا دوتاشون استفاده کنید .
موفق باشید
  پاسخ
تشکر شده توسط :
به نظر من هم این تاپیک تکراری پاک بشهSmile
برند تاپیکهای مشابه را بخونند. بعد بیاند سوال کنند.
خدایا، این دنیا را بیهوده نیافریدی.
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
این در نظر داشته باشید که خودتون با کدوم راحتر میتونید کار کنید. ین نکته از همه مهم تره
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بهترینی وجود نداره . بیشتر سلیقه ای هست . همه چیز همه فریم ورک ها رو میشه به حد هم رسوند . شما ببین با کدومش راحتتر کد میزنی و کدومش رو راحتتر درک میکنی . من خودم زند و yii رو میپسندم . البته agile هم هست ولی من هنوز باهاش کد نزدم .
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza
از نظرم Yii بهترینه و فکر میکنم در دنیا برنامه نویسی نباشه که قابلیت های اون رو انکار کنه .. توجه داشته باشید که جدیدترین فریم ورک مطرحه ایجاد شده است .. و اکثر نواقص فریم ورک های دیگه رو نداره و بیشتر قابلیت های اونها رو پوشش میده البته ناگفته نماند که برای نسخه 5 php به بعده . و فکر نمیکنم امروزه دیگه این موضوع یه نقص باشه..

ضمنا ببخشید این تاپیک قدیمی رو بالا آوردم .. ولی از اونجا که ممکن خیلیای دیگه در آینده بدنبال این موضوع توسط متور های جستو جو به این صفحه منتقل بشن پاسخ دادم
  پاسخ
تشکر شده توسط : shgninc
(۱۳۹۲ خرداد ۲۷, ۰۱:۰۳ ق.ظ)alirayaneh نوشته: از نظرم Yii بهترینه و فکر میکنم در دنیا برنامه نویسی نباشه که قابلیت های اون رو انکار کنه .. توجه داشته باشید که جدیدترین فریم ورک مطرحه ایجاد شده است .. و اکثر نواقص فریم ورک های دیگه رو نداره و بیشتر قابلیت های اونها رو پوشش میده البته ناگفته نماند که برای نسخه 5 php به بعده . و فکر نمیکنم امروزه دیگه این موضوع یه نقص باشه..

ضمنا ببخشید این تاپیک قدیمی رو بالا آوردم .. ولی از اونجا که ممکن خیلیای دیگه در آینده بدنبال این موضوع توسط متور های جستو جو به این صفحه منتقل بشن پاسخ دادم

همه فریم ورکهای معروف فعلی خیلی خوبن. در ضمن zf2 هم یه فریم ورک جدید هست و اکثر فریم ورکها هم نسخه php 5.3 به بالا رو می خوان.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۲ خرداد ۲۷, ۰۱:۰۳ ق.ظ)alirayaneh نوشته: از نظرم Yii بهترینه و فکر میکنم در دنیا برنامه نویسی نباشه که قابلیت های اون رو انکار کنه .. توجه داشته باشید که جدیدترین فریم ورک مطرحه ایجاد شده است .. و اکثر نواقص فریم ورک های دیگه رو نداره و بیشتر قابلیت های اونها رو پوشش میده البته ناگفته نماند که برای نسخه 5 php به بعده . و فکر نمیکنم امروزه دیگه این موضوع یه نقص باشه..

ایول خیلی هم خوب فکر کردی.
برای بالا آوردن این تاپیک قدیمی هم اصلا اشکالی نداره چون دود همیشه از کنده بلند میشه.
Big GrinBig Grin
سالهــــا مـــــى گــــــذرد، حادثه ها مى آید
انتظـــــار فـــــــرج از نیمـــــه خــــــرداد کشم

[عکس: ShowPicture.aspx?ID=52750d12-5d92-4286-9...height=100]
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان