• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین روش طراحی سایت فروشگاهی
سلام
به نظر شما بهترين روش براي راه اندازي يك فروشگاه اينترنتي مثل ديجي كالا چيه؟
از اول با php نوشته بشه يا از فروشگاه سازهايي مثل پرستاشاپ يا اپن كارت استفاده كنم؟
مزايا و معايب هركدوم رو مي شه لطفا بگيد
بهترین فروشگاه سازی که قابل customize کردن باشه چیه؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام

من باشم خودم با یکی از فریم ورک‌هایی که بلدم می‌نویسم چون توسعش برام راحت تر میشه در آینده.

نقل قول:بهترین فروشگاه سازی که قابل customize کردن باشه چیه؟
پرستا شاپ بنظرم با فریم ورک سیمفونی نوشته شده بنا براین اگه با این فریم ورک اشنایی داشته باشی انگار یکی زحمت نوشتن فروشگاهو برات کشیده Smile
همیشه برای یادگیری، موضوعاتی هست!

فرهاد حسن پور / بیرگیک

پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۵ دى ۰۶, ۰۶:۳۱ ب.ظ)farhadhp نوشته: سلام

من باشم خودم با یکی از فریم ورک‌هایی که بلدم می‌نویسم چون توسعش برام راحت تر میشه در آینده.

نقل قول:بهترین فروشگاه سازی که قابل customize کردن باشه چیه؟
پرستا شاپ بنظرم با فریم ورک سیمفونی نوشته شده بنا براین اگه با این فریم ورک اشنایی داشته باشی انگار یکی زحمت نوشتن فروشگاهو برات کشیده Smile

ممنون از راهنماييتون
من هيچ آشنايي اي با اين فريم وورك ندارم ، به نظرتون مي تونم يك سايت فروشگاهي رو در عرض يك ماه انجام بدم با پرستاشاپ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من توصیه میکنم فروشگاه رو با نرم افزارهای فروشگاه ساز پیاده سازی کنی. مثل پرستاشاپ یا اپن کارت . ساده است و 90% کار انجام شده است. اون 10% میمونه تنظیمات اختصاصی شما برای فروشگاه یا گذاشتن یک تم مناسب یا نصب افزونه های مورد نیاز.
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان