• 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین روش جهت محدود کردن کاربر در دانلود فقط یک فایل
سلام لطفا من رو راهنمایی نمائید.

فرض کنید یک سیستم دانلود فایل داریم. ارسال فایل توسط اسکریپت انجام میشه و لینک مستقیم نمی باشد.

حال به چه روشی میتوان کشف کرد که کاربری که در حال دانلود فایل هست نتونه فایل دیگری رو شروع به دانلود کنه؟Huh
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خوب ساده ترین راه حلی که به نظر من حقیر می رسه اینه که وقتی یکی شروع می کنه به دانلود یا تو دیتابیس یا با سشن ، آی پی اون فرد رو ذخیره کنی و وقتی تموم شد آی پی رو پاکش کنی
قبل از شروع دانلود چک کنی که در حال دانلود هست یا نه.

قاعدتا از دادن آدرس مستقیم فایل باید جلوگیری بشه
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
واسه من سوال پیش اومد که چه طوری میشه فهمید که کاربر داره فایلی رو دانلود میکنه؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۸ تير ۱۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ)parvane نوشته: واسه من سوال پیش اومد که چه طوری میشه فهمید که کاربر داره فایلی رو دانلود میکنه؟

نقل قول:خوب ساده ترین راه حلی که به نظر من حقیر می رسه اینه که وقتی یکی شروع می کنه به دانلود یا تو دیتابیس یا با سشن ، آی پی اون فرد رو ذخیره کنی و وقتی تموم شد آی پی رو پاکش کنی

Big Grin
Two hands working can do more than a thousand clasped in prayer
  پاسخ
تشکر شده توسط :
راست می گه
برای منم سوال شد چطور می شه؟
شاید بشه کلیک کردن روی یه لینک رو تو سشن ثبت کرد
ولی خوب نمی شه فهمید که الان در حال دانلود هستش یا نه؟ شاید کنسل شده

باید یه راه حل دیگه داشته باشه
چرا کسی نظری نمی ده؟
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۸ تير ۱۷, ۰۸:۰۱ ق.ظ)میلاد نوشته:
(۱۳۸۸ تير ۱۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ)parvane نوشته: واسه من سوال پیش اومد که چه طوری میشه فهمید که کاربر داره فایلی رو دانلود میکنه؟

نقل قول:خوب ساده ترین راه حلی که به نظر من حقیر می رسه اینه که وقتی یکی شروع می کنه به دانلود یا تو دیتابیس یا با سشن ، آی پی اون فرد رو ذخیره کنی و وقتی تموم شد آی پی رو پاکش کنی

Big Grin
شروع کردن به دانلودش رو میشه فهمید ولی از کجا میشه فهمید که در حال دانلود هست یا تمام شده یا دانلودش رو کنسل کرده؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خوب من همش رو فهمیدم بزودی کلاسش رو کامل میکنم میزارم
  پاسخ
تشکر شده توسط : admin Alimokhlesi oia parvane
صالح جان فکر کنم به زودی به روشت نیاز پیدا کنم. ممنون میشم ارائه بدی Smile
دیگه من فسفر نسوزونم Big Grin
علم تاج افتخار دنیا و یادگار پس از مرگ است
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من اونچیزی رو که میخواستم پیدا کردم

رو سایت p30film.com پیاده سازی شده ببین همین رو میخوای تا ارائه کنمش
  پاسخ
تشکر شده توسط :
وقتی کاربری داره فایلی را توسط لینک غیر مستقیم دانلود می کنه معنیش اینه که باید فایل از طریق یک فایل php فراخوانی بشه که در این صورت می تونی کدهای شناسایی و خواندن و نوشتن سیشن را در این فایل انجام بدی
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان