• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین روش برای ساخت سبد خرید
به نظر شما آیا استفاده از کوکی ها راه خوبی برای نوشتن یک سبد خرید است؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دیتابیس بهتره. اگر بصورت دقیقه ای می خوای نگهداری کنی یعنی یه کاربر اومده می خوای بتونه اول سبد خرید پر کنه بعد خرید کلی می تونی از سشن استفاده کنی. کوکی رو توصیه نمی کنم.
  پاسخ
تشکر شده توسط : scooter
هر کس کلمه ای به من بیاموزد من را عبد و غلام خود کرده است مولا علی(این رو گفتم چون تو تا حالا خیلی بیشتر از یک کلمه یاد من دادی)
اما من برام یه چیز مبهمه ،و اون اینه که چطور وقتی کاربر روی سفارش کلیک می کنه اول همه مشخصات محصول رو سشن جمع میکنه و بعد قیمت رو جمع میزنه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:هر کس کلمه ای به من بیاموزد من را عبد و غلام خود کرده است مولا علی(این رو گفتم چون تو تا حالا خیلی بیشتر از یک کلمه یاد من دادی)
از این حرفا نزن .. وظیفست
نقل قول:اما من برام یه چیز مبهمه ،و اون اینه که چطور وقتی کاربر روی سفارش کلیک می کنه اول همه مشخصات محصول رو سشن جمع میکنه و بعد قیمت رو جمع میزنه
من احساس می کنم تو هنوزم ضعف زیادی در قسمت لاجیک کد هات داری. یعنی انگار هنوز به طور کامل راه نیوفتادی توی برنامه نویسی. سعی کن مطالعه بیشتری داشته باشی

ببین یه راه ساده داره. اینکه شما هر زمان که محصولی اضافه شد توی سشن اضافه می کنی. می تونی از این قابلیت استفاده کنی که خیلی به کار میاد
کد پی‌اچ‌پی:
$product[] = $newProduct // $new product => array('id'=>ProductId,'name'=>ProductName, 'pay'=>ProductPay) 
بعد بریزیش توی سشن..
هر زمان که خواستی نشونش بدی کافیه یه foreach بزنی

کد پی‌اچ‌پی:
foreach ($Product as $P)
{
    echo 
$P['name'].' :: '.$P['pay'];

$SUM $SUM $P['pay'];
}
echo 
'Sum :'.$SUM
  پاسخ
تشکر شده توسط : admin scooter mohammad66
سلام من سالهاست که دارم می خونم و می پرسم اما چون هیچ وقت استاد نداشتم و یادگیریم از پایه درست نبوده همیشه مشکل داشتم با خودم و با برنامه نویسی
ممنونم از جواب .اگه مشکل پیش اومد مطمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــئن باش می پرسم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من شخصا سبد خرید را با سشن و کوکی ترجیح میدم بسازم چون اطلاعات اضافیه که به درد نگه داشتن روی سرور و توی دیتا بیس نمیخوره.
Two hands working can do more than a thousand clasped in prayer
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان