• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بنظرتون کدوم نرم افزار چت از همه بهتره؟
سلام،
یه نرم افزار چت رایگان میخوام استفاده کنم که بروز رسانی خوبی داشته باشه و خوب هم کار کنه و ویروسی هم نباشه. من نظرم رو pidgin هست ولی اونم انگار درست نصب نمیشه ...
paltalk هم هست . نظرتون راجع به این چیه؟ نظر دیگه ای نداری؟ Cool
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
empathy هم خوبه
  پاسخ
تشکر شده توسط : mohsened cyletech
Empathy از همه اونایی که من دیدم بهتره . هم یاهو و هم google و حتی چت facebook رو هم ساپورت میکنه و خیلی چیزای دیگه ...
Facebook
EMail: Mohsen [@] EDadkhah [.] ir
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech
ببخشید من منظورم برای ویندوز بود نه لینوکس. Blush توی ویکیپدیا من AIM رو پیدا کردم که 53 میلیون کاربر داره و رتبه اول رو کسب کرده.خودم تاحالا ازش استفاده نکردم. میرم ببینم چی به چیه.
از عکسش که خیلی خوشم اومد. ساده و شیک. فقط نگفته که به یاهو و ام اس ان و اینا وصل میشه یا نه. بیشتر گفته گوگل و فیس بوک و ...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
تو هنوز دل از ویندوز نکندی؟؟؟؟ ConfusedConfused
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
خوب چرا از یاهو مسنجر استفاده نمی کنی؟
یا جی تاک؟
  پاسخ
تشکر شده توسط : mohsened
نقل قول:تو هنوز دل از ویندوز نکندی؟؟؟؟
چیه فکر کردی من رفیق نیمه راهم؟ 7 سال با ویندوز کار کنم و خودم رو ارتقا بدم بد که به جایی رسیدم رهاش کنم؟ Cool دلیلش رو تو همون تاپیک "بهم سلام کنید!" نوشتم Sleepy

نقل قول:خوب چرا از یاهو مسنجر استفاده نمی کنی؟
یا جی تاک؟
نرم افزاری میخوام علاوه بر ظاهری ساده و شیک ، سازگاری کامل با ویندوز 7 64 بیت داشته باشه ، حساب های چندین سرویس مختلف رو پشتیبانی کنه ، بروز رسانیش مرتب باشه. یاهو و جی تاک اینایی که گفتم رو ندارن! البته من چون اهل چت نیستم یاهو اصلاً نمیخوام نصب کنم. بیشتر با skype حال می کنم ولی اسکایپ واسه ویدئو خیلی بهتره تا چت.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
البته باهو و جی تاک شاید فقط این مورد رو نداشته باشن: حساب های چندین سرویس مختلف رو پشتیبانی کنه
ولی باقی رو که دیگه دارن که

در مورد " بروز رسانیش مرتب باشه" هم می شه یه مقداری توضیح بدی؟ من هرچقدر فکر کردم متوجه نشدم دقیقا یعنی چطوری؟
یعنی هر روز یه امکان جدید بده؟
یه تم جدید بده؟
هر روز یه باگی کشف بشه و بعدش رفع بشه؟
یا چیز دیگه ای؟

چون بالاخره یه سری چیزها مد نظر آدمه و برخی برنامه ها دارنش و ادم می ره استفاده می کنه ازش دیگه / حالا منظور از بروز رسانیش مرتب باشه یعنی چطوری من متوجه نمی شم.

در مورد این جمله "اهل چت نیستم یاهو اصلاً نمیخوام نصب کنم" / خوب مگه باقی برنامه ها واسه چت نیستش؟ خوب عملکرد همشون شبیه همه دیگه / یا چیزهای دیگه ای هم دارن؟ Huh

اینم همینطوری: (جو پست رو تغییر می ده / زیاد توجه نکنید) => Tongue
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من استفاده از Pidgin رو پيشنهاد ميكنم ! هم توي ويندوز و هم توي اوبونتو و هم توي Mac OSX.

www.pidgin.im

اگه مشكلي در نصبش داري ميتوني از راهنماي نصبش در سايت خودش استفاده كني .
و اگه توي ويندوز مشكل نصب داري ميتوني نسخه Offline Installer اش رو دانلود كني .
  پاسخ
تشکر شده توسط : hidensoft
امیر جان منم پیدگین رو دوست دارم گرچه تاحالا ازش استفاده نکردم ولی اقدام کردم برای نصبش. بعد از دانلود کامل نرم افزار ، میخواد که GTK+ نصب بشه ، چون سورس فورج فیلتره خطا میده اما ادامه میده. حتی من GTK+ 2 رو جدا دانلود و نصب کردم ولی بازم یه خطای دیگه می داد که piding.dll پیدا نمیشه!
نقل قول:در مورد " بروز رسانیش مرتب باشه" هم می شه یه مقداری توضیح بدی؟ من هرچقدر فکر کردم متوجه نشدم دقیقا یعنی چطوری؟
یعنی مثل یاهو سالی یدونه آپدیت نده که هیچ اتفاقی هم توش نیافتاده! مثل جی تاک نباشه که سه سال پیش که استفاده می کردم فرقی با الانش نمی کرد و اینکه همین جی تاک ویندوز 7 رو درست پیشتیانی نمی کنه. چون خطا میده که ورژن نسخه شما 6 و خورده ای هست و ممکنه موقع کار کردن ایراد پیدا بشه.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان