• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بروزر خاص کد های php
سلام 
چه بروزری هست که همه منابع و سورس های یک سایت رو نشون بده؟ 
مثلا نشون بده که فلان ماژول که در هدر سایتی هست از کدوم فایل و با چه ادرسی  خونده میشه 
ممنون
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ماژول‌های backend منظورته؟
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys
بله در واقع میخوام بتونم سورس ها و خط های بک اند رو پیدا کنم
مثلا در بخش نظراتی که پایین یه پست هست، تو یه قالب ممکنه طراحی شده باشه ۲ نظر و در قالبی دیگه ۲ دیدگاه، اما من میخوام مثلا دیدگاه رو به همون نظر تبدیل کنم، میخوام به راحتی بشه سورسش رو تشخیص بدم و اصلاح کنم
ممنون
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام و وقت بخیر

در گوگل کروم F12 رو بزنین و سپس از سمت چپ پایین ، بروی ایکن موس کلیک کنین. بعد موس را روی بخشی که لازم دارین ببرین و کلیک کنین.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۷ دى ۳۰, ۱۲:۲۶ ق.ظ)ayoubsys نوشته: سلام و وقت بخیر

در گوگل کروم F12 رو بزنین و سپس از سمت چپ پایین ، بروی ایکن موس کلیک کنین. بعد موس را روی بخشی که لازم دارین ببرین و کلیک کنین.

این که شما گفتی فرونت انده 

ااصلا اگر بروزر رو بیخیال شیم صول دسترسی به بک اند چیه، مثلا اگر در قالبی که دانلود کردم بخوام بک اند ها رو دسترسی داشته باشم باید چی کار کنم؟!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۷ دى ۳۰, ۱۲:۲۶ ق.ظ)ayoubsys نوشته: سلام و وقت بخیر

این که شما گفتی فرونت انده 

ااصلا اگر بروزر رو بیخیال شیم صول دسترسی به بک اند چیه، مثلا اگر در قالبی که دانلود کردم بخوام بک اند ها رو دسترسی داشته باشم باید چی کار کنم؟!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نه‌خیر. تا جایی که من میدونم امکانش نیست که هیچ مرورگری کدهای بک‌اند رو نشون بده!
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys
(۱۳۹۷ بهمن ۰۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ)molana نوشته: نه‌خیر. تا جایی که من میدونم امکانش نیست که هیچ مرورگری کدهای بک‌اند رو نشون بده!

چطوری میشه بهش رسید، بالاخره یک راهی داره!!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام

دوتا راه حل دارین :

1- نفوذ به سایت مربوطه و دستیابی به کدهای BackEnd
2- نوشتن آن مازول توسط خودتون یا یک برنامه نویس دیگر

موفق باشین
  پاسخ
تشکر شده توسط :
برای مثال یک قالب تحت ورد پرس رو که دانلود کردم چطوری ادیت کنم
فرمت و اسم فایل ها چیه؟
  پاسخ