• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه نویسی سی شارپ به همراه ساخت Game
#1
دوستان عزیزم سلام.
پس از سالها تحقیق و تدریس در دانشگاه ها و موسسات داخلی تجربه خوبی در زمینه آموزش و تعلیم برنامه نویس هایی با مهارتهای مختلف کسب کردیم.پس از اینکه مشاهده کردیم در طول سال هزاران دانشجوی برنامه نویسی فارغ التحصیل میشوند ولی بازدهی بسیار ضعیف است؛
به این نتیجه رسیدیم که نظام آموزشی احتمالا با ضعف هایی رو به رو است .بنابر این تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در بحث آموزش برنامه نویسی ایجاد کنیم.
از این رو ابتدا مباحث آموزشی که بسیار قدیمی و غیر کاربردی بودند را به روز و هدفمند کردیم . کما اینکه اگر سر فصلهای آموزشی ما را بررسی کنید به این موضوع پی میبرید که دقیقا سرفصلهای روز دنیا در برنامه آموزشی ما قرار گرفته اند.مورد بعدی بحث عملی و کاربردی نبودن مباحث آموزشی هست.
اگر دقت کنید کلاسهای آموزشی وقت بسیار زیادی را روی مباحثی میگذارند که اگر هم برنامه نویس نیاز به آن مبحث داشته باشد به راحتی با جستجو در اینترنت به هدف خود میرسد.متاسفانه هموطنان ساکن در خارج تهران از امکانات عادلانه در این زمینه برخوردار نیستند و کمبود اساتید مجرب و کار بلد در این زمینه باعث ایجاد محدودیتهایی برای پیشرفت و تبدیل شدن آنها به یک برنامه نویس حرفه ای شده است .
برای حل این موضوعات تصمیم گرفتم یک دوره تخصصی ایجاد کنم، که زمانش کوتاه باشد ولی نتیجه بخش. هزینه آن معقول و به صرفه باشد ولی مباحث خیلی کامل و جامع گفته شود.
فقط قرار است که شما وقتتان هدر نرود و در کلاس تمرین نکنید.قرار است تمارین در آخر هر جلسه گفته شده، شما تا مهلت تعیین شده آن تمرین را در منزل انجام دهید،
سپس سوالاتی که برایتان پیش آمده را به همراه تمرین انجام شده برای ما به وسیله ایمیل بفرستید و بالاخره تا جلسه بعدی توسط ما کنترل، رفع اشکال و امتیازدهی و به سوالات شما پاسخ داده می شود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
#2
سلام

منظورتون از GAME چیزی در حد Snake نوکیا هست یا چیزی در Call of duty ؟

گیم به خیلی چیزها می گن، ممکنه ساده و فکری باشه، ممکنه 3D باشه و خیلی المان های دیگه

در ظمن پسندیده بود که خودتون رو معرفی می کردید.
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
#3
اطلاعات تماس این تاپیک قبلا ویرایش شده حمید جان.

نقل قول:در ظمن پسندیده بود که خودتون رو معرفی می کردید.

معرفی در چهار چوب قوانین انجمن و به حدی که تبلیغات حساب نشه Smile
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان