• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی یک سایت و تخمین هزینه
سلام بچه ها

سایت زیر رو یه نگاه بکنید:
https://club.bankmellat.ir/

این باشگاه هواداران بانک ملت هست
فکر کنم ASP.net هست

در نظر بگیرید این سایت برای این درست شده که مشتری ها تشویق به هزینه تراشی برای خودشون بشن، مثلاً برن کارت بنزینشون رو شارژ کنن، که خب طبیعتاً یه پولی ریخته میشه تو حساب بانک ملت!
بانک ملت هم بجاش بهشون امتیاز میده...

طرح های امتیازی

یعنی به ازای هر event یه امتیاز به کاربر اضافه میشه، مثلاً event شارژ کارت سوخت...

یعنی سایت ارتباط مستقیم با بانک اطلاعاتی داره، یعنی تو خود سایت بانک ملت وقتی کاربری (کلاب نه!) مثلاً وقتی شارژ اینترنتی میکنه تو کلاب هم یه امتیاز بهش اضافه میشه، یعنی طبیعتاً کد مربوط به اینها باید تو اینترنت بانک اعمل شده باشه...

با این تفاضیل به نظرتون این سایت چقدر میارزه؟

در ضمن بنظرتون سایت رو با CMS نوشتن؟ یعنی CMS آماده توسعه دادن؟ کسی CMS های ASP رو میشناسه؟

ولی به نظرم سه لایه کار شده... آدرس ها که بهینه شده...
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من تو باشگاه مشتریان ملت عضوم
سایت باشگاه مستقیمن با سیستم بانکی در ارتباط نیست چون هرچندروز یکبار امتیاز کاربرا رو آپدیت می کنن
احتمالن سیستم اینجوریه که از سیستم مالی بانک امتیاز ها رو به صورت خروجی می گیرن و تو سایت باشگاه وارد میکنن
سایت باشگاه خیلی ساده س، فکر می کنم نصف بیشتر بچه های این فروم بتونن چند روزه همچین سیستمی بسازن
در مورد هزینه که هر کسی قیمت خودش رو داره و به عوامل دیگه ای مثل رابطه و تبلیغات و... بستگی داره
البته من حدس میزنم کارای تحت وب بانک ها رو متخصصای خودشون یا شرکت های زیرمجموعه شون انجام میدن
انصافن چیز جالبیه این باشگاه، شما قرار نیست برا خودتون هزینه تراشی بکنین، فقط کافیه کارهای بانکیتون رو که برا بانک مهمه از طریق بانک ملت انجام بدین و بعد از مدتی میتونین از تسهیلاتش استفاده کنین
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386
بله درسته..هزینه تراشی نیست...مثلا میگه آقا شما که میخوای قبضتو پرداخت کنی غیرحضوری پرداخت کن با حساب بانک ملتت و ما بهت امتیاز میدیم...کلا حرفش اینه که شما کارهای مالی تون رو با حساب بانک ملتتون انجام بدین...من الان امتیازم به سی و خورده ای رسیده کو تا 100Big Grin
CMS های ASP.NET هم هستن یه چندتایی...معروف ترینشون یه CMS اوپن سورسه به نام Dot Net Nuke .که رایگان و اوپن سورسه... پشتیبانی فارسی هم میشه... یکی از سایتهای محل کار منو با این CMS پیاده کردن بودن کمی باهاش کار کردم...قدرت مانور خوبی داره برای کسانی که با C# کارکردنBlush
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
اِ، پس اگه آنلاین نیست خیلی با هدف ما جور نیست...

ولی همین طور موندم 20 تومن بگم، 30 تومن بگم، 100 تومن بگم Smile
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۱ تير ۲۲, ۰۶:۰۹ ب.ظ)hamid_80386 نوشته: ولی همین طور موندم 20 تومن بگم، 30 تومن بگم، 100 تومن بگم Smile
هزار یا میلیون؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
میلیون دیگه Angry
هزار که باید بدن فقط نگاه کنن Big GrinTongue
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۱ تير ۲۲, ۰۶:۲۱ ب.ظ)hamid_80386 نوشته: میلیون دیگه Angry
هزار که باید بدن فقط نگاه کنن Big GrinTongue
کف قیمتت ۲۰ میلیونه؟!
بابا خفن!
۲۰ تومن چندبرابر سقف قیمت منه!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نه
آخه الان دیگه اون سایت بانک ملت با هدف ما فرق داره
ما باید آنلاین point بدیم Wink
بعد یه حالت پروفایل کامل مثل فیس بوک هم برای کاربرا داریم، تالار هم داریم...
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بابا قیمت بالا! بابا پروژه ی خفن ! بابا پروژه ی سنگین! بابا میلیونر!Big Grin
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
بابا هنوز معلوم نیست که
من همیشه سر قیمت اینقدر پر رو ام که خیلی وقتا کار از دستم میپره ...
البت مهمم نی Wink
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان