• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی پارامترهای url
سلام من یه سوالی دارم که ممنون میشم راهنمایی کنین

فرض کنید صفحه ای داریم که آدرسش اینه
book/12/edit

حالا ما میخوایم ، وقتی این صفحه باز میشه . بررسی کنه که ایا این کتاب مربوط به همین کاربر هست یا نه ؟

توضیح بیشتر

مثلا در جدول student این کتاب متعلق به کاربر شماره ۳ هست .
حالا ما میخوایم اگه کاربر url رو عوض کرد . نتونه کتاب های دیگران رو ببینه و بهش ارور نشون داده بشه

ممنون
  پاسخ
تشکر شده توسط :
توی دیتابیس جدول book قطعا به ازای هر کتاب یک فیلد user_id گذاشتید درسته؟

در اینصورت وقتی میخواید از دیتابیس کتاب 12رو بخونید چک کنید که کاربر جاری (با استفاده از سشن و لاگین) با شناسه مورد نظر کاربر در رکورد 12 مطابقت داشته باشه .
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۶ شهریور ۰۲, ۱۲:۰۱ ق.ظ)Reza نوشته: توی دیتابیس جدول book قطعا به ازای هر کتاب یک فیلد user_id گذاشتید درسته؟

در اینصورت وقتی میخواید از دیتابیس کتاب 12رو بخونید چک کنید که کاربر جاری (با استفاده از سشن و لاگین) با شناسه مورد نظر کاربر در رکورد 12 مطابقت داشته باشه .

سلام . ممنون از پاسختون .
راه سنتی همین هست . ولی من شنیدم که توی لاراول این کارها رو با middlrware ها انجام میدن . ولی هر چی سرچ کردم به نتیجه ای نرسیدم . میخواستم ببینم کسی در این مورد تجربه ای داره ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط : farhadfery
نقل قول:سلام . ممنون از پاسختون .
راه سنتی همین هست . ولی من شنیدم که توی لاراول این کارها رو با middlrware ها انجام میدن . ولی هر چی سرچ کردم به نتیجه ای نرسیدم . میخواستم ببینم کسی در این مورد تجربه ای داره ؟

سلام
کافیه راه حلی که به شما در بالا گفته شد رو در یک middleware قرار بدید و گرنه راه حل خاصی که middleware به شما بخواهد پیشنهاد بده وجود نداره!
  پاسخ
تشکر شده توسط : farhadfery

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان