• 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی و شناسایی محتوا
سلام
برای بررسی محتوای مورد نظرمون و شناسایی و دسته بندی اون چه راهی را پیشنهاد میکنید؟
به عنوان مثال میخوایم محتوای خروجی از چند خبرگذارری را بررسی و دسته بندی کنیم.
کاری که من میکنم و به فکر من رسید این هست که محتوا را بر اساس کلماتی که از قبل مشخص میکنم برچسب گذاری کنم و بعد بر اساس مجموع برچسب های مربوط به دسته بندی مورد نظر فراخوانی میکنم.
شما چکار میکنید؟ پیشنهاد بهتری دارید؟
Two hands working can do more than a thousand clasped in prayer
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اگر منظورتون RSS هست خب شما بهتره دسته بندی موضعی انجام بدید .
واگر میخواید بگید 10 خبر گذاری موضعاتش فرق میکنه باز هم فرقی نمیکنه به نظر من سایت های خبری RSS مضوعی دقیق دارن
اگر منظورتون چیز دیگه هست بگید ....Big Grin
با تشکر ممل آمریکایی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
من منظورم اینه که به غیر از Auto Tagging چه راه دیگه ای برای شناسایی و دسته بندی محتوا به صورت خودکار پیشنهاد میکنید.
اون روش Categories هم که شما میگه خیلی ابتدایی هست و دقت لازم را برای کاری که من میخوام بکنم نداره.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خب سایت های خبری اکثرا خروجی هاشون رو دسته بندی کردن. تویه سایت فارس نویز اینو ببینید : http://farsnews.com/rsslinks.php
طراحی و برنامه نویسی صفحات پویا - Iranveb.net
پورتال جدیدترین اخبار داخل و خارج کشور - Iranveb.com
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من مثال زدم خروجی خبرگذاری را که راحت تر بفهمید. در ضمن نگفتم هم که از ار اس اس استفاده میکنم. کلا سوال من چیز دیگه ایه.
منظورم یه سیستمی هست که محتوای ورودی را به صورت هوشمند جداسازی و دسته بندی کنه. به غیر روشی که گفتم کسی پیشنهادی داره؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
محتوا چیه؟از کجا میگیرید؟ خودتون تولید می کنید؟ از یه سایت دیگه می گیرید؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
متنی که وارد میشه میخوام تشخیص داده بشه که مربوط به چه زمینه ای هستش. شما چی پیشنهاد میکنید؟ فکر نمیکنم توضیحاتی که دادم پیچیده باشه.
شمار فرض کن هر چیزی میتونه باشه. محتوای یک فایل، محتوای یک صفحه وب، متنی که دستی وارد میشه. کلا شما یه متن را در نظر بگیر.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
برو تو هوش مصنوعی شبکه های فازی رو مطالعه کن
  پاسخ
تشکر شده توسط : میلاد

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان