• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی لپ تاپ (لینوکس)
سلام

دوستان ببخشید کدوم لپتاپ بنظر شما برای عملیات فراوان مثل اجرای 5 سیستم عامل همزمان (بوسیله ی ماشین های مجازی) میتونه خیلی با قدرت و سرعت کار رو راه بندازه ؟

HP چطوره بنظره شما ؟
میخوام در نهایت سرعت و قدرت ، دوام باطری و همچنین جوابگویی از لحاظ پشتیبانی و گارانتیش هم خوب باشه .

مرسی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
الان تو بازار ASUS و SONY خوب پشتیبانی میشه

نمیدون toshiba هنوز سری tekra داره یا نه، ولی اون سری بی نقص بود

ASUS هم از Sony بهتره

به لحاظ باتری هم ASUS بهتره ولی باتری هاش تو بازار کم گیر میآد

برای اجرای روان 5 سیستم عامل همزمان پیشنهاد میکنم اصلاً قید laptop رو بزن و فکر سیستم زیر 7-8 میلیون رو هم نکن، جدی میگم!
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : pars001
اینجوری که شما میگید باید دنبال سخت افزار خوب باشی ، مارک هم مهمه ولی سخت افزار خوب یه چیز دیگه است .
من Dell core i5 دارم (دوستان در جریانندBig Grin) ، هنوز توی یه دست فوتبال بازی کردن ، گاهی اوقات قاط میزنه !
Tongue
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
بهترین لپ تاب های توی بازار به نظر من lenovo thinkpad ! البته توی ایران سخت گیر میاد ولی کیفیت خوبی داره
  پاسخ
تشکر شده توسط : pars001 zoghal
البته گفتی لپتاپ لینوکس. بهتره سراغ سونی نری. چون اصلا پشتیبانی خوبی از لینوکس نداره. حتما هم کارت گرافیکش ATI باشه.
برای اجرای ۵ تا سرور مجازی باید حتما core i7 باشه. البته نصب مجازی ساز مناسب (پیشنهاد من XEN ) و کانفیگ درست سیستم در همگام نصب مخصوصا پارتیشن بندی که باید به صورت ولوم گروپ باشه
  پاسخ
اگر خارج از ایران آشنا داری اینو بگیر : http://www.lenovo.com/products/us/laptop...ries/x230/
سه چها روز حراج کردن با یه کانفیگ با سی پی یو i7 و ۸ گیگ رم و باتری ۹ سل نهایت میشه ۱۲۰۰ دلار
  پاسخ
نقل قول:البته گفتی لپتاپ لینوکس. بهتره سراغ سونی نری. چون اصلا پشتیبانی خوبی از لینوکس نداره. حتما هم کارت گرافیکش ATI باشه.
برای اجرای ۵ تا سرور مجازی باید حتما core i7 باشه. البته نصب مجازی ساز مناسب (پیشنهاد من XEN ) و کانفیگ درست سیستم در همگام نصب مخصوصا پارتیشن بندی که باید به صورت ولوم گروپ باشه
آره میخوام بطور کامل از لینوکس پشتیبانی بعمل بیاره. مرسی از نظرت

نقل قول:بهترین لپ تاب های توی بازار به نظر من lenovo thinkpad ! البته توی ایران سخت گیر میاد ولی کیفیت خوبی داره
از lenovo زیاد خوشم نمیاد Big Grin با اچ پی بیشتر حال میکنم. کارت گرافیک های سری اچ پی هم بیشتر ATI هستن. مرسی از نظرت

نقل قول:اینجوری که شما میگید باید دنبال سخت افزار خوب باشی ، مارک هم مهمه ولی سخت افزار خوب یه چیز دیگه است .
من Dell core i5 دارم (دوستان در جریانندBig Grin) ، هنوز توی یه دست فوتبال بازی کردن ، گاهی اوقات قاط میزنه !
کلا با سری Dell هم حال نمیکنم Big Grin بیشترین ناقص الخلقگی در اونها یافت شده ! مرسی از نظرت

نقل قول:الان تو بازار ASUS و SONY خوب پشتیبانی میشه
نمیدون toshiba هنوز سری tekra داره یا نه، ولی اون سری بی نقص بود
ASUS هم از Sony بهتره
به لحاظ باتری هم ASUS بهتره ولی باتری هاش تو بازار کم گیر میآد
برای اجرای روان 5 سیستم عامل همزمان پیشنهاد میکنم اصلاً قید laptop رو بزن و فکر سیستم زیر 7-8 میلیون رو هم نکن، جدی میگم!
والا نمیدونم چیو باید از آخر انتخاب کنم. سونی هم که ورنمیدارم. سیستم 7-8 میلیونی ؟!!!! Big Grin بیخیال بابا Tongue من با همون لپتاپ با کانفیگه corei7 و ram 6 واست میارم بالا مامان بهت اسکرین شات هم میدم Big Grin غصه خوردی ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان