• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای اتصال به mysql با php در cpanel چطور باید عمل کرد؟
سلام...
برای اتصال به mysql با php در cpanel چطور باید عمل کرد؟ من از دستور mysql_connect استفاده میکنم اما نام هاست و یوزر و پسورد mysql رو نمیدونم! لطفا راهنمایی کنید...

با تشکر
  پاسخ
تشکر شده توسط :
توی کنترل پنل باید بری یوزر و پسورد رو درست بکنی host هم که ۹۹ درصد مواقع localhost هست. از مدیر سرورت کمک بگیر
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386 game100
http://forum.iranphp.org/Thread-%D8%A2%D...ght=cpanel
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : game100
(۱۳۹۳ فروردین ۱۹, ۱۰:۴۰ ق.ظ)admin نوشته: توی کنترل پنل باید بری یوزر و پسورد رو درست بکنی host هم که ۹۹ درصد مواقع localhost هست. از مدیر سرورت کمک بگیر

خوب مشکل همینجاست که نمیدونم چطور یوزر و پسورد رو تغییر بدم... ضمنا از سرور رایگان استفاده میکنم و پشتیبانی نداره...

از این کد استفاده میکنم:
کد پی‌اچ‌پی:
$connect mysql_connect("$db_host""$db_user""$db_password""$db_name")
or die(
mysql_error()); 

و این ارور رو میده:
کد:
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u171048394_admin'@'localhost' (using password: YES) in /home/u171048394/public_html/index.php on line 39 Access denied for user 'u171048394_admin'@'localhost' (using password: YES)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام دوست خوبم

در صفحه cpanel سایت به قسمت MySQL® Databases که عکس دلفین بالاش هست برو یک دیتابیس با نام جدید بساز این میشه dbname
بعدش اونو چک کن
بعد یوزر و پس به انتخاب خودت بزن ایجاد که شد اینا هم میشن userdb و passdb بعدش user و dbname رو به هم add کن حالا دیتابیس جدید با یوزر و پس جدید ایجاد شده

که میتونی با کد بهش متصل بشی.
کد php

$connection = mysql_connect('ip-site', 'dbuser', 'dbpass');
حالا در قسمت phpmyadmin زیر مجموعه همین دیتابیسی که ایجاد کردی جدول هات رو بسازtable

اینم کد php که بتونی دیتبایس رو انتخاب کنی
mysql_select_db('dbname');
بعدش میتونی مقادیری به اون جدول اضافه کنی بعدش با رفرش صفحه اش در phpmyadmin ببینی

اینم کد insert البته ستون هم در جدول ایجاد کن
mysql_query("INSERT INTO table-name(colummn1) VALUES('5]')");

عدد 5 به ستون اول در جدول مورد نظر اضافه کردن.
  پاسخ
تشکر شده توسط : AlirezaHS

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان