• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدست آوردن تعداد زیر مجموعه های یک شخص
سلام عزیزان من نمیدونم برای این کد چی باید سرچ میکردم . من یک فایل xml دارم که بانکم است.
دوتا فیلد داره uname و refrall که خب مشخه یوزر نیم و رفرال زیر مجموعه هر شخص دریافت میکنه .

حالا نیاز دارم تمام زیر مجموعه های مستقیم و غیر مستقیم یوزر خاص مثلا یوز علی رو بدست بیارم .
کار اینجا مشکل میشه که زیر مجموعه های غیر مستقیم رو هم بخوام بدست بیارم . یک مثال میزنم بهتر متوجه شدید منظور مستقیم و غیر مستقیم چیست
هر کاربر یک لینک داره برای معرفی دوستان خودش که زیر مجموعه ایشون بشن . مثلا علی یک لینک داره ارسال مکنه توی یک گروه 2 نفر با لینک علی عضو میشن مثلا محمد و رضا که این دو نفر میشن زیر مجموعه مستقیم علی .
حالا محمد خودش هم مثل یک علی یک لینک دعوت داره که دو نفر مستقیم خودش میاره سارا و نسرین
که میشن مستقیم محمد اما غیر مستقیم علی میشن الان در واقع علی 4 نفر زیر مجموعه گرفته که دوتا مستقیم خودشن که محمد علی و 2 تا زیر مجموعه محمدن که چون علی محمد رو معرفی کرده دونفر مستقیم محمد که سارا و نسرین هستند میشن زیر مجموعه غیر مستقیم علی حالا اگر سارا و نسرین هم هر کدوم با لینک خودشون 1 نفر رو بیارن سر جمع علی تا الان 6 زیر مجموعه باید داشته باشه 
در کل مثل سایت های شاخه ای که زیر مجموعه لول بندی میشن لول 1 که مستقیم خود شخص هستن تا لول 2 و سه و 4 و 5 و ... بر اساس لول درصد میدن

من فقط به یک تابع نیاز دارم که فقط تعداد زیر مجموعه کل هر شخص چه مستقیم چه غیر مستقیم رو بدست بیار مثلا بگه یوزری با نام علی 6 زیر مجموعه معرفی کرده است . نیاز هم نیست اسم افراد را دربیاریم فقط تعداد کفایت میکند . لطفا اگر کدی دارید معرفی کنید من واقعا دو هفته درگیر این کارم با کد زیر فقط می تونم لیست کل یوز های جدول رو بدست بیارم
کد:
function get_max()
{
$ii=0;
      $catalog0 = simplexml_load_file("refrall.xml");
            $category0 = $catalog0->tb1;
            $tedad=0;
            foreach($category0 as $c0)
            {
                $ii=$ii+1;

}

echo($ii);

}
  پاسخ
تشکر شده توسط :
https://subscription.packtpub.com/book/a...-using-php
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y
(۱۴۰۰ تير ۱۰, ۱۱:۳۷ ق.ظ)Reza نوشته: https://subscription.packtpub.com/book/a...-using-php

عزیز جان این چه ربطی داره شما گذاشتی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ماهیگیری
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان