• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدترین شرکت هاستینگ ، هاست ایران
سلام
یه سوال دارم و یه هدف
هدفم اینه که ایشالا ایندکس شه این تاپیک و همه متوجه بشن هاست ایران افتضاح ترین شرکت هاستینگ هست

بعدشم اینکه از کجا هاست میگیرید و کدوم شرکت رو پیشنهاد میدید ؟؟

۱ - حتما حتما باید سرور ایران باشه
۲ - حتما حتما cpanel با دسترسی های gzip compression , keep alive, browser caching
۳ - ورژن Php حداقل ۶
۴ - سرعت پاسخ گویی بالا باشه و با سواد باشن
۵ - حجم زیادی نمیخوام الان ۱۰۰ مگ واسم کافیه

با irpowerweb.com بیشتر از ۸ ساله دارم کار میکنم و از هاست و vps و سرور هم ازش دارم.
برخلاف هاست ایران ، شدیدا با سوادن . شدیدا آدم هستن ، شدیدا همه چیشون خوبه ولی یه داستان هست که شدیدا پایبند به قانون هستن و چون cpanel همچنان تحریممیم سرور های ایرانشون cpanel نیست.

چند تا اسکرین شات از صحبت هام با هاست ایران رو پیوست میکنم که خودتون به اوج فاجعه هاست ایران پی ببرید . به تاریخ پاسخ گویی هم دقت کنید چون خیلی جالبه کسی که ادعا پاسخ گویی ۲۴ ساعته رو داره

امیدوارم گوگل بدترین هایتستنگ ایران رو ایندکس کنه و اولین لینک شه این تاپیک

احتمالا از اسکرین شات تیکت ها متوجه شدید که
۲ سال پیش به مدت فکر کنم ۱ ماه یه ریسلری لینوکس ازشون داشتم و انقدر افتضاح بود کنسل کردم

و یک سال پیش و به اجبار یه هاست ۱۰۰ مگ ازشون گرفتم که اوایل اپشن هایی که میخواستم نداشتن و گفتن باید پنل ویژه فلان رو بخری که خریدم.

یه ۱۰ ۲۰ تا فروم دیگه هم اعلام کنم که هاست ایران بدترین هاستینگ ایرانه ، احتمالا موفق بشم ایندکس خوبی بشه مطلبم

اینم یکی از سرچ هام راجع به بد بودن سرویس دهی هاست ایران که الان بهش رسیدم :

نقل قول:هاست ایران یکی از بدترین خدمات دهندگان هاستینگ در ایران
هاست ایران یکی از بدترین خدمات دهندگان هاستینگ در ایران

در مدتی حدود نه ماهه ای که از خدمات شرکت هاست ایران استفاده می کردم شاهد یک فاجعه در پشتیبانی سایت بودم. با توجه به سایت های بسیار حساسی که بر روی هاست خود داریم، شدیدا نیاز به هاستینگی داشتیم که از لحاظ پشتیبانی قدرت لازم را داشته باشد.

اتفاقاتی که در این ۹ ماه افتاد:

بک آپ گیری های اشتباه/ بازه های زمانی نامناسب برای بک آپ گیری

یکی از سایت ها کلا پاک شد! بعد که خواستار بک آپ آن شدیم یک بک آپ ۴ مگا بایتی به ما داده شد که احتمالا همین ۴ مگابایت را فولدرهای خالی آن پر کرده بودند چون ما هیچ دیتای به درد بخوری در آن ندیدیم!

بک آپ یک هفته یک بار بدون در نظر گرفتن بک آپ ماهیانه یکی از بزرگترین نقاط ضعف این هاستینگ است خصوصا برای سایت های شخصی که ممکن است کاربر آن به صورت روزانه یا هفتگی به آن مراجعه نکند.

به نمونه مکالمه ما توجه کنید: مال اون مفتح که دیتابیسش گم شده بود بذار بعد زمان و اینا رو هم بذار اسم سایت و سیستم مدیریتش رو هم حذف کن

بعد سایت ها دوبار در این مدت به شیوه ای مسخره هک شدند که من اصلا دنباله کار رو نگرفتم و خودم سایت رو ریستور کردم

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y farhadhp Reza undefined
حمید جان اول خونسردیه خودتو گرم کن و نفس عمیق بکش؛ فقط یادت نره که باید بدی بیرون نفسو Big Grin

حالا نمیدونم چه مشکلی با اون بدترین هاستینگ که میگی داشتی و باعث شد این تاپیکو بزنی؛ بعضیا وقتی تا هاستینگ میاد سایت مشتری رو بنا بدلایلی چه موجه و چه غیر موجه مسدود میکنه در انجمن‌های برنامه نویسی و وب هاستینگ و.... یک تاپیک میزنن با عنوان فلانی کلاه برداره فلانی بدترین هاستینگ ایرانه!

حالا نمی‌خوام بگم که شمام جزوه اون دسته از افراد هستید! بنده خودم الان حدود یک ساله تو کار میزبانی وب هستم و باید عرض کنم ما با کلی مشکل مواجه هستیم! پول لایسنس سی پنل میدیم یا تقلبی از آب در میاد یا خود سی پنل می‌فهمه ایرانی هستیم و ساسپند میکنه! از مشکلات بخوام بگم خوابتون میبره :-)

در کل نظر شخصیه من اینه که اگر حقتون پایمال شده برید شکایت کنید و حقتون رو بگیرید با این جور تاپیک‌ها فقط درگیری پیش میاد! ممکنه اون هاستینگ این تاپیکو ببینه و بک آپ بهتون نده و... .

در پایان قبل از خرید به سابقه و مشتری‌های هاستنگ‌ها توجه کنید و نظرات مشتری‌های قبلی رو از خودشون جویا بشید! یا یک هاست یک ماهه سفارش بدید و اگر راضی بودید بلند مدت تمدید کنید.

سرویس‌ها رو هم بیش از شش ماه تهیه نکنید Big Grin (نپرسید چرا شایدم خودتون حدس بزنید) .

+ یک وب مستر خودش باید به فکر بک آپش باشه! بدلیل تحریم سرورهایی که از خارج تهیه میشه دست چندم هست و عمر پایینی دارن! شما دیگه خودتون اوستای پی اچ پی هستید با ۴۰ خط کد می‌تونید یک بک اپ گیر اتوماتیک بزنید و بک آپتون رو همزمان در دراپ باکس و گوگل درایو و... قرار بدید.

به امید مسئولیت پذیری همه!
همیشه برای یادگیری، موضوعاتی هست!

فرهاد حسن پور / بیرگیک

پاسخ
تشکر شده توسط : Hamid
فرهاد نفسه خیلی گرم بود ، سوختم Big Grin

خدایی بشین دو تا از اسکرین شات هایی که فرستادم رو بخون . به یارو میگم موقع insert ، بعضی اوقات اررور میگیرم ، میگه دیتابیست رو تو هاست آپلود کن ، من واست Import کنم
اونوقت تو میگی نفس عمیق بکش ؟؟؟
من نمیدونم این هاست ایران با این همه ادعاش و سیر استخدام کردناش ، این اعجوبه ها رو از کجا میاره ؟؟؟
پارسال قرار بود برم تو تیم برنامه نویسیشون ، یادم نیست چی شد که قرار مصاحبه رو نرفتم . الان میگم خدا رو شکر . با چه تیمی قرار بود کار کنم ؟!!!!!

راجع به بکاپی که گفتی ، یعنی فکر میکنی من به اینا اعتماد میکنم که بکاپ هفتگی دارن !؟؟‌ Big Grin محاله داشته باشن
پس خودم رو ۵ تا سرور داخلی و خارجی بکاپ میگیرم . حالا میخوان بلاک کنن یا هر چی Big Grin
دقیقا اسفند 94 که سایتمو معرفی کرده بودم و بازدید لحظه ای بالایی داشتم ، cron سوتی داد و داشت اررور میداد ولی بهم alert نمیداد . اینا برداشتن suspend کردن. هر چی دلیل میاوردم که آقا مشکل از شماست که اطلاع ندادید ، من که به Bash , error log , ... دسترسی نداره ببینم cron داره سوتی میده . این سایت اولین سایت در این زمینه تو ایران هست و همین الان معرفی شده و ملت تو کفن که ببینن چیه . باز کن من cron رو درست کنم ! باز نمیکرد . باورت نمیشه با چند نفر تلفنی صحبت کردم تا بالاخره اکی دادن .

مشکل اینجاس که لینوکس کار خوب تو ایران خیلی کم داریم . الان اگه لینوکست خوب باشه ، شرکت های بزرگ مثل همراه اول و ایرانسل و ... به خاطر خلا هایی که دارن رو هوا میبرنت . مرحله پایین تر میشه موسسه اعتباری ها و یه سری بانک ها که خدا رو شکر از ویندوز خارج شدن . دیگه این پایینه پایین که در حد lpic1 بلدن اونم به زور میرسن به شرکت های هاستینگ که احتمالا خودت بهتر از من در جریانی و داری باهاشون سر و کله میزنی

راجع به شکایت : آخه چیو شکایت کنم Big Grin هزینه و زمان و انرژی و ... قطعا بیشتر از ۲ میلیون تموم میشه ، اونوقت چیزی که گیرم میاد ، یه ببخشید و ۱۰۰ تومن پول هاسته Big GrinBig Grin
هدفم از این تاپیک و تاپیک های مشابه تو بقیه سایت ها ، اینه که ملت مثل من بیچاره نشن

این جمله هم لطفا ایندکس بشه که با سرچ هاست ایران لینک اول ایران پی اج پی باشه با جمله هاست ایران بدترین هاستینگ ایران
کاش گوگل یکم بیشور بود میتونستم از سایت اصلی بالاتر برم با یه بلد کردن جمله Big GrinBig Grin
لااقل یه دسترسی h1 بدید Big GrinBig Grin

تو پرانتز ، هاستینگ معرفی کنید
  پاسخ
تشکر شده توسط : farhadhp
حمید یه سرور بگیر خب Dodgy
والله زشته دیگه برنامه نویس حرفه ای دنبال هاست و سی پنل و نمایندگی و فلان امکان و فلان ورژن و فلان چیز باشه

خودت سرور بگیر هر چی دلت میخواد بریز روش نصبش کن
پی اچ پی 7 نصب کن Big Grin
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : farhadhp Hamid
رضا راست میگه یه سرور مجازی بگیر روش آپاچی نصب کن یا لایت اسپید ...

هر چیزی هم که بخوای و نخوای دستته!

من برای یکی از سایتام از دیتا سنتر دستور بلاک دادن هر چی میپرسیدم چرا و... ! میگفتن اسپم میکنی ! گفتم نه ایمیلی نه چیزی هیچی نمی‌فرستم!

آخر سر یه لاگ که هیچی از مشکل رو نشون نمیداد رو فرستادن و گفتن اگه سایتو حذف نکنی کل آي پی سرورت رو بلاک میکنیم!

الان یه سرور مجازی بهش اختصاص دادم دارم کیف دنیا رو میبرم Big Grin هر چیزی هم لازم باشه نصب می‌کنم! همه لاگ‌ها و ... رو میتونم بببینم و...
همیشه برای یادگیری، موضوعاتی هست!

فرهاد حسن پور / بیرگیک

پاسخ
خوب شد اون موقع که من بلاکت کردم توی انجمن های دیگه پیام های خصوصیمُ نداشتی Undecided
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
احساننننننن، فرهاددددددد DodgyDodgyDodgy
تو پست اول گفتم که هم vps دارم و هم dedicate DodgyDodgy ولی تو کشورهای امریکا و کانادا و آلمان

واسم مهمه این سایت روی سرور های ایران باشه
به نظرمvps یا سرور گرفتن تو ایران ، خودکشی محضه
واسه همین یه هاست گرفتم
  پاسخ
تشکر شده توسط : farhadhp
(۱۳۹۶ خرداد ۰۶, ۰۹:۲۰ ق.ظ)Hamid نوشته: احساننننننن، فرهاددددددد DodgyDodgyDodgy
تو پست اول گفتم که هم vps دارم و هم dedicate DodgyDodgy ولی تو کشورهای امریکا و کانادا و آلمان

واسم مهمه این سایت روی سرور های ایران باشه
به نظرمvps یا سرور گرفتن تو ایران ، خودکشی محضه
واسه همین یه هاست گرفتم

اگه سرور ایران میخوای با Cpanel میتونی از سرورپارس بگیری . من چندسالی باهاشون کار کردم راضی بودم.
pars.host آدرس فعلیه سایتشونه. شرکت ایران سرور رو هم خودم توی دلش بودم و رضایت دارم از کارشون. میدونم کادر متخصصی دارن در حوزه سروریشون.
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۶ خرداد ۰۶, ۱۰:۱۹ ب.ظ)webnevesht نوشته: اگه سرور ایران میخوای با Cpanel میتونی از سرورپارس بگیری . من چندسالی باهاشون کار کردم راضی بودم.
pars.host آدرس فعلیه سایتشونه. شرکت ایران سرور رو هم خودم توی دلش بودم و رضایت دارم از کارشون. میدونم کادر متخصصی دارن در حوزه سروریشون.

مرسی محمدرضا

زنگ زدم پارس هاست، اولش به فروش گفتم سوالام تخصصیه گفت میتونم جواب بدم، رو دومین کلمه گفت بزارید وصل کنم به پشتیبانی Big Grin
کلی حرف زدم و سوال پرسیدم و همه چی داشت خوب پیش میرفت تا جایی که فایروالش رو یکم با تعلل جواب داد و گفت فایروال سخت افزاری نداریم و خود دیتاسنتر اصولا باید داشته باشه !!!! بعدشم که لایت اسپید نداشت رو سرور های ایرانش

ایران سرور هم زنگ نزدم چون به نظرم سرور هایی که خارج از تهران باشه پهنای باند نداره که بتونه تعامل خوبی داشته باشه ضمن اینکه استفاده از منابع سرور رو ۱٪ زده Big Grin

برتینا و پارس دیتا و میهن وب هاست رو کسی استفاده نکرده ؟؟؟

ضمن اینکه همچنان هاست ایران بدترین هاستینگ ایران هست Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
پارس دیتا خیلی قدیمیه و نمیدونم الان کارشون چه جوریه. برتینا من دومین داشتم ازش و پشتیبانی خفنی داشته اما قیمتهاشون به شدت نجومیه. ایران سرور درسته توی مشهده اما دیتاسنترش تهرانه و روی افرانت و پارس آنلاینه. میخوای زنگ بزن ایران سرور با آقای بهادری یا مهندس مظفری صحبت کن.
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان