• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با پنج هزار تومان صاحب وب سایت شوید
Big Grin 
سلام اینو دیروز توی نیازمندیهای عصر اصفهان زده بود.
به نظر شما چه جوریاست؟ پول هاستش که بیشتر از این حرفا میشهAngry
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اسکوتر شرمنده چون ممکنه تبلیغ حساب بشه عکس رو حذف کردم
شاید دومین رو سابدومین میده بعد یه وی پی اس داره روش میده. شاید قضاوت نادرستی باشه. اما اینا با کارشون مشتری رو به شدت ناراضی می کنن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اینا با این کاراشون به مشتری توهم میدن . فکر کنید یکی این آگهی رو ببینه بعد از 6ماه بیاد پیش شما و بخواد که براش یه سایت درست کنید!!!!!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
احتمالاً یک دامین دات آی ار رو میندازه روی 2 مگابایت هاست، بعد میگه سایت Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
یک اصطلاح قدیمی هست که میگه: هرچقدر پول بدی آش می خوری. بنظر خودت اگر با 5 هزار تومان (قیمت معمولیش کمتر از 10 هزار تومان نیست) میشه سایت درست کرد، چطوری میتونه باشه؟ اصلاً میشه بهش اطمینان کرد؟ حالا قربون این آدم که داره 5 هزار تومان پول میگیره. یک فردی رو پیدا می کنی که اسپانسرت میشه بعد ... درست مثل اتفاقی که برای من افتاد. هیچوقت نمیشه فهمید آدما چی فکر می کنند. مطمئن باش اون براش یکجایی سود داره که بیشتر از خدمت رسانی به اون فکر می کنه.

جدا از اینکه داره به وب پارسی و اقتصاد مردم ضرر می زنه، هم به ایران و هم به مردمانش داره توهین می کنه! بگذارید واضح تر بگم. اگر ایران مثل آمریکا یا هرکشور پیشرفته دیگه ای بود و مردمانش فرهنگ پرداخت مبلغ کامل (چونه زدن ممنون!) رو داشت، آیا من می تونستم بیام چیزی که حقیقت نداره رو به مردم بدم؟ آیا مردم باور می کنند و یا اصلاً کار من میگیره؟ مسلماً جواب نه هست. چون کسی که بدونه برای چی می خواد پول بده و در عوضش چی باید دریافت کنه دیگه هر پولی رو به هر کسی نمیده. شما اگر بدونید که من می خوام سایت بسازم. حساب سرانگشتی می کنید و هزینه اش میشه فرضاً 25 هزار تومان. حالا با خودت میگی من چی از هاستینگ میخوام؟ خوب مطمئناً امنیت، پشتیبانی، اهمیت به مشتری، احترام و موارد دیگه. شاید برای خیلی ها احترام و اهمیت به مشتری زیاد جالب نباشه و بگند که خوب امنیت که مهم تره حالا اگر به من احترام نگذاشتند به جهنم. اما شخصاً به اولین چیزی که نگاه می کنم، فرهنگ و ادب طرف هست بعد امنیت و ... . خوب حالا در ادامه با خودتون میگید پس 5 هزار تومان چیه؟ 20 هزار تومان تفاوت قیمت داره. همین یک شک کوچیکی که در شما ایجاد میشه باید از استفاده از خدمات اون طرف (البته اگر خدماتی هم در کار باشه) صرفنظر کنید.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان