• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با جی کوئری المنت هایی که روی DOM ساخته شده را بدست بیارید
سلام،

این چند روزه از دام زیاد صحبت کردم. امشب تابعی رو معرفی میکنم که برای کارهای حرفه ای و سنگین خیلی کاربردیه. منم درست همین امشب بهش نیازمند شدم Big Grin

http://api.jquery.com/get/

این متد المنت هایی که روی دام ساخته شده باشه رو بدست میاره و در قالب یه آرایه بهت میده. البته میتونی هم فقط یک المنت رو برگردونی با قرار دادن ایندکس براش.

راحت باش و نفس بکش Tongue
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : masoudmanson
من یک توضیح اضافه بدم. در این مورد چون خیلی مهم هست. مخصوصا کسایی که می خواهند با جاوا اسکریپت کار کنند.

زمانی که به کمک جی کوئری شما یک یا چند المنت رو با انتخاب گر ها انتخاب می کنید. جی کوئری در پاسخ به شما یک سری آبجکت خودش رو میشه. نه آبجت واقعی که توسط dom ساخته شده.

بین آبجکت جی کوئری و آبجکت dom تفاوت زیادی هست. که شامل ضمیمه شدن توابع خود جی کوئری به این آبجکت هست و خود آبجکت dom یکی از اجزا آبجت جی کوئری هست.

کجا ها کاربرد داره؟ زمانی که نیاز به دسترسی و کار با متد ها یا پروپرتی های یک المنت دارید. مثلا clientHight , outerHtml
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech ali786
نقل قول:که شامل ضمیمه شدن توابع خود جی کوئری به این آبجکت هست و خود آبجکت dom یکی از اجزا آبجت جی کوئری هست.
دقیقاً. حتی وقتی بخوایم ازش استفاده کنیم یه alert بگیریم میبینی که یکسری توابع خود جی کوئری هم داره alert میده.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
واسه دیباگ کردن از alert استفاده نکن از console.log() or console.dir() استفاده کن و نتیجه رو تو کنسول ببین
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان