• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باخبر شدن از پر شدن بانک اطلاعاتی
سلام دوستان .
من میخوام یک صفحه بسازم که وقتی یک کاربر یک فرم رو پر میکنه و ثبت میکنه به مدیر سایت اعلام کنه که مثلا 1 پیغام جدید یا 1 رکورد به بانک اضافه شده .
میشه راهنماییم کنید ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
منظور شما اینه که همون لحظه به مدیریت اعلام کنه ؟
اگر همون لحظه باشه به نظر من شما با ajax می تونی چون من خودم همین کارو کردم وقتی در سایت اکشنی انجام میشه مدیریت باخبر میشه .
روال کار هم اینطوره که کاربر فرمش رو پر و ارسال می کنه و شما در مدیریت با یه حلقه نا تمام هر چند ثانیه چک می کنی(درخواست می فرستی) اگر پیام یا رکورد های جدید وارد شد اعلام کنه .
البته اساتید بهتر می دونن .
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۰ تير ۳۱, ۱۱:۰۰ ق.ظ)paull نوشته: سلام
منظور شما اینه که همون لحظه به مدیریت اعلام کنه ؟
اگر همون لحظه باشه به نظر من شما با ajax می تونی چون من خودم همین کارو کردم وقتی در سایت اکشنی انجام میشه مدیریت باخبر میشه .
روال کار هم اینطوره که کاربر فرمش رو پر و ارسال می کنه و شما در مدیریت با یه حلقه نا تمام هر چند ثانیه چک می کنی(درخواست می فرستی) اگر پیام یا رکورد های جدید وارد شد اعلام کنه .
البته اساتید بهتر می دونن .

کارت درسته paulliiiiiiii
ولی نمی دونم چرا حس می کنم order این کار خیلی زیاده؟؟

مگه وقتی کاربری ثبت نام میکنه یا حالا هر چی , در صورت submit شدن بهش پیغامی نشون داده نمیشه که "با موفقیت صورت گرفت" , نمیشه همون جا به صورت مخفی یه خبری هم به admin بفرستیم , تا مجبور نباشیم هی دور خودمون بچرخیم Huh
W H A T E V E R   Sleepy 
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:کارت درسته paulliiiiiiii
ولی نمی دونم چرا حس می کنم order این کار خیلی زیاده؟؟

مگه وقتی کاربری ثبت نام میکنه یا حالا هر چی , در صورت submit شدن بهش پیغامی نشون داده نمیشه که "با موفقیت صورت گرفت" , نمیشه همون جا به صورت مخفی یه خبری هم به admin بفرستیم , تا مجبور نباشیم هی دور خودمون بچرخیم
یعنی شما می خواید از یه کلاینت به یه کلاینت دیگه پیغام ارسال کنید؟ Exclamation
  پاسخ
تشکر شده توسط :
[quote='oia' pid='19976' dateline='1311326216']
نقل قول:یعنی شما می خواید از یه کلاینت به یه کلاینت دیگه پیغام ارسال کنید؟ Exclamation

مگه نمیشه از کلاینت به سرور چیزی ارسال کرد. بعد سرور هم به admin اطلاع بده ؟؟؟؟ Huh
من زیاد هم وارد نیستم, فقط چیزی که به ذهنم رسیدو گفتم Confused
W H A T E V E R   Sleepy 
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:مگه وقتی کاربری ثبت نام میکنه یا حالا هر چی , در صورت submit شدن بهش پیغامی نشون داده نمیشه که "با موفقیت صورت گرفت" , نمیشه همون جا به صورت مخفی یه خبری هم به admin بفرستیم , تا مجبور نباشیم هی دور خودمون بچرخیم
چرا می شه

نقل قول:یعنی شما می خواید از یه کلاینت به یه کلاینت دیگه پیغام ارسال کنید؟
فکر می کنم کلاینت به سرور بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : masoudmanson
نقل قول: نمیشه همون جا به صورت مخفی یه خبری هم به admin بفرستیم
...
admin هم یه کلاینته که به سرور متصله! غیره اینه؟
ایشون می خواستند بعد سابمیت شدن همونجا به admin هم اطلاع داده بشه!

نقل قول:مگه نمیشه از کلاینت به سرور چیزی ارسال کرد. بعد سرور هم به admin اطلاع بده ؟؟؟؟
این همون چیزیه که Pull گفت. حالا شما می خواید با AJAX این کار رو انجام بدید یا نه، در اصل قضیه تفاوتی ایجاد نمی کنه
بعدم سرور به Admin اطلاع نمی ده بلکه Admin از سرور اطلاع می گیره Sleepy
  پاسخ
تشکر شده توسط : masoudmanson
نقل قول:بعدم سرور به Admin اطلاع نمی ده بلکه Admin از سرور اطلاع می گیره
آره .. یکم ساده تر بهش نگاه کنی همینطور می شه. یه تیبل نوتیفی باشه بعد شما یه مقدار اونجا ست می کنی تو ادمین هم آژاکسی اون تیبل رو می خونبی وقتی نوتیفی جدید اومده نمایش می ده.
  پاسخ
تشکر شده توسط : masoudmanson paull

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان