• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این کتاب حرفه ای هست؟ و ارزش خوندن داره؟
سلام،
من این دو کتاب رو پیش روم برای خرید دارم. یعنی انتخاب کردم. چیز بهتری پیدا نکردم. شما باهاش موافقید؟
http://www.adinebook.com/gp/product/9643771695 و http://www.adinebook.com/gp/product/9643...23-1085637
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من این دو کتاب رو خوندم، عالیه.
جالب اینکه تمام مثال هاش، مثال های منوال پی اچ پی هست(مثال های ساده و قابل فهم).
متن روانی هم داره و هر چی ازش تعریف کنم کم گفتم.

موضوع جالب قیمتشه، من 5 تومن خریدمش الان 12 تومن شده!
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech
من دیدم این کتابهارو از نزدیک....برای کسی در سطح شما خوب نیست....در کل چیز به درد بخوری از نظر من نداشت این کتابها...ضمن اینکه قدیمی هم بودن نوشته هاش و مطالبی که آموزش داده...
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech farhadfery
جلد دومش ویرایش 2012 هم داره
خوبه به نظر منم...
انتشارات ساحر هم یه مرجع کامل php 5 داره، اونم خوبه، منتهی متنش روان نیست Wink
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
مطالبش یا خیلی غیر کاربردیه یا کاربردیهاش هم به شدت سطح پایینه و به درد مبتدی ها میخوره
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
خب خیلی کاربردی دیگه میشه اون انتشارات ساحل ولی خیلی فن بیان اون کتاب پایین...
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
من چیزی که واسم از همه مهم تره، چاپ جدید باشه. بعد حرفه ای باشه. در نهایت محتواش خوب و بدون مشکل نوشته باشن و با مثال هایی صحیح.
این دو کتاب انگار دو مورد اول رو نداره.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این کتاب ها خیلی به درد شما نمی خورند.
به طور کلی دنبال کتاب خوندن به شکل یک رمان نباشید. مطالب فنی را موردی و در عمل یادبگیرید و خودتون رو درگیر کنید.
برای کتاب من به جای شما بودم pdf یک کتاب خوب رو می گرفتم پرینت می کردم و اون رو می خوندم. البته اگر وضع مالی خوبی دارین من پیشنهاد می کنم یک تبلت یا ایبوک ریدر تهیه کنید و باعث قطع رختان نشید!
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech oia Reza farhadfery
دقیقا حرف های رامین!
این کتابها چیزی نداره که تو بخوای از توش یاد بگیری
برای Start خوبن. توکه خیلی وقته start خوردی. خجالت بکش Big Grin
  پاسخ
برادر رامین شما یه چیزی معرفی کنید چشم من میخونم. خوب باشه کتاب و pdf نداره که. فارسی البته منم انگلیسیم خیلی قوی نیست.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان