• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد ربات خوراک (نمونه:سایت هواپیمایی)
سلام.
من برای اینکه توضیحاتمو متوجه بشین سایت هواپیمایی مثال میزنم.
من میخوام سایتی که طراحی کردم هر 5دقیقه بره به سایت هواپیمایی مرجع و قیمت ها و تعداد صندلی های خالی(دو پارامتر،قیمت و تعداد موجود)رو بررسی در صورت تغییر قیمت بیاد و قیمت درون دیتابیس سایت منو با افزایش یک مبلغ کارمزد(مثلا:20تومان) آپدیت کنه(تعداد صندلی های باقیمانده رو هم هر 5دقیقه به روز کنه).
حالا باید چه تابعی بنویسم؟؟

این مورد میتونه برای سایت های خبری،فروشگاهی و بورس کالا هم مورد استفاده قراربگیره(فقط باید برای خودتون اختصاصیش کنین)

(دوستان توجه کنن:هر پاسخی که دیگر دوستان لطف میکنن و درج میکنن به معنای کمک اتلاق میشه و جنبه مادی نداره.لطفا شما هم سورس های ارائه شده در این تاپیک رو کپی نکنین.فقط نوع تابع رو یادبگیرین و با خلاقیت خودتون بنویسین.هم یادمیگیرین هم میتونین به عنوان مرجع پاسخ ازش استفاده کنین.ممنون از همه)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۵ آبان ۱۶, ۰۳:۵۴ ق.ظ)MRCanddy نوشته: سلام.
من برای اینکه توضیحاتمو متوجه بشین سایت هواپیمایی مثال میزنم.
من میخوام سایتی که طراحی کردم هر 5دقیقه بره به سایت هواپیمایی مرجع و قیمت ها و تعداد صندلی های خالی(دو پارامتر،قیمت و تعداد موجود)رو بررسی در صورت تغییر قیمت بیاد و قیمت درون دیتابیس سایت منو با افزایش یک مبلغ کارمزد(مثلا:20تومان) آپدیت کنه(تعداد صندلی های باقیمانده رو هم هر 5دقیقه به روز کنه).
حالا باید چه تابعی بنویسم؟؟

این مورد میتونه برای سایت های خبری،فروشگاهی و بورس کالا هم مورد استفاده قراربگیره(فقط باید برای خودتون اختصاصیش کنین)

(دوستان توجه کنن:هر پاسخی که دیگر دوستان لطف میکنن و درج میکنن به معنای کمک اتلاق میشه و جنبه مادی نداره.لطفا شما هم سورس های ارائه شده در این تاپیک رو کپی نکنین.فقط نوع تابع رو یادبگیرین و با خلاقیت خودتون بنویسین.هم یادمیگیرین هم میتونین به عنوان مرجع پاسخ ازش استفاده کنین.ممنون از همه)

دوستان اگه سایت خارجی یا لینک آموزش مشابه رو هم بدید ممنون میشم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:(دوستان توجه کنن:هر پاسخی که دیگر دوستان لطف میکنن و درج میکنن به معنای کمک اتلاق میشه و جنبه مادی نداره.لطفا شما هم سورس های ارائه شده در این تاپیک رو کپی نکنین.فقط نوع تابع رو یادبگیرین و با خلاقیت خودتون بنویسین.هم یادمیگیرین هم میتونین به عنوان مرجع پاسخ ازش استفاده کنین.ممنون از همه)

این چیه؟
یعنی الان همه به چنین کدی نیاز دارن؟
یا مشق شبمونه برای تمرین و یاد گرفتن؟
یا به احتمال خیلی قوی تر یه دعوت همگانی هست برای نوشتن و آماده کردن چیزی که شما لازم دارین تا کارتون راه بیوفته؟

راه حل:
شما باید سورس صفحه رو بخونید و اطلاعات مورد نظرتون رو با regular expression از داخل سورس در بیارین.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : MRCanddy kasbookar
ممنون-مشکل من توو همون خوندنه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
گوگل کنید: https://www.google.com/webhp?sourceid=ch...e+web+page
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : MRCanddy
(۱۳۹۵ آبان ۱۶, ۰۱:۴۳ ب.ظ)undefined نوشته: گوگل کنید: https://www.google.com/webhp?sourceid=ch...e+web+page

به فارسی چی بزنم؟؟؟
زبان ضعیفم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
زبانتون رو قوی کنید.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
چه بداخلاق.
داداش خب این انجمن برای رفع مشکله.
برای دکور که نیست.
منم سوال خارج از قوانین نکردم.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
شما اگر میخوایی برنامه نویسی یاد بگیری و زبان بلد نباشی کلاهت پس معرکه است.
درست میفرمایین اینجا انجمنه رفع اشکاله. با در نظر نگرفتن اینکه چندتا پست بالاتر کد میخواستین، اشکال شما ضعفِ درک زبان انگلیسی هست که منم جهت رفع مشکلتون راهنمایی کردم(زبانتون رو قوی کنید)
لینک هم برای حل مشکلتون دادم، کمی تلاش کنید. من به شخصه لقمه اماده(نوشتن کد برای دیگران) دهن کسی نمیذارم، فقط راهنمایی میکنم
موفق باشید.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : MRCanddy
خب این کلمه مورد سرچی که دادین به فارسی چی میشه؟؟؟
منم منابع فارسی نیازدارم.
منابع خارجی بدرد من نمیخوره
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان