آیا با ایجاد بخش تست در انجمن موافقید؟
بلی
66.67%
2
خیر
33.33%
1
3 رای
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد بخش تست برای انجمن
فکر میکنم هر برنامه نویسی که حداقل یک پروژه برنامه نویسی رو تجربه کرده باشه، از اهمیت تست برنامه در حین مراحل توسعه و بعد از تکمیل آگاه هست. منتها به اندازه ی اهمیت این موضوع بهش پرداخته نمیشه. شاید توی پروژه های گروهی انجام بشه ولی توی پروژه های تکی این کمتر انجام میشه.
به نظرم ایجاد بخشی به عنوان تست توی انجمن میتونه مفید باشه. این مطالب هم میتونه شامل بشه: اهمیت تست، انواع تست، تست وب، ابزارهای تست.

امیدوارم با ایجاد این بخش، تست برنامه ها در ایران جدی تر گرفته بشه و کمکی بشه برای ارتقای وبسایت های فارسی زبان.
به یـزدان که گر ما خرد داشتیم
کجـا این سر انجـام بد داشتیم؟
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y
UP
من نگران وحید شدم، کجاست؟!؟ Big Grin
ادمین باید تصمیم بگیره.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa
به نظرم در حد یک مقاله باشه به سنجاق بشه بالا کافیه.
  پاسخ
تشکر شده توسط : sara147
(۱۳۹۳ اسفند ۰۶, ۰۲:۴۷ ق.ظ)admin نوشته: به نظرم در حد یک مقاله باشه به سنجاق بشه بالا کافیه.

خوبه، باز در حد یک مقاله اهمیت داره.
به یـزدان که گر ما خرد داشتیم
کجـا این سر انجـام بد داشتیم؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
باید تا جای ممکن از ایجاد بخش هایی که احتمال خالی بودنش زیاد هست پرهیز کرد. قطعا یک همچین بخشی خالی از تاپیک می مونه.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دلیل اینکه بخشی خالی می مونه الزاما کم اهمیت بودن اون مبحث نیست متاسفانه به تست در کشور ما بخصوص خیلی کم توجه می شه اما یکی از مباحث مهم در توسعه وب اپلیکیشن‌هاست خصوصا با بزرگتر شدن وب سایت ها پیشنهاد می کنم چنین بخشی اضافه بشه و از کاربران دعوت بشه در این بخش فعالیت کنن
  پاسخ
تشکر شده توسط : sara147
در اهمیت داشتنش شکی نیست. مشکل این هست که با دعوت ما باز هم خالی می مونه.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان