• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقاد خیلی شدید!
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
چطورید؟
چرا این تاپیک رو بستید آخه: http://forum.iranphp.org/Thread-%DA%A9%D...1#pid20911

من می خواستم دعوا کنم یکم / اه
تازه بدنم گرم شده بود ها Big Grin

لطفا باز کنید من یه چیزی بنویسم / الان زغال جان یه چیزی نوشتن که اگه جواب ندم صوء تفاههم ( سوء تفاهم ) می شه آخه Smile
  پاسخ
تشکر شده توسط :
شرمندم داداش حسین. انجمن قوانین داره. من خواستم که تاپیک رو قفل کنم خودم اینکارو نکردم ازم چند نفر خواستن هم با تشکراشون هم پ.خ دادناشون. همین که Admin خودش تشکر کرده واسه ما کافیه. تاپیک هم باز نمیشه توسط من مگر باز همونایی که خواستن ازم بازم بخوان که باز کنم. کار صالح هم اشتباه بوده چون تاپیک قفله پس کسی نباید پیام بذاره که یه همچین اتفاقی بیافته.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
علیرضا جان اینو ببین:
قانون شماره 4: در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي، توهین، تمسخر، عدم همکاری و... به مدیران، ناظمان و کاربران، با وی برخورد خواهد شد و در صورت لزوم حساب وی بسته/حذف خواهد شد.

ولی ننوشته تاپیک باید قفل بشه //
بنظر شما قفل شدن تاپیک توهین به دیگر کاربران یا حداقل اونایی که تو اون تاپیک پست زدن نمی شه؟

دیگه ادامه نمی دم // جدا از همگی عذر میخوام

پی نوشت: صالح خان منظورم به oia نبود!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
یه چیزی هم من بگم
اولا حرف من ( ستون پنجمیه! ) مربوط می شد به حرف کاربر rezaweb Exclamation ( خوبه نقل قول کرد بودم وگرنه ... )
دوما خودمون ها زیاد سختگیری نکردید؟ فوقش کسی جوابش رو نمی داد بسش بود دیگه! Dodgy
مگه نشنیدی می گن جذب حداکثری دفع حداقلی Tongue Big Grin

حسین توهم جون هرکی دوست داری بیخال شو دیگه
علت قفل شدن اون تایپینگم این بود که کسی حوصله اینجور حرف هارو نداره Sleepy
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بچه ها به نظر من این بحث رو همین جا تمومش کنیم خیلی خوب میشه.
مطمئنم bcmodir منظور خاصی نداشته. شاید :
- اعصابش داغون بوده، یه حرفی زده
- یا مثلا یکی پسوردشو هک کرده و این پیغامو نوشته (درسته این حقه قدیمی شده ولی هنوزم بعضی جاها جواب میده)
- یا نمی دونم، خیلی اتفاقا ممکنه افتاده باشه
پس لطفا ببخشینش.
البته در مورد تشکری که اینجا کردم باید بگم من فقط با قسمت تذکر دادنش موافقم. وگرنه من اینقد خشن نیستم Blush

پس اگه موافقین بفرمایین دهنتونو شیرین کنین:Big Grin
[عکس: Penny-Sweets.jpg]
W H A T E V E R   Sleepy 
  پاسخ
تشکر شده توسط : hidensoft
سلام حسین جان
نقل قول:دیگه ادامه نمی دم // جدا از همگی عذر میخوام

این درست نیست که شما بیای یه انتقاد شدید انجام بدی و بعدش بری .. درست نمی گم ؟

من تمامی سوال های شمارو جواب می دم اگر بازم سوالی داشتی در مورد اون تاپیک بپرس
نقل قول:این کارتون درست نبود ها / بابا بیچاره اومده سوال می پرسه / خوب مبتدیه دیگه
با مبتدی هم باید مبتدیانه برخورده کرد
مبتدی ها توهین نمی کنند.

نقل قول:بنظرم محروم و بستن تاپیک دیگرون بی احترامی به خود ما محسوب می شه و بس
یک مقدار بی انصافیه این نظر شما .. محروم شدن ایشون طبق قوانین انجام شد فرقی هم نمی کرد اگر خود من هم بودم این کار رو انجام می دادند دوستان
در مورد بستن تاپیک یه سوال مطرح می کنم اگه همین الان تاپیک باز بشه واقعا در راستای ادامه تاپیک صحبت خواهد شد ؟ مطمئنا خیر .. تاپیک رو همون ابتدا علیرضا باید قفل می کرد اما یه مقدار صبر کرد تا نظر بقیه رو ببینه که دید.

نقل قول:الان ایشون از اینجا زده بشه و بره کلی جا هست / فقط این انجمن ضرر می کنه و ما هم ممکنه یه دوستی که ممکن بود در آینده داشته باشیم رو از دست می دیم!
دنیایه اوپن سورس هیچ موقع با عدم حضور کسی ضربه نمی خوره .. این انجمن هم ضرر نمی کنه .. کاربر ها میان و میرن .. بعضی ها می مونن بعضی ها می رن جایی که بیشتر به دردشون بخوره .. شاید جایی باشه که با اخلاق رفتار ایشون سازگار باشه اما با توجه به شناخت کمی که خود من از ایشون دارم این حرکت در هر انجمن دیگه با مسدود شدن دسترسی برای همیشه رو برو خواهد شد ولاغیر .. می تونید امتحان کنید

نقل قول:راستش رو بخواین منم جای ایشون بودم نارحت می شدم اگه اینجوری باهام برخورد می شد!
شما توقع داری اگر توهینی انجام دادی برخورد نشه باهاتون ؟ حتما خواهد شد

نقل قول:شما ها کلا چرا اینقد خشن اید
سعی کنید یه طور دیگه به قضیه نگاه کنید /
والا اگر خشن بودیم دسترسیشون رو برای همیشه می بستیم .. فقط 1 روز محروم شدند برای اینکه شاید تغییری توی رفتارشون بدن.

نقل قول:با این کارتون (محروم کردن ایشون) جدا بهم بر خورد و یه کوچولو ناراحت شدم ( خودتون رو بزارید جای ایشون خوب )
نه عزیزم شما نارحت نشو .. اگر محروم شدن نیاز بوده .. برای خودش بهتره .. باور کن توی انجمن های دیگه مثل اینجا برخورد نمی کنن.

نقل قول:الان چند سال می گذره و ایشون تو کارشون موفق می شن و از ایشون قصه زندکیشون رو می پرسن حتما می گه رفتم فلان جا انداختنم بیرون
ما هم امیدواریم ایشون موفق بشن و همینطور امیدواریم اگر جایی مطرح کردند علتشم بگن

نقل قول:خوب درست نیست دیگه / منم قهرم با شما
امیدوارم نظرتون برگشته باشه

نقل قول:* در نهایت اینکه مدیر و ... شما اید و تصمیم گیرنده شما // ولی همچین برخوردی به کسی نکنید خوب
اگه قرار بود به درستی و عادلانه برخورد بشه بایه با یکی از بچه های خودمون رو که بد باهاشون حرف زدن (در حقیقت تیکه انداخت ) برخورد می شد نه ایشون!

نقل قول:من هم دقیقا مثل جناب زغال از کومودور64(که هنوز هم دارمش) شروع کردم و بعد دانشگاه و دلفی و php
بگذریم
اگر شما خیلی حال شی گرایی در سطح php نداری برو .net که البته ش گرا هست ولی می توانی خودت را خیلی درگیر جزئیات آن نکنی
اگر منظورت این جملست چون گفتی oia مد نظرت نبوده باید بگم کار جالبی نیست که توی انجمن php دیگران رو به .net ارشاد کردن اما خب فکر نمی کنم ضد قوانین انجمن باشه

نقل قول:تا نفهمیده از بن درش بیارید // گناه داره
فکر نمی کنم کار درستی باشه.

نقل قول:بنظر شما قفل شدن تاپیک توهین به دیگر کاربران یا حداقل اونایی که تو اون تاپیک پست زدن نمی شه؟
جواب سوال ایشون داده شده . علت قفل شدن تاپیک رو هم که عرض کردم.

سوال دیگه ای هم بود بنده سراپا گوشم

پاسخ
تشکر شده توسط : mohsened oia
جناب masoudmanson کسی اگه اعصابش خورده حق نداره بیاد تو اینجا و به بقیه توهین کنه .

چند وقت پیش من توی یکی از تاپیک ها به ایشون یه جوابی دادم لطفا تشریف ببرید ببینید برخوردشون چی هست .
Facebook
EMail: Mohsen [@] EDadkhah [.] ir
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۰ مرداد ۱۲, ۰۲:۲۲ ق.ظ)mohsened نوشته: جناب masoudmanson کسی اگه اعصابش خورده حق نداره بیاد تو اینجا و به بقیه توهین کنه .

چند وقت پیش من توی یکی از تاپیک ها به ایشون یه جوابی دادم لطفا تشریف ببرید ببینید برخوردشون چی هست .

محسن جون، میشه آدرس دقیق بدی! Confused
من که نمیتونم از بین 19,851 تا پست، اونو پیداش کنم Undecided
[عکس: 502a70eae9d6.png]
W H A T E V E R   Sleepy 
  پاسخ
تشکر شده توسط :
گذشته دیگه گذشته حالا کشش ندیم
  پاسخ
تشکر شده توسط : masoudmanson
یعنی لینک تاپیکو ندم ؟ Big Grin
Facebook
EMail: Mohsen [@] EDadkhah [.] ir